Skocz do zawartości

Pomysł na kibelek?


Recommended Posts

Cytat

Znając życie tak będzie. Przedpokój będzie jeszcze nie wiem jaki icon_smile.gif Na pewno panele i albo tapeta albo malowanie




U nas w Leroy Merlin jest duzy wybór ceramiki łazienkowej.Natomiast co do paneli na ścianach to zdecydowanie odradzam.Ja mam położone i nie dość,że to niemodne, po 3 latach wyglądają jak mocno stare,ani to przemalowac,wymienic,bo drogie było jak nie powiem co,ech mam ich dość i wiem,ze moze za rok lub dwa każe je mojemu sciągnąć i normalnie pomalować ładnie ściany,albo dam jakiś fajny tynk.Coolibeer nie rób paneli,bo będziesz żałował.
Link do komentarza
Cytat

Macie jakieś propozycję kolorystyki?

Beata chcę coś jasnego ( zieleń, fiolet)

Jakie macie u siebie kolory?

Pomocy



Raczej znająć kibelki w blokach nie są to duże pomieszczenia, w kolorze fiolety czy zieleni będzie to dość klaustrofobiczne pomieszczenie. Chyba, że będą to pastele. A może zrób w kolorze łazienki, będzie komplet?
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za info. Co do paneli to o podłogę mi chodziło a na ścianę to tynk albo tapeta icon_smile.gif



A skąd pomysł na panele _w przedpokoju_ na podłodze? Jeśli nie kupisz naprawdę super klasy ścieralności, to za pół roku będziesz żałował. Może rozważ kafle, one dużo trudniej się ścierają...?
Link do komentarza
Cytat

A skąd pomysł na panele _w przedpokoju_ na podłodze? Jeśli nie kupisz naprawdę super klasy ścieralności, to za pół roku będziesz żałował. Może rozważ kafle, one dużo trudniej się ścierają...?


Prześpię się z tą propozycją icon_smile.gif

Żona chce panele i jakoś muszę jej to wybić z głowy



Cytat

Zrøb se bialy... zwykly najzwyklejszy... ewentualnie bezowy... piaskowy...
To ma byc k... nie lazienka... icon_wink.gif Nie trzeba przefajowac...



No kupiłem jasne płytki z żółtymi paskami jasnymi myślę że będzie ok

Link do komentarza
Cytat

Prześpię się z tą propozycją icon_smile.gif

Żona chce panele i jakoś muszę jej to wybić z głowy





No kupiłem jasne płytki z żółtymi paskami jasnymi myślę że będzie ok



Też jestem zdania, że lepiej sprawdzą się płytki, moje panele poszły po roku do kosza. Ale sama się przy nich upierałam, bo "ładniejsze", "cieplejsze", "przytulne". A mąż chciał pójść na kompromis i kupić gres z drewnianym deseniem (drewnopodobny), no i wyszła na jego...po roku...a ile się przy tym nagadał.
Link do komentarza
Cytat

Też jestem zdania, że lepiej sprawdzą się płytki, moje panele poszły po roku do kosza. Ale sama się przy nich upierałam, bo "ładniejsze", "cieplejsze", "przytulne". A mąż chciał pójść na kompromis i kupić gres z drewnianym deseniem (drewnopodobny), no i wyszła na jego...po roku...a ile się przy tym nagadał.



No to coś czuję, że w moim przypadku będzie tak samo ;)

też tak czujesz?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Ja mam żółte kafelki. Nie wiem, czy zywe kolory to dobre rozwiązanie... pomieszczenie z wc wymaga wedlug mnie spokoju.



One nie sa białe. Właśnie podchodzą pod taki jasny żółty. Podłoga i ściana. Jedynie na ścianie są dekory jak widać

Postaram się zrobić fotki już po zamontowaniu umywalki bo na chwile obecną się szuka w marketach

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...