Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny - wykończeniówka


Recommended Posts

Cześć, jutro, mam test praktyczny z zawodu, dokładniej to Technolog robót wykończeniowych w budownictwie.
Gdybyście mogli mi pomóc i podać nazwy różnych pędzli do malowania, i narzędzi do kafelkowania i mniej więcej opisać ich wyglądy (nie żebym nie uważał na praktykach..ale po prostu niektórych rzeczy się nie robiło - wiadomo w robocie tak na prawdę człowiek się uczy) , dowiedziałem się że będzie malowanie na płycie gipsowej, lub kafelkowanie na podłodze, i od razu pytanko co byście poradzili napisać w "plan działania" nie wiem jak kiedyś było, ale teraz na początku każdy pisze swój plan działania, co będzie po kolei robił jakie narzędzia wybierze itp, a później według tego planu zaczynał robotę.
Link do komentarza
Cytat

Cześć, jutro, mam test praktyczny z zawodu, dokładniej to Technolog robót wykończeniowych w budownictwie.
Gdybyście mogli mi pomóc i podać nazwy różnych pędzli do malowania, i narzędzi do kafelkowania i mniej więcej opisać ich wyglądy (nie żebym nie uważał na praktykach..ale po prostu niektórych rzeczy się nie robiło - wiadomo w robocie tak na prawdę człowiek się uczy) , dowiedziałem się że będzie malowanie na płycie gipsowej, lub kafelkowanie na podłodze, i od razu pytanko co byście poradzili napisać w "plan działania" nie wiem jak kiedyś było, ale teraz na początku każdy pisze swój plan działania, co będzie po kolei robił jakie narzędzia wybierze itp, a później według tego planu zaczynał robotę.


Najpierw bierzesz zaliczkę ,potem mówisz "będzie Pan zadowolony" ,i znikasz.

To oczywiście żart . icon_lol.gif


Trochę za późno na naukę ,najważniejsze żebyś myślał co robisz i nie wpadał w panikę.

Ja będę trzymał kciuki . Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Najpierw bierzesz zaliczkę ,potem mówisz "będzie Pan zadowolony" ,i znikasz.

To oczywiście żart . icon_lol.gif


Trochę za późno na naukę ,najważniejsze żebyś myślał co robisz i nie wpadał w panikę.

Ja będę trzymał kciuki .



Dzięki, chyba napiję się dwóch browaro przed, rozluźnię się na maxa. Raczej nie sprawdzają stanu trzeźwości ? ;p wiem że na robocie przy budowlance tego nie ma, nie raz u ojca w kiosku robotnicy przy ocieplaniu przychodzili po browce.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki, chyba napiję się dwóch browaro przed, rozluźnię się na maxa. Raczej nie sprawdzają stanu trzeźwości ? ;p wiem że na robocie przy budowlance tego nie ma, nie raz u ojca w kiosku robotnicy przy ocieplaniu przychodzili po browce.


Alkohol i egzamin to raczej niedobry pomysł ,może ogranicz się

do jednego piwa , umyj zęby weź tik-taka.


Link do komentarza
Cytat

Egzamin z rozluźniania to zdasz na 100%. icon_lol.gif
A jak będziesz "na swoim" to bardziej zamierzasz się skupiać na rozluźnianiu czy na robocie?... bo na razie ciężko wyczuć.



Powiem tak, po dwóch piwach humor sie poprawi, zapomnę o ludziach którzy będą się na mnie patrzeli, o stresie i w ogóle, więc robota będzie łatwiejsza, i mogę dodać że po 2 normalnie chodzę, mówię, myślę, po 4 to miałbym duże problemy. Dobra dziękuję wszystkim, wątpię żebym tu jeszcze kiedykolwiek zaglądnął, więc miłego życia.
Link do komentarza
Cytat

Powiem tak, po dwóch piwach humor sie poprawi, zapomnę o ludziach którzy będą się na mnie patrzeli, o stresie i w ogóle, więc robota będzie łatwiejsza, i mogę dodać że po 2 normalnie chodzę, mówię, myślę



a pisane bylo po 2, czy po 4? :scratching:

jawi mi sie tu obraz wspanialego, przyszlego fahofca icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

dowiedziałem się że będzie malowanie na płycie gipsowej, lub kafelkowanie na podłodze,wątpię żebym tu jeszcze kiedykolwiek zaglądnął, więc miłego życia


Ronon wyluzuj się co się gniewasz

masz tu film instruktażowy - samo malowanie na płycie gipsowej już wyszpachlowanej na gotowo


wygląda tak :
http://www.youtube.com/watch?v=wJk8bEUiN0E
płytki sciana/podłoga:
http://www.youtube.com/watch?v=Uhyt5z_KBgg Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Nie gniewam się: ) tak to tylko zabrzmiało nie fortunnie.
Ludzie dajcie spokój, przychodzi świeżak zaczerpnąć mądrego słowa, nie o jakieś durne porady, i widzi - wywyższanie się, śmiechy, przemądrzałość, egoizm, pomyślcie czasem o człowieku po drugiej stronie, który też ma uczucia i może go to zaboleć.
Dziękuję za te pozytywne komentarze. trzymcie się..
Link do komentarza
Cytat

Nie gniewam się: ) tak to tylko zabrzmiało nie fortunnie.
Ludzie dajcie spokój, przychodzi świeżak zaczerpnąć mądrego słowa, nie o jakieś durne porady, i widzi - wywyższanie się, śmiechy, przemądrzałość, egoizm, pomyślcie czasem o człowieku po drugiej stronie, który też ma uczucia i może go to zaboleć.
Dziękuję za te pozytywne komentarze. trzymcie się..




"Budowlaniec" aż tak delikatny nie może być
Link do komentarza
Cytat

Nie gniewam się: ) tak to tylko zabrzmiało nie fortunnie.
Ludzie dajcie spokój, przychodzi świeżak zaczerpnąć mądrego słowa, nie o jakieś durne porady, i widzi - wywyższanie się, śmiechy, przemądrzałość, egoizm, pomyślcie czasem o człowieku po drugiej stronie, który też ma uczucia i może go to zaboleć.
Dziękuję za te pozytywne komentarze. trzymcie się..


Napisz jak Ci poszło ,po egzaminie ,pamiętaj trzymam kciuki.

Cytat

"Budowlaniec" aż tak delikatny nie może być

Ja by powiedział że jest wrażliwy a to zaleta,a nie wada. Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Zdane ma każda osoba która przyszła na test, mieliśmy w naszej szkole z naszymi nauczycielami.. Zgroza
Poszło lajtowo, jedynie trochę się zacinałem przy słownym opisaniu.
Dodam że ja fachowcem takim na budowie nie muszę być, ja poszedłem do zawodowej jedynie ze względu na trudną sytuacje, wiadomo 3 lata szybciej robota.. Jednakże wyremontować mieszkanie sobie ? cudo : ) Tak jak mówiłem tu raczej nie będę zaglądał bo nie mam po prostu powodu icon_smile.gif nie że chjnia.. Nara
Link do komentarza
Cytat

Zdane ma każda osoba która przyszła na test, mieliśmy w naszej szkole z naszymi nauczycielami.. Zgroza
Poszło lajtowo, jedynie trochę się zacinałem przy słownym opisaniu.
Dodam że ja fachowcem takim na budowie nie muszę być, ja poszedłem do zawodowej jedynie ze względu na trudną sytuacje, wiadomo 3 lata szybciej robota.. Jednakże wyremontować mieszkanie sobie ? cudo : ) Tak jak mówiłem tu raczej nie będę zaglądał bo nie mam po prostu powodu icon_smile.gif nie że chjnia.. Nara



icon_eek.gif

Rono nie obraz sie, to nic osobistego, ale jak tak wygladaja "egzaminy", to juz wcale sie nie dziwie, ze tylu fahofcuf mamy na polskim rynku.

Ja bym sie nie obrazila, gdyby tak wygladaly egzaminy na prawo jazdy. za to, ze laskawie postanowiles przyjsc; masz zdane icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...