Skocz do zawartości

ArchiWojtek / Archis


ordenski

Recommended Posts

Projekt "ArchiWojtek" z pracowni "Archis" z Wrocławia (0-71 344 67 59).
Za zgodą biura projektowego "Archis" adaptacę projektu do działki i oczekiwań inwestorów,
wykonała firma "Keramzyt-Projekt" (0-22 635 74 11) partner firm "Praefa" i "Legalett".
Dom wybudowany na płytowym fundamencie grzewczym Legalett (0-58 554 21 28).
Ściany wykonane w technologii ścian keramzytowych "Praefa" (0-95 742 68 00).
Więźba wykonana w technologii "Mitek" (0-43 842 85 09)
Prace budowlane prowadzone przez firmę Keramzyt-Projekt od wrześniu 2003, wykończeniowe
wykonywane we własnym zakresie od grudnia 2003, dom zamieszkały w lutym 2004 roku.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg




Więcej zdjęć znajduje się w galerii. Do każdego zdjęcia można dodawać komentarz.
https://forum.budujemydom.pl/index.php?auto...ey=*&st=125
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Witam,
Ciekawa technologia budowy domow, bardzo mnie to zainteresowalo.
Czy mozesz podac jak wyglada procentowo roznica w cenie budowy domu w systemie ktory wybrales w porownaniu do tradycyjnych metod? Oczwiscie zdaje sobie sprawe ze ceny bardzo sie zmienily ale mysle ze dadza mi jakas orientacje czy interesowac sie ta metoda dalej....
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Witam,
Przepraszam, że dopiero dziś ale ostatnio nie zaglądałem na forum.
Koszty które poniosłem są dziś zupełnie nieaktualne, ale mogę podać orientacyjną cenę m2 domu budowanego w oparciu o technologie Legalett, Praefa i Mitek. Koszt 1 m2 powierzchni netto budynku wynosi około 2500 zł netto. Oczywiście cena ta jest bardzo orientacyjna i zależy od wielu czynników, między innymi: ilość i grubości ścian, kształt budynku i więźby dachowej, rodzaju stropu jeżeli występuje, pokrycia dachowego, okien, ocieplenia i wielu innych czynników.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...