Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Tak to już bywa. Sportowe obuwie to adidasy, na odkurzacz mówiono kiedyś elektroluks, a szlifierka kątowa to w wielu regionach Polski - boschka. Nazwy własne zaczynają utożsamiać się z ofertą firmy.
A firmy nie protestują, bo to najlepsza reklama.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie temu...
I jakie to proste icon_smile.gif Reklama jest wtedy kiedy wszystko działa ok. Ale jak coś się zacznie psuć to wtedy już reklamy nie ma tylko jest gadanie jaki ten sprzęt jest zły. A jak wiadomo zła reklama rozchodzi się o wiele szybciej niż dobra
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 lata temu...

Odświeżę temat. To synonim, na który firma sobie zasłużyła bez dwóch zdań. Są też adidasy, purmo, geberity etc.

Obecnie na rynku jest taki wybór, że te synonimy  zanikają. Co nie zmienia faktu, że kilkadziesiąt lat pracy nad marka się opłaciło.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

warto dodać, że dzisiaj sposobów na przygotowanie ciepłej wody użytkowej jest wiele - niekoniecznie są to urządzenia zasilane gazem. Pojawiły się na rynku efektywne energetycznie urządzenia zasilane energią elektryczną - m. in pompy ciepła, oraz energią słoneczną- kolektory słoneczne. 

 

Może o takich rozwiązaniach też warto napisać :)

W razie pytań - pozostaję do dyspozycji!

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w dobie tzw. ekologii staramy się ograniczać emisję a to da się osiągnąć przez ograniczenie strat ciepła, wydajność urządzeń i odzysk energii.

Pompy ciepła c.w.u., podgrzewacze elektryczne, gazowe, kolektory słoneczne. Najprościej przy małym poborze jest skorzystać z podgrzewacza elektrycznego przepływowego, przy większych poborach opłaci się już zasobnik elektryczny, rozszerzając horyzonty  - czyli na początku inwestycji od zera - solar lub pompa ciepła. Ale to już dla rodziny 2+2.

 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele się ostatnio mówi również o termomodernizacji - własnie w kontekście ograniczania niskiej emisji i programów dotacyjnych - w tym temacie promowane są własnie m. in. pompy ciepła. 

Producenci mają więc urządzenia dedykowane termomodernizacji. Jeśli ktoś modernizuje, a nie buduje od nowa, to warto zapytać własnie o takie dedykowane produkty, które łatwiej skonfigurować w istniejącym systemie. 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...