Skocz do zawartości

ile kosztuje budowa domu 802


Recommended Posts

Witam Panów i Panie wiem że ten temat może się już gdzieś powtórzył szukałam ale nie znalazłąm nic co byłoby podobne do mojego przypadku. Chodzi mi o zaczerpnięcie info z zakresu ceny postawienia domu z poddaszem z dachem dwuspadowym 80m2 interesuje mnie cena z oknami i blacho dachówką ale w stanie surowym jak i pod klucz. Oczywiście mamy działkę i kwotę jaką chcemy przeznaczyć na budowę to 150 tys czy wydaje się wam że to możliwe? Zazmaczę z góry iż interesuje mnie budowa z oknami nawet bez dachu gdyż na wykończenie wnętrza, hydrauliki elektryki i całej reszty mamy znajomych którzy nam to zrobią po kosztach chodzi mi głównie o budowę...będę wdzięczna za odp z góry przepraszam że zaśmiecam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam Panów i Panie wiem że ten temat może się już gdzieś powtórzył szukałam ale nie znalazłąm nic co byłoby podobne do mojego przypadku.


a ja bym znalazla; przynajmniej kilkanascie

Cytat

Oczywiście mamy działkę i kwotę jaką chcemy przeznaczyć na budowę to 150 tys czy wydaje się wam że to możliwe?


nie wydaje sie nam

Cytat

Zazmaczę z góry iż interesuje mnie budowa z oknami nawet bez dachu gdyż na wykończenie wnętrza, hydrauliki elektryki i całej reszty mamy znajomych którzy nam to zrobią po kosztach chodzi mi głównie o budowę



a to zdanie jest tak pozbawione logiki, ze jak mi ktos wytlumaczy, to moze sie ustosunkuje. Edytowano przez solange63 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Podałaś za mało danych



jakich danych za mało
przecież jest wszystko
"domu z poddaszem z dachem dwuspadowym 80m2"
i
"Oczywiście mamy działkę"


Cytat

Witam Panów i Panie wiem że ten temat może się już gdzieś powtórzył szukałam ale nie znalazłąm nic co byłoby podobne do mojego przypadku. Chodzi mi o zaczerpnięcie info z zakresu ceny postawienia domu z poddaszem z dachem dwuspadowym 80m2 interesuje mnie cena z oknami i blacho dachówką ale w stanie surowym jak i pod klucz. Oczywiście mamy działkę i kwotę jaką chcemy przeznaczyć na budowę to 150 tys czy wydaje się wam że to możliwe? Zazmaczę z góry iż interesuje mnie budowa z oknami nawet bez dachu gdyż na wykończenie wnętrza, hydrauliki elektryki i całej reszty mamy znajomych którzy nam to zrobią po kosztach chodzi mi głównie o budowę...będę wdzięczna za odp z góry przepraszam że zaśmiecam icon_biggrin.gif



to ja z góry i bez kozery powiem.................
trzytysiącestodziewięćset.............
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Jak masz na wydanie 150 tys., polecam zastanowić się nad posadzką żywiczną. Jest tańsza i łatwiejsza w utrzymaniu. I niesamowicie szybko ją kładą. Ja u siebie robiłem i nie żałuję. Dobrzy byli też Panowie. Cały czas mówili, że robią jak dla siebie. Posadzka żywiczna,którą mi wyłożyli w 2010 trzyma i nie pęka.
Link do komentarza
Cytat

Mój znajomy zaczyna budować dom, wysłał zapytanie do kilkudziesięciu firm budowlanych o koszt, większość w ogóle się nie odezwała, a te co przysłały odpowiedź różniły się w wycenie o kilkadziesiąt procent. Podobno jest kryzys w branży.



Bo kto poważny odpowiada na takie zapytanie? Weź taki przykład.

Cytat

Szukam fachowca do sufitów podwieszanych i nietypowych zabudów! Cene za m2 prosze słać na e- maila!



Teraz zgaduj-zgadula, co oznacza slowo "nietypowych". Żaden szanujący się fachowiec nie odpowie na takie ogłoszenie, nie wiedząc o co chodzi.
Link do komentarza
Cytat

Posadzka żywiczna,którą mi wyłożyli w 2010 trzyma i nie pęka.


Podłoga drewniana u mojego dziadka położona w latach 30-tych ubiegłego wieku też trzyma i nie pęka.
Ale temu się nikt nie dziwi.


Cytat

Mój znajomy zaczyna budować dom, wysłał zapytanie do kilkudziesięciu firm budowlanych o koszt, większość w ogóle się nie odezwała, a te co przysłały odpowiedź różniły się w wycenie o kilkadziesiąt procent. Podobno jest kryzys w branży.


Jakie pytanie taka odpowiedź.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...