Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Twój Dom


Recommended Posts

Gość Marcin z Bielska-Białej
Niestety miałem bardzo złe doświadczenie z handlowcem, który w beszczelny sposób odrzucił moją propozycję zwrotu towaru.Materiał zakupiłem i ponieważ popełniłem błąd, nie kupiłem tego czego mi faktycznie trzeba było po 1 dniu nie mogłem towaru zwrócić!!!!! UWAŻAJCIE NA TEN MARKET BUDOWLANY, wszystko jest pięknie, ale jak chcesz coś załatwić nie NA ICH KORZYŚĆ TO TRAKTUJĄ CIĘ JAK OSTATNIEGO WROGA!!!! PAN HANDLOWIEC ZNISZCZYŁ MOJĄ DOBRĄ OPINIE O TYM SKLEPIE, TRAKTUJĄC MNIE JAK ZŁODZIEJA - BESZCZELNOŚĆ
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Krzysztof z Żywca
ja także oddawałem towar bo mi zostało wykonawcy źle obliczyli metry ze zwrotem nie było problemu poza towarem na indywidualne życzenie jakim był kolor tynku ale to zrozumiałe że wybranego na moje życzenie koloru nie dało się oddać, ale pozostałe materiały oczywiście przyjęli (styropian, klej, kołki i listwy) ale tynk i tak wykorzystałem na garaż i mam przynajmniej ładnie
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Jarek
Jak najbardziej polecam ten market budowlany. Kupowałem tam materiał na ocieplenie całego budynku, włącznie z parapetami. Nie było problemu ze zwrotem niewykorzystanych materiałów, oraz źle dociętego parapetu (z mojej winy ;) ). Korzystam jak tylko mam taką konieczność z ich oferty i polecam innym.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość Andrzej z  Żywca
Mają najpiękniejszą deske elewacyjną na rynku, wiem o czym mówię. Żona zamawiała próbki z internetu chyba z pięciu firm zapłaciła za to i nic wszystko wyglądało jak panel albo wykładzina dopiero w jaworzu mieli deskę jak prawdziwą. Na budynku wygląda jak prawdziwa deska jesteśmy mega zadowoleni.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...