Skocz do zawartości

gdzie kupić działkę w okolicy KRAKOWA?


Natalia_krk

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów!
Rozważam zakup działki na obrzeżach Krakowa lub pod Krakowem (ale niedaleko), ok. 7-8a do 200 tys. Czy jest tu ktoś z Krakowa i mógłby polecić jakąś dobrą okolicę? Myślę przede wszystkim nad południem Krakowa (Bieżanów, Piaski, Libertów). Zależy mi oczywiście na szybkim dojeździe do centrum i miejscu gdzie po prostu "dobrze się mieszka". Wszystkim krakusom z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich Forumowiczów!
Rozważam zakup działki na obrzeżach Krakowa lub pod Krakowem (ale niedaleko), ok. 7-8a do 200 tys. Czy jest tu ktoś z Krakowa i mógłby polecić jakąś dobrą okolicę? Myślę przede wszystkim nad południem Krakowa (Bieżanów, Piaski, Libertów). Zależy mi oczywiście na szybkim dojeździe do centrum i miejscu gdzie po prostu "dobrze się mieszka". Wszystkim krakusom z góry dziękuję za pomoc.


Może Mogilany? A czemu akurat myślisz na południe od krakowa? Ja prawdę mówiąc wybrałbym raczej północ: Michałowice, Skała ... Nie dość, że blisko do miasta to jeszcze genialne miejsce na wycieczki piesze i rowerowe ...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

A ja polecam Piekary i okolice! Dojazd wygodny, blisko obwodnicy, ładna okolica na przeciw Tyniec.



racja, to też extra miejsce. a jeśli już miałoby być to południe Krakowa, może warto pomyśleć też np. o swoszowicach, albo choćby o wieliczce, która ma idealne połączenia busami z centrum krakowa.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

To nic nie wiesz. Tereny w promieniu 400 km od Moskwy określa się mianem "najbliższe przedmieście" i obsługiwane są przez kolej podmiejską, zwaną "elektryczką" w odróżnieniu od pociągów dalekobieżnych.



ale cała rosja to kilka stref czasowych icon_smile.gif
z drugiej strony w polsce jesli ktos chce sie dowartosciowac to nawet mieszkajac w lodzi moze powiedziec ze mieszka pod warszawa icon_smile.gif
ok, ok ... to rzeczywiscie cofam to swoje 50 km icon_smile.gif jakas malomiasteczkowosc przeze mnie przemowila icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...