Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Baszka

mój wymarzony domek

Recommended Posts

44 minuty temu, mhtyl napisał:

Piszesz o puszcze 

Chyba o puszczy. :icon_lol:

Henryk Ty się nie denerwuj bo szkoda zdrowia, Animus się pomylił i piernik jeden nie ma ochoty się przyznać.

• Dziękuję 1

Dnia 7.10.2018 o 14:30, mhtyl napisał:

Jaka puszka? ja w linku widzę worek produktu MAXSEAL® M i pakowany jest po 25 kg i kosztuje to cudo około 300 zł.

:zalamka:

5.jpg

Mi to puszki nie przypomina, a może nie te okulary założyłem :) 

Tu są zaprawy w wiaderkach 5kg

http://drizoro-polska.pl/?site=karta_produktu&id=41&ofertawg=alfabetycznie

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

te kręgi powinny być uszczelnione od zewnątrz i należało to zrobić w trakcie układania aby tez uszczelnić połączenie między nimi. Od środka to można sobie tylko kasę w błoto wyrzucić bo nic to nie da.

I tu niestety możesz mieć rację. Uszczelnienie tego od wewnątrz to chyba tylko na chwilę pomoże

• Dziękuję 2

Tam na połączeniach kręgów może być tylko i ewentualnie przesączanie - papierem można zatkać.

Ależ ten maxplug jest dobry !!!.

Przyznam że trudno mi uwierzyć w to co widzę i że masą o takiej konsystencji można zatamować taki przeciek.

Pewnie z drugiej strony tego betonu jakiś inny pancio odciął tę wodę.

2 godziny temu, MrTomo napisał:

I to jest konkretna porada z konkretnym odesłaniem do omawianego materiału.

1 godzinę temu, MrTomo napisał:

Ciekawe jak długo stał tam z tą ręką... :D

Cytat

WYKONANIE NAPRAWY

Rozrobiony materiał należy uformować do odpowiedniego kształtu. W momencie wykonywania naprawy powinien mieć on konsystencję gęsto plastyczną. Materiał dokładnie wcisnąć w miejsce wykonywania naprawy. W przypadku występowania wycieków bieżących plombę przytrzymać nieruchomo przez okres 30 sekund do 3 minut. Nadwyżkę materiału szybko usunąć przez ścięcie szpachelką. Ścinanie rozpoczynać od środka naprawionego miejsca, aby pozwolić na związanie MAXPLUG. Na koniec zaślepić dren. Zaleca się wykończenie naprawianej powierzchni powłoką MAXSEAL.

PIELĘGNACJA

Szybkie wiązanie powoduje wydzielanie się dużych ilości ciepła. W celu jego odprowadzania i zapobieżenia gwałtownemu wysychaniu zaleca się zwilżenie naprawianego miejsca wodą przez 15 – 30 minut.

:) 

I mała uwaga ten produkt nazywa się MAXPLUG® a produkt dyskusyjny do  którego  był zapodany link animusa nosi nazwę MAXSEAL® M, ot taka maa różnica :) 

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)

4 godziny temu, mhtyl napisał:

Jak widzę dalej walisz głupawe reputacje bez pokrycia, ale żeby samemu być w porządku to przecież ujma na honorze. Piszesz o puszcze to wklej linka do oferty która zawiera puszkę a nie worek.

A tak to od kiedy uszczelnia sie coś od środka gdy napór wody jest od zewnątrz, te kręgi powinny być uszczelnione od zewnątrz i należało to zrobić w trakcie układania aby tez uszczelnić połączenie między nimi. Od środka to można sobie tylko kasę w błoto wyrzucić bo nic to nie da.

Męczysz mnie dalej.

Nie przeczytałeś to co zaklinowałem, ale zdjęcie ściągnąłeś, muszę pod nos podać bo nie odpuścisz.:bezradny:  

PAKOWANIE I KOLORY

MAXSEAL M dostarczany jest w 25 kg workach i wiadrach oraz w 5 kg puszkach, a dostępny jest standardowo w kolorach: szarym, białym i perłowo-szarym.

1 minutę temu, animus napisał:

Męczysz mnie dalej.

Nie przeczytałeś to co zaklinowałem, ale zdjęcie ściągnąłeś, muszę pod nos podać bo nie odpuścisz.:bezradny:  

PAKOWANIE I KOLORY

MAXSEAL M dostarczany jest w 25 kg workach i wiadrach oraz w 5 kg puszkach, a dostępny jest standardowo w kolorach: szarym, białym i perłowo-szarym.

Nie uwierzysz ale czytałem i doczytałem po pół godzinie czytania całej historii produktu a informacja o dostępnym pakowaniu jest prawie na samym końcu, tylko jakoś nie mogłem znaleźć owego produktu  pakowanego w puszce 5 kg i jego ceny.

Przypadkiem  o czymś zapomniałeś ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się