Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jak nie, jest podkładka na niej można palić. Dla mnie jeśli chodzi o smaki, najgorsza jest mikrofala, potem indukcja, gaz i wracamy do ognia.
    • jasne - jak zwykle - brak argumentow. Typowa totalna opozycja - wykształcona ale bez kompetencji. Ale na jaki kredyt. O co wam chodzi? PO nic luziom nie dawała - piniendzy nie było. Tylko mafie vatowskie i paliwowe je jakoś znajdowały,  i autostrady najdroższe w Europie i stadiony sie budowało. I wyprzedawało - co sie da. A długi to najszybciej rosły za PO. Teraz deficyt jest stosunkowo niski. PiS za duzo daje  (a naprawdę oddaje) - i to sie wam nie podoba?.  A ja uważam - że za mało daje. Jeszcze jest kupa durnych wydatkow - które powinny iść na podniesienie niskich emerytur.  Za niska stawka bez podatku w PIT. Za wysokie stawki VAT. O to się bijcie - a nie o to, że coś tam już oddał. Przecież tego długu PiS zrobił najmniej! Czy wam zupełnie odbiło? Dług zaciągany przez Tuska wam nie przeszkadzał. Przynajmniej nie ma takiego waszego postu na forum.
    • To złudzenie, życie na kredyt trwa chwilę, potem trzeba spłacać zaciągnięte pożyczki.  I wtedy nastaną lata suche, a na rządzących będzie niezarzekanie, że ich obkładają podatkami, takie bezrozumne mamy społeczeństwo.    Rządy, które chcą wyprostować długi są niepopularne, ludzie mają w dupie Polskę, chcą tylko żyć na kredyt ile wlezie.
    • Wybacz, nie odniosę się. Nie ma do czego.
    • Ja np. znam wielu rodzicow biorących 500+ - szczerze nie znam ani jednego nie pracującego. Z drugiej strony są cale masy urzędasów i politykow, samorządowców - mających lukratywne pensje, a ich robota g.---o warta. Jest masa imprez za ciężkie państwowe pieniądze - ktore nic nie znaczą, ale są źrodłem ciężkiej forsy dla organizatorow.  Jest cała masa uprzywilejowanych zawodow z dużą forsą  z sędziami i prokuratorami oraz mundurowymi na czele - żyjących z podatkow tych biednych. Jest cała masa emerytow - tych z powyższego zdania - z lukratywnymi emeryturami - nie płacących składek i żyjącch kosztem tych biednych emerytów. ....i tak mogę wyliczać jeszcze.... A więc daga - sorry - przestań pieprzyć o 500+, o bogobojność, wykształceniu, bo to nie ma nic do rzeczy - a zacznij liczyć tych, którzy naprawdę są lepszym sortem, wybrana kastą - i to od wielu lat. To oni żyją cudzym kosztem - i to oni są prawdziwymi menelami, bo biorą nieproporcjonalnie dużo do własnej pracy w stosunku do innych. Przecież cytujesz bez przerwy jakichś idiotów z facebuca itp - to są twoi idole, jak rozumiem. Chyba że cytujesz - i sie z nimi nie zgadzasz  Uroboros ma znowu idolów na wiocha.pl. No a wy jesteście z tej samej lepszej gliny. Zachodniej Polski.   Chyba że to sami wszystko wymyślacie - jak Prezes - a księciunio wykonuje? Twoich kazań tutaj też słucham
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...