Skocz do zawartości

mój wymarzony domek


Recommended Posts

Cytat

a najnudniejszy Lesiu ( wiadomo- ścięcie brzozy i różne kombinacje z tym związane icon_biggrin.gif ). Dlatego też nikt nie zwrócił uwagi na zakup tej zabawki za- bagatela- 30 tys. icon_biggrin.gif .


Taak? To masz tu naaajlepszy pomysł na wyekspediowanie tej Twojej pryczy na piętro. Sklecisz se to z belek, co Ci na tej wiecznej (icon_mrgreen.gif) budowie zostały. Ino nie zapomnij otworzyć okna przed startem. icon_lol.gif

Link do komentarza
Cytat

Taak? To masz tu naaajlepszy pomysł na wyekspediowanie tej Twojej pryczy na piętro. Sklecisz se to z belek, co Ci na tej wiecznej (icon_mrgreen.gif) budowie zostały. Ino nie zapomnij otworzyć okna przed startem. icon_lol.gif



Prycza jak prycza ale to byłby świetny pomysł na niechcianych gości np przy grillu.Gość przynudza albo się awanturuje to myk i już.Z wycelowaniem na najbliższy przystanek autobusowy icon_biggrin.gif

Cytat

A ja sądzę, że ten pomysł:



z dopowiedzeniem, że to co pod wyrkiem, ma być bambusem. icon_mrgreen.gif



No,lepiej nie.Baszka napisała : "Nawet nie wiesz, jak bardzo lubię spać na świeżym powietrzu, zdziwiłbyś się. Biwakowanie na moim wyrku, też mi się podoba"
Jeszcze by ją przebił pierwszej nocy icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Nawet nie wiesz, jak bardzo lubię spać na świeżym powietrzu, zdziwiłbyś się. Biwakowanie na moim wyrku, też mi się podoba icon_biggrin.gif .


To świetnie!
A znosisz niewygodę? Brak ciepłej, bieżącej wody i wykafelkowanej toalety przez tydzień, dwa?
Umiesz rąbać drewno? Rozpalać ognisko? Rozbijać namioty? Pływać pontonem? Wypić litra we dwoje?

Jeśli na wszystkie odpowiedź jest TAK, to... wyjdziesz za mnie? (No bo kwestię przynależnej mi gosposi mamy dograną). icon_mrgreen.gif

Cytat

...a co do darowania nasionek. Dziękuję, nie będę nadużywać Twojej szczodrości, wystarczy że obdarowujesz nimi naszą służącą icon_mrgreen.gif


Nie martw się, z nią to tylko seks. Taki mechaniczny, coś jak piłowanie drewna.
Zresztą testy zawsze ma negatywne, więc bez obaw, nie zostaniesz ciocią. icon_mrgreen.gif

Cytat

z dopowiedzeniem, że to co pod wyrkiem, ma być bambusem. icon_mrgreen.gif


Yhymmm... na tym bambusie to ja już się domyślam kogo Ona najchętniej by posadziła i z jaką radością podlewała kilka razy dziennie... icon_lol.gif
Cytat

Prycza jak prycza ale to byłby świetny pomysł na niechcianych gości np przy grillu.Gość przynudza albo się awanturuje to myk i już.Z wycelowaniem na najbliższy przystanek autobusowy icon_biggrin.gif


Jeszcze lepiej ustawić ustrojstwo pod tą brzozą, zapukać do drzwi frontowych i szybko pod katapultę - czekać na delikwenta, który z sypialni na piętrze zsunie się po tej brzozie.
Wystrzelić do jeziora, przymocowując uprzednio jaja do brzozy!
Link do komentarza
Cytat

Jeszcze lepiej ustawić ustrojstwo pod tą brzozą, zapukać do drzwi frontowych i szybko pod katapultę - czekać na delikwenta, który z sypialni na piętrze zsunie się po tej brzozie.
Wystrzelić do jeziora, przymocowując uprzednio jaja do brzozy!


Jaki ten Lesiu jest niekonsekwentny. Najpierw chce ścinać brzozę, a potem znajduje jej wykorzystanie, ale jeszcze przed ścięciem. A podobno to kobiety trudno zrozumieć icon_razz.gif icon_biggrin.gif .

Cytat

wyjdziesz za mnie? (No bo kwestię przynależnej mi gosposi mamy dograną). icon_mrgreen.gif


Przemyślę , nie wiem, czym godna icon_mrgreen.gif .

Cytat

A znosisz niewygodę? Brak ciepłej, bieżącej wody i wykafelkowanej toalety przez tydzień, dwa?
Umiesz rąbać drewno? Rozpalać ognisko? Rozbijać namioty? Pływać pontonem? Wypić litra we dwoje?


Wszystko pestka, tylko to ostatnie zdanie nieco mnie trwoży. Nie wiem, w jakim czasie ten litr iczego :scratching: .
Nie chciałabym Cię zawieść, od dzisiaj zaczynam trenować icon_mrgreen.gif .



Koledzy prześcigają się w pomysłach na transport łóżka. Za to ja zadzwoniłam do wypożyczalni. Mają jedno cudo. Nazywa się podnośnik manitou. Waży 10 ton . Pani stwierdziła, że miażdży wszystko po drodze. Widzę pewne zagrożenie dla brzozy i dla ogrodzenia sąsiada. Na dodatek koszt operacji około 1500. W tej cenie przepiłuję to łóżko osobiście, a potem posklejam.

Klamki. Czy jest prawdą, że te z szyldem prostokątnym generują mniej problemów przy montażu?
Link do komentarza

Wiadomość z ostatniej chwili.
Trwa akcja koza. Od dłuższego czasu grzebię w piecach. Zaczynałam od takiego, który mi się podobał wyjątkowo, ale życie zweryfikowało możliwości i z niego zrezygnowałam. Dokonałam innego wyboru.
Rozmawiałam z firmą z województwa ościennego w sprawie kozy. Umówiliśmy się, że jak będę na tym etapie, to daję znać, dostaję ofertę i jeśli ją zaakceptuję, współpracujemy. Dzwoniłam w lipcu, ale okazało się, że w związku z urlopem, wyślą ofertę tuż przed. Nie wysłali. Zadzwoniłam po ich urlopie, w ten poniedziałek, pan obiecał we wtorek wysłać. Nie wysłał . Dzwonię dziś rano i pan mi oznajmia, że z uwagi na dużą ilość zleceń nie podejmą się współpracy i żebym skorzystała z oferty najbliższego dystrybutora icon_evil.gif .
Z jednej strony rozumiem po pierwsze nie wiem, czy bym ich wybrała, po drugie odległość 100 km. Z drugiej strony nie rozumiem. Ta odległość była taka sama w czerwcu, jak rozmawialiśmy po raz pierwszy. Po drugie, ech szkoda gadać. Co będę pisać na temat słowności, uczciwości zawodowej.

Słowo wyjaśnienia, dlaczego nie zachwyca mnie perspektywa pracy z najbliższym dystrybutorem. Ma bardzo wysokie marże i nie do końca idącą za tym jakość usługi. Jak zapytałam o moc nominalną ( nie mam za dużego salonu), zaczął się plątać w zeznaniach i tłumaczyć, że to nie ma znaczenia.
Na dodatek traktuje klientów jak głupoli, którzy nie potrafią czytać. Stwierdził min, że ceny jakie ma narzuca generalny importer. Ja na to krótko, że importer zastrzega, że te ceny nie mogą być wyższe od narzuconych. Zrobił tępą minę i tyle. I ja mam chcieć z nim współpracować? Nie bardzo mi się podoba ta perspektywa.
Link do komentarza
Cytat

Co do klamek. Nie chodzi mi o fason, bo to wiadomo rzecz gustu. Chodzi mi o sprawy techniczne , których teraz nie jestem świadoma.



Ja mam takie dziwne (choć ładne) nie mają w środku tego takiego kwadratowego pręta. Skręca się je z dwóch stron i dziłaja.
Ale do dupy są.
Jak za mocno dokręcisz szyldy, to ciężko chodzą. Jak za lekko, to sie po czasie wykręcają te wkręty.
Poza tym niektóre jęczą okrutnie, a inne cichutko i lekko.
Uważaj.
Link do komentarza
Cytat

Przemyślę...


Kochana, przecież w naszym idealnym związku to nie będzie Twoje zadanie... icon_mrgreen.gif

Cytat

Wszystko pestka, tylko to ostatnie zdanie nieco mnie trwoży. Nie wiem, w jakim czasie ten litr i czego :scratching: .
Nie chciałabym Cię zawieść, od dzisiaj zaczynam trenować icon_mrgreen.gif .


Gorzały, wieczorem, czuwając przy ognisku i wędkach, gawędząc. Wczuj się w klimat. icon_biggrin.gif

Cytat

Mają jedno cudo. Nazywa się podnośnik manitou. Waży 10 ton . Pani stwierdziła, że miażdży wszystko po drodze. Widzę pewne zagrożenie dla brzozy


Coś pięknego! Bierzemy!

Cytat

Na dodatek koszt operacji około 1500 zł.


Chcesz przez to powiedzieć, kochana, że u was łosia wyczuwają już z kilometra? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Mają jedno cudo. Nazywa się podnośnik manitou. Waży 10 ton . Pani stwierdziła, że miażdży wszystko po drodze. Widzę pewne zagrożenie dla brzozy i dla ogrodzenia sąsiada. Na dodatek koszt operacji około 1500.


Jak zwykle polecam się i do tego,jako operator icon_smile.gif
Mankiem(pieszczotliwa nazwa Manitou) robiło się cuda i faktycznie maszyna jest niesamowita i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Koledzy prześcigają się w pomysłach na transport łóżka. Za to ja zadzwoniłam do wypożyczalni. Mają jedno cudo. Nazywa się podnośnik manitou. Waży 10 ton . Pani stwierdziła, że miażdży wszystko po drodze. Widzę pewne zagrożenie dla brzozy i dla ogrodzenia sąsiada. Na dodatek koszt operacji około 1500. W tej cenie przepiłuję to łóżko osobiście, a potem posklejam.


Oni, od tego podnośnika chyba się na łby pozamieniali wywalając taka kwotę za usługę. U mnie gościu przyjechał podnośnikiem Manitou i kilkanaście palet pustaków władował na strop na budowie i za usługę wziął 10 razy (150 zł)mnie niż ci fachmani.
Baszka, dla pewności zwołaj czterech rosłych chłopów, oprzyj dwie belki o balkon pod kątem 30-40 stopni i za pomocą lin po tych belkach wciągną Ci to łóżko na górę.









Jak widać poradzili sobie, choć gdyby użyli belek jako pochylni nie musieli by posiłkować się drabiną.
Wciągając na balkon jest łatwiej aniżeli przez okno.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Oni, od tego podnośnika chyba się na łby pozamieniali wywalając taka kwotę za usługę. U mnie gościu przyjechał podnośnikiem Manitou i kilkanaście palet pustaków władował na strop na budowie i za usługę wziął 10 razy (150 zł)mnie.


Bo zrobił Ci to jako fuche na pewno.
Wypożyczenie Mańka z wypozyczalni na dobę to min.800zl dla firm bez operatora.
Ramirent ma takie ceny. Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Co do klamek. Nie chodzi mi o fason, bo to wiadomo rzecz gustu. Chodzi mi o sprawy techniczne , których teraz nie jestem świadoma.


W pokojach mam klamki drzwiowe DIANA, Nikiel szczotkowany, z wkładką, są porządne działają 2-3 lata.



Z wkładką od wewnątrz pokręcaną, żeby klucza nie szukać ( ta wyżej ) .


Do tego są trzy klucze można jakiś pokój zamknąć od zewnątrz.

Zamek potrzebny inny na wkładkę taki.


W kibelkach i łazienkach są inne.
Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
mhtyl ma rację
Mój sąsiad ceni sobie 100 zł za godzinę z operatorem czyli ze sobą.
W listopadzie zeszłego roku koparka u dzieciaków kopała i zasypywała szambo też w tej cenie.Wynajem był w dużej firmie operującej w wielu miastach tylko nie pamiętam czy regionu łódzkiego czy kraju.

A najlepiej pójdź za Jego radą i weź 3-4 ludzi.Oni Ci wciągną na górę co trzeba.
Link do komentarza
Cytat

Oni, od tego podnośnika chyba się na łby pozamieniali wywalając taka kwotę za usługę. U mnie gościu przyjechał podnośnikiem Manitou i kilkanaście palet pustaków władował na strop na budowie i za usługę wziął 10 razy (150 zł)mnie niż ci fachmani.
Baszka, dla pewności zwołaj czterech rosłych chłopów, oprzyj dwie belki o balkon pod kątem 30-40 stopni i za pomocą lin po tych belkach wciągną Ci to łóżko na górę.


Jak widać poradzili sobie, choć gdyby użyli belek jako pochylni nie musieli by posiłkować się drabiną.
Wciągając na balkon jest łatwiej aniżeli przez okno.



Tak samo szwagrowi pomagałem na 1 piętro łózko wciągnąć - pasy transportowe i drabina - ale wciągaliśmy na taras nie przez okno icon_smile.gif 4 chłopa icon_smile.gif

Cytat

Wiadomość z ostatniej chwili.
Trwa akcja koza...


icon_razz.gif
U Mnie też... i to od dłuższego czasu icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

mhtyl ma rację
Mój sąsiad ceni sobie 100 zł za godzinę z operatorem czyli ze sobą.


Co innego jest wynająć kogoś na jedną usługę a co innego jest wynająć sprzęt z wypożyczalni.
U mnie taka usługa kosztowałoby ok.80zl/godzinę ale Basia pisała o wypożyczalni gdzie sprzęt wypozycza się na min.dobę nie ważne że potrwa całość godzinę ale za dobę płaci się 800zl bez operatora czyli za sam sprzęt.
Link do komentarza
Tak jest, wykonałam telefon do wypożyczalni Cramo. Nieważne. Jedyna rozsądna opcja to wciągnięcie łóżka.
Heniu ma doskonały pomysł z belkami, o które się je oprze. Łóżko samo w sobie nie jest ciężkie.

Cytat

U Mnie też... i to od dłuższego czasu icon_mrgreen.gif


Akcja koza trwa u mnie. U Ciebie to akcja " koziniec" icon_mrgreen.gif .
Link do komentarza
Cytat

Tak jest, wykonałam telefon do wypożyczalni Cramo. Nieważne. Jedyna rozsądna opcja to wciągnięcie łóżka.
Heniu ma doskonały pomysł z belkami, o które się je oprze. Łóżko samo w sobie nie jest ciężkie.


Możesz jeszcze postawić schodkowo 2 słupki rusztowaniowe i przekładać coraz wyżej łózko aż trafi na górę.
Link do komentarza
Cytat

W kibelkach i łazienkach są inne.


Inne, czyli z możliwością zamknięcia się od wewnątrz. Zastanawiam się nad sensem kluczy w pokojach. Przypomniałam sobie, że stolarek przywiózł pęk kluczy i gdzieś je zdeponował.
Pytanie brzmi , czy klamki muszą mieć prostokątny szyld, czymogą być z rozetą, czy to wygeneruje problemy montażowe?

Cytat

Jak zwykle polecam się i do tego,jako operator icon_smile.gif


Arturku, jak zwykle miło, że rwiesz się do pomocy, ale chyba za dużo tego boskiego napoju wypiłeś icon_mrgreen.gif ( a to ja miałam od dziś trenować ). Przecież nie pożyczę takiego cudaka w tej cenie.
Link do komentarza
Cytat

Inne, czyli z możliwością zamknięcia się od wewnątrz. Zastanawiam się nad sensem kluczy w pokojach. Przypomniałam sobie, że stolarek przywiózł pęk kluczy i gdzieś je zdeponował.
Pytanie brzmi , czy klamki muszą mieć prostokątny szyld, czymogą być z rozetą, czy to wygeneruje problemy montażowe?

Inne bo można łatwo otworzyć bez klucza od zewnątrz, jest specjalne nacięcie, jak ktoś zasłabnie pod prysznicem.

Klamki z zamkiem muszą mieć jeden szyld podłużny, wtedy w takim zestawie są sztywniejsze, w trakcie ciągłego naciskania klamki,zamek bardziej jest chroniony. Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Gorzały, wieczorem, czuwając przy ognisku i wędkach, gawędząc.



Tak się domyśliłam, dlatego zaczęłam trening icon_biggrin.gif .

Cytat

Kochana, przecież w naszym idealnym związku to nie będzie Twoje zadanie... icon_mrgreen.gif


Zaczęłam się zastanawiać, jakie będzie moje zadanie :scratching: Ty od myślenia i zarabiania,
Igunia od zamiatania, a ja??????????? Ginę w domysłach. W każdym razie muszę Cię lojalnie
uprzedzić, że lubię śpiewać ( wyć , jak mówią wredne dzieciory ). Preziu raz słyszał, może potwierdzić icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Arturku, jak zwykle miło, że rwiesz się do pomocy, ale chyba za dużo tego boskiego napoju wypiłeś icon_mrgreen.gif ( a to ja miałam od dziś trenować ). Przecież nie pożyczę takiego cudaka w tej cenie.


No wiesz,jako inwestor,nawet za pomocą napoju Bogów nie poszedlbym do wypożyczalni takiego sprzętu z pytaniem o wypożyczenie ;)
Może Ty masz lepsze wspomaganie ;)

Link do komentarza
Cytat

Klamki z zamkiem muszą mieć jeden szyld podłużny,


To niedobrze, że muszą być podłużne. Upatrzyłam sobie dawno termu takie z rozetą. To może zrezygnować z możliwości zamykania na klucz?

Cytat

Ale do dupy są.


A ja do drzwi chcę icon_lol.gif

Cytat

Jak za mocno dokręcisz szyldy, to ciężko chodzą. Jak za lekko, to sie po czasie wykręcają te wkręty.
Poza tym niektóre jęczą okrutnie, a inne cichutko i lekko.
Uważaj.


Wiedziałam, że te klamki są podstępne i to kolejna pułapka, którą trzeba sprytnie ominąć.

Cytat

Będziesz pewnie rąbać drewno do kozy i to będzie brzozowe. icon_lol.gif


Coś Ty, Lesiu nie pozwoli, to mogłoby się dla mnie źle skończyć. Rąbać to będę ewentualnie po zakutym łbie Igusię, jak niedokładnie pościera parapety w pokoju Lesia icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

To niedobrze, że muszą być podłużne. Upatrzyłam sobie dawno termu takie z rozetą. To może zrezygnować z możliwości zamykania na klucz?


Zrezygnować z rozety i upatrzyć taką na szyld.
Takie są słabsze z czasem ruszają się razem z klamką wyginając mechanizm zamka.

Takie są sztywniejsze.
Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Pewnie, gdybym nie miała, nie zaszłabym tak daleko icon_razz.gif icon_biggrin.gif .


A to normalne,bez zioła to i Barbarossa się nie zakochał icon_biggrin.gif


Tym razem z dużej litery ale Barbarella mi się skojarzyla icon_biggrin.gif
Bardziej przyjemny widok icon_biggrin.gif

P.S.
Taki film Vadima z Jane Fonda icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Bo zrobił Ci to jako fuche na pewno.
Wypożyczenie Mańka z wypozyczalni na dobę to min.800zl dla firm bez operatora.
Ramirent ma takie ceny.


Przyjechał mi sam właściciel. U mnie ludzie nie tak pazerni.
800 zł za dobę jeszcze rozumiem ale nie za godzinę czy dwie 1500 zł!!!!

Cytat

Tak samo szwagrowi pomagałem na 1 piętro łózko wciągnąć - pasy transportowe i drabina - ale wciągaliśmy na taras nie przez okno icon_smile.gif 4 chłopa icon_smile.gif


Jeszcze lepsze rozwiązanie niż belki. Drabina sprawdzi się też.
Link do komentarza
Piszę hurtem.
Z tym składaniem potem bywa różnie.
Drabinę ogromniastą mam .
Drzwi łazienkowe mają u góry szybki. Sądzę , że one eliminują konieczność zamykania na klucz.
Sądząc po ostatnim wpisie Arturek za dużo arturuje o niezdrowych porach na dodatek.
Firma Cramo nie pożycza na godziny, tylko na doby. Pani wymieniła składowe, nie pamiętam.
Link do komentarza
Dwie strony o transporcie łóżka. Kobiety naprawdę potrafią zrobić problem z niczego. Jak zaraz zasadze kopa w to wyro, to samo wpadnie na piętro!
Dość!

Zamek.
Wstawiłbym magnetyczny. Znaczy kazałbym to stolarkowi. Znając jednak Twój urok, zapewne zażyczy sobie chłopina z tysiąc pieńcet sto dziewięćset, więc informuję Cię, że ja dopłaciłem 50 zł do zwykłych zamków.

Masz tu filmik jak chłopaki 7 lat temu zachwycali się tą kosmiczną technologią. icon_biggrin.gif

Jakoś kaleczy to yotube, więc poniżej masz link.




zamek magnetyczny Edytowano przez Leszek4 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ej pomyliłaś: nie ma takiej laski na świecie której nie można rozebrać. icon_mrgreen.gif


Może, pewnie wiesz, o czym piszesz . Nie mam doświadczenia w rozbieraniu lasek icon_razz.gif icon_biggrin.gif Natomiast kontynuując rozważania filozoficznie, jak sobie przypomnę tę przedostatnią fotkę wstawioną przez Ptaszka w plotkarni, to zachodzi pytanie o " chciejstwo", nie o możliwości icon_mrgreen.gif .
Link do komentarza
Cytat

Może, pewnie wiesz, o czym piszesz . Nie mam doświadczenia w rozbieraniu lasek icon_razz.gif icon_biggrin.gif Natomiast kontynuując rozważania filozoficznie, jak sobie przypomnę tę przedostatnią fotkę wstawioną przez Ptaszka w plotkarni, to zachodzi pytanie o " chciejstwo", nie o możliwości icon_mrgreen.gif .


Baszka, czy abyś nie pomyliła tematów icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kobiety? icon_eek.gif
Przecież napisałam w #2919, że będzie wciągane.
A że sobie miło gawędzimy, to inna sprawa icon_razz.gif icon_biggrin.gif .
Ty lepiej przetrzyj zaspane po arturowaniu oczka i czytaj uważnie icon_lol.gif .


Ja nie mogę, dwie strony gawędy o transporcie pionowym pryczy! icon_razz.gif Jak zasadzę, to będzie balistyczny. icon_biggrin.gif
Będzie wciągane?! No wreszcie, bo za chwilę będzie post #3000, a my ciągle w łóżku!
Ciekawe co za łoś chciał ściągnąć 10-tonowe bydle do załadowania tej pryczy na pięterko, skoro Ty od początku chciałaś je wciągnąć? icon_biggrin.gif

Arturowania nie było. Cały wieczór na czterech browarach, w tym dwa przy ciężkiej pracy, a nie przy sypialnianej gawędzie. icon_razz.gif
I wstałem o 7 rano, bo zasuwać trza, a nie rozprawiać o Manitou.
Pewnie jednak chodziło o ognistą wodę, skoro Arturo był "operatorem":

Wielki wódz Manitou!
Link do komentarza
Cytat

Acha! Teraz wiem o czym mowa icon_biggrin.gif



Oryginał

https://youtu.be/ENvAmLuj5ko?t=1

Cytat

Jak człowiek wierzy w siebie,
To cała reszta to betka,
Nie ma takiej rury na świecie,
Której nie można odetkać



Cytat

Nie mam doświadczenia w rozbieraniu lasek icon_razz.gif icon_biggrin.gif .



Stare powiedzenie góralskie - aby życie miało smaczek ....... icon_mrgreen.gif Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Baszka, czy abyś nie pomyliła tematów icon_biggrin.gif


Skąd, tylko grzecznie odpowiadam icon_biggrin.gif .




Cytat

a my ciągle w łóżku!


Widzę, że czujesz się rozczarowany icon_razz.gif icon_biggrin.gif .
Bardzo przepraszam, obiecuję poprawę, zatem przechodzimy do....klamek icon_lol.gif .
Po czym można poznać, że kupuje się niejednorazowy badziew?

Cytat

Oryginał
Stare powiedzenie góralskie - aby życie miało smaczek ....... icon_mrgreen.gif


Przesłuchałam to sobie raz jeszcze icon_biggrin.gif .
A tego powiedzenia nie znam :bezradny: .

Cytat

Ciekawe co za łoś chciał ściągnąć 10-tonowe bydle do załadowania tej pryczy na pięterko, skoro Ty od początku chciałaś je wciągnąć? icon_biggrin.gif


Nie denerwuj mnie od rana, bo zmienię służącą na tę od Ptaszka icon_evil.gif .
Nikt nie chciał ściągać bydlaka. Nawet nie wiedziałam, że takie cuda są. Koledzy napisali, to chciałam się dowiedzieć, ile kosztuje taka usługa. I już wiem icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

...zatem przechodzimy do....klamek icon_lol.gif .
Po czym można poznać, że kupuje się niejednorazowy badziew?


Po tym, że nie są z plastiku. Klamka, to klamka. Możesz kupić nowoczesną, albo - przy Twoim guście - taką jak do zakrystii. icon_mrgreen.gif Cięższa będzie droższa, zwłaszcza jeśli np. z mosiądzu.

Cytat

Nikt nie chciał ściągać bydlaka. Nawet nie wiedziałam, że takie cuda są. Koledzy napisali, to chciałam się dowiedzieć, ile kosztuje taka usługa. I już wiem icon_biggrin.gif .


Ufff... jak się cieszę, że chłopaki nie wspomnieli o promie kosmicznym, bo mamy weekend i mogłabyś mieć problem z dodzwonieniem się do NASA. icon_lol.gif Edytowano przez Leszek4 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ufff... jak się cieszę, że chłopaki nie wspomnieli o promie kosmicznym, bo mamy weekend i mogłabyś mieć problem z dodzwonieniem się do NASA. icon_lol.gif


:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Popłakałam się ze śmiechu, Lesiu :hug: .

Cytat

Po tym, że nie są z plastiku. Klamka, to klamka. Możesz kupić nowoczesną, albo - przy Twoim guście - taką jak do zakrystii. icon_mrgreen.gif


Chcę proste, klasyczne, bez udziwnień zakrystiowych icon_razz.gif . Animus pokazał odpowiednie.
Link do komentarza
Cytat

W każdym razie muszę Cię lojalnie
uprzedzić, że lubię śpiewać ( wyć , jak mówią wredne dzieciory ). Preziu raz słyszał, może potwierdzić icon_biggrin.gif .



Nie bądź za skromna.
Odważnie i publicznie zaświadczam, że Baśka nie wyje a piosenki Dżem-u to śpiewa tak że trudno rozpoznać czy oryginał Ryśka Riedla akurat słychać czy Baśkę! icon_smile.gif

PS:
Lechu będzie chciał posłuchać na privie (tylko i wyłącznie na privie z zapisaną klauzulą o nierozpowszechnianiu publicznym) a Baszka wyrazi zgodę - to podeślę

Cytat

A ja do drzwi chcę icon_lol.gif



icon_biggrin.gif gupia! icon_biggrin.gif


Cytat

W pokojach mam klamki drzwiowe DIANA, Nikiel szczotkowany, z wkładką, są porządne działają 2-3 lata.



No wypisz wymaluj - choby moje - prawie identiko!
Te średnio dodupy niestety
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...