Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

demo

demo

Tak sobie myślę że najlepsze będą takie najbardziej proste, ot zwykłe porządne stopnice dębowe lub bukowe, kładzione bezpośrednio na beton i bez bawienia się z podstopnicami i innymi pierdółkami.

Mam na myśli coś takiego jak ten system:

Np. w castoramie bardzo fajne są stopnice bukowe po 108 zł o grubości 3,5 cm

Można też poszukać w sieci i znaleźć pewnie jeszcze taniej i o większej grubości, bo jednak najlepiej by wyglądały 4 cm.

21 godzin temu, Buster napisał:

Ale powiem Ci szczerze i po przyjacielsku że średnio podobają mi się :scratching:

Podzielam ten pogląd, schody od kumpeli wyglądają słabo. Według mnie wszystko w nich psują użyte kafelki, te drewnopodobne, a szkoda bo forma wcale nie jest zła.

Na tej aukcji jakiś facio ma stopnice 100x30x4 po 69 złociszy, a sklejane nawet po 59 zł. , hmm aż się dziwię że tak tanio.

https://allegro.pl/oferta/stopnie-drewniane-buk-dab-jesion-7732509296

demo

demo

Tak sobie myślę że najlepsze będą takie najbardziej proste, ot zwykłe porządne stopnice dębowe lub bukowe, kładzione bezpośrednio na beton i bez bawienia się z podstopnicami i innymi pierdółkami.

Mam na myśli coś takiego jak ten system:

Np. w castoramie bardzo fajne są stopnice bukowe po 108 zł o grubości 3,5 cm

Można też poszukać w sieci i znaleźć pewnie jeszcze taniej i o większej grubości, bo jednak najlepiej by wyglądały 4 cm.

21 godzin temu, Buster napisał:

Ale powiem Ci szczerze i po przyjacielsku że średnio podobają mi się :scratching:

Podzielam ten pogląd, schody od kumpeli wyglądają słabo. Według mnie wszystko w nich psują użyte kafelki, te drewnopodobne, a szkoda bo forma wcale nie jest zła.

• Utwórz nowe...