Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

solange63

solange63

Życzyłabym sobie Basiu, żeby mój Czesio inkarnował w Twojego pana Czesława. Niechaj Ci tam wszystko dobrze zrobi :D 

solange63

solange63

Życzyłabym sobie Basiu, żeby mój Czesio inkarnowała w Twojego pana Czesława. Niechaj Ci tam wszystko dobrze zrobi :D 

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Typowa pogarda opozycji totalnej dla Polaków (jak widaćco najmniej połowy). I poczucie wyższości, lepszości. Ogólnie - typowe dla zakochanych w sobie dupków. Lekarstwo - bicie głową w mur, aż klepki na nowo się poukładają w głupich głowach. Inaczej nie da rady dyskutować. Argumentować. W głupich głowach nie ma argumentów - są tylko hasła, w dodatku powtarzane bez zrozumienia.  
    • Obydwa pęknięcia z filmu to wzorcowy przykład pęknięć termicznych! Nie można ich pomylić np. z pęknięciem od uderzenia, bowiem są diametralnie inne.  Jestem prawie pewny, że roleta częściowo przysłaniała szybę i wytworzyła się na niej znaczna różnica temperatur, co spowodowało pęknięcie. To, że były szyby 6 mm, (przy takiej powierzchni muszą być) to nie uchroni przed pęknięciem termicznym. Zaleca się szyby hartowane, które to ryzyko znacznie zmniejszają, zwłaszcza na ekspozycjach południowo- zachodnich. Niektóre firmy, również Adams informują o tym w swojej instrukcji użytkowania, którą otrzymali wszyscy partnerzy kilka lat temu, więc reklamacja zapewne zostanie odrzucona. A same pęknięcia? Wystarczy poczytać artykuły np.  https://www.swiat-szkla.pl/kontakt/6973-rodzaje-i-przyczyny-uszkodze-szka-cz-2.html http://poradnikokienny.com/szyby-i-szklo/samoistne-pekanie-szyb-zespolonych
    • Ale zenkowanie...     W kolejnych wyborach wygrało radio maryja, kolportowane z ambon przez sukienkowców... na zlecenie jarka podczas jego wizyty w Toruniu... niestety...   To nie bogobojność, tylko ślepy strach przed piekłem ludzi niewykształconych, biednych ( i duchem też) i ze wsi i małych, zapyziałych miasteczek...   Oczywiście wśród tej tłuszczy trafi się paru logicznych i świadomych inteligentów, takich jak nasi kółkowicze różańcowi spod Krakowa, Suwałk, czy Wrocławia, ale nie poprawia to statystycznego oglądu wyborców adriana....   Taka jest "demokratyczna" - jak na dzisiaj - "większość"  światłych Polaków
    • Jak nie, jest podkładka na niej można palić. Dla mnie jeśli chodzi o smaki, najgorsza jest mikrofala, potem indukcja, gaz i wracamy do ognia.
    • jasne - jak zwykle - brak argumentow. Typowa totalna opozycja - wykształcona ale bez kompetencji. Ale na jaki kredyt. O co wam chodzi? PO nic luziom nie dawała - piniendzy nie było. Tylko mafie vatowskie i paliwowe je jakoś znajdowały,  i autostrady najdroższe w Europie i stadiony sie budowało. I wyprzedawało - co sie da. A długi to najszybciej rosły za PO. Teraz deficyt jest stosunkowo niski. PiS za duzo daje  (a naprawdę oddaje) - i to sie wam nie podoba?.  A ja uważam - że za mało daje. Jeszcze jest kupa durnych wydatkow - które powinny iść na podniesienie niskich emerytur.  Za niska stawka bez podatku w PIT. Za wysokie stawki VAT. O to się bijcie - a nie o to, że coś tam już oddał. Przecież tego długu PiS zrobił najmniej! Czy wam zupełnie odbiło? Dług zaciągany przez Tuska wam nie przeszkadzał. Przynajmniej nie ma takiego waszego postu na forum.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...