Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

48 minut temu, joks napisał:

Nic nie będzie złego się działo ze skrzynką , brama będzie prawdopodobnie otwierana na posesję , nie widziałem aby ktoś miał bramę otwieraną na drogę czy chodnik:icon_biggrin:

Wiadomo, że brama otwiera się do środka. Chodzi o to, żeby móc zrobić z tym kątkiem coś estetycznego. Nie tylko funkcjonalnego. Trochę to co innego, nie sądzisz?

Baszka, na razie zaprawa jest na tyle miękka, że nic kuć nie trzeba. Wystarczy poruszać słupkiem i pójdzie. Wykruszy się.

PeZet

PeZet

48 minut temu, joks napisał:

Nic nie będzie złego się działo ze skrzynką , brama będzie prawdopodobnie otwierana na posesję , nie widziałem aby ktoś miał bramę otwieraną na drogę czy chodnik:icon_biggrin:

Wiadomo, że brama otwiera się do środka. Chodzi o to, żeby móc zrobić z tym kątkiem coś estetycznego. Nie tylko funkcjonalnego. Trochę to co innego, nie sądzisz?

Baszka, na razie zaprawa jest na tyke miękka, że nic kuć nie trzeba. Wystarczy poruszać słupkiem i pójdzie. Wykruszy się.

PeZet

PeZet

47 minut temu, joks napisał:

Nic nie będzie złego się działo ze skrzynką , brama będzie prawdopodobnie otwierana na posesję , nie widziałem aby ktoś miał bramę otwieraną na drogę czy chodnik:icon_biggrin:

Wiadomo, że brama otwiera się do środka. Chodzi o to, żeby móc zrobić z tym kątkiem coś estetycznego. Nie tylko funkcjonalnego. Trochę to co innego, nie sądzisz?

Baszka, na razie zaprawa jest na tyke miękka, że nic kuć nie trzeba. Wystarczy poruszać słupkiem i pójdzie. Wykruszy się.

PeZet

PeZet

46 minut temu, joks napisał:

Nic nie będzie złego się działo ze skrzynką , brama będzie prawdopodobnie otwierana na posesję , nie widziałem aby ktoś miał bramę otwieraną na drogę czy chodnik:icon_biggrin:

...... Wiadomo, że brama otwiera się do środka. Chodzi o to, żeby móc zrobić z tym kątkiem coś estetycznego. Nie tylko funkcjonalnego. Trochę to co innego, nie sądzisz?

Baszka, na razie zaprawa jest na tyke miękka, że nic kuć nie trzeba. Wystarczy poruszać słupkiem i pójdzie. Wykruszy się.

PeZet

PeZet

42 minuty temu, joks napisał:

Nic nie będzie złego się działo ze skrzynką , brama będzie prawdopodobnie otwierana na posesję , nie widziałem aby ktoś miał bramę otwieraną na drogę czy chodnik , a ten dojazd do Baszki jest drogą , tak samo jak drzwi na klatkach schodowych w blokach , wszystkie drzwi mają się otwierać do środka..

jak się podjeżdża do bramy to Panowie w którą stronę otwieracie bramę ? do się czy od się . A wybywając swymi bolidami z własnej ziemi otwieracie bramę od się czy do się????:icon_biggrin:

Ty nie czaisz nic, chłopie, z tego co zostało napisane. Wiadomo, że brama otwiera się do środka. Chodzi o to, żeby móc zrobić z tym kątkiem coś estetycznego.

Baszka, na razie zaprawa jest na tyke miękka, że nic kuć nie trzeba. Wystarczy poruszać słupkiem i pójdzie. Wykruszy się.

×
×
  • Utwórz nowe...