Skocz do zawartości

Historia edycji

47 minut temu, animus napisał:

Mam prośbę do kolegów z forum mieszkających bliżej Baszki,

o interwencję, żeby pomogli przywrócić wodę u niej w instalacji.

:ih::ih::ih:

Baszka przenieś chałupę bliżej mnie - spróbujemy ogarnąć :D

2 godziny temu, Baszka napisał:

Podejrzliwość Orła jest zasadna. Nie mam faktur od instalatora. Jedyny ślad jego działalności jest 

w książce serwisowej kotła, gdzie widnieje jako wykonawca i w moim banku, jako odbiorca przelewów.

Póki co od wtorku nie mam wody, a instalator zablokował mój telefon. Czuję bezradność. O dole, 

hmmmmmmmm.

Kiedyś miałem nadpłacony Vat i za moment wykonywałem usługę na wyjeździe - logistycznie mi pasowało netem słać proformę a FV papierową wystawić na koniec (zamierzchłe to czasy FV netem nie przechodziła każda musiała być podpisana) - przy czym jego przelewy mieściły się w kosztach .

Po zakończeniu usługi wystawiłem fakturę na całość .

Niby fajnie , bo Vat nadpłacony, bo podatek nie wystąpił, tylko że kurna za moment Skarbówka pomimo wszystko i w zasadzie pomimo własnego interesu przeorała mi to wszystko i zaś musiałem się napocić by wszystko wyprostować .

Na wystawienie faktury ma 7 dni od momentu przyjęcia kasy.

Nie wystawił znaczy wsadził Ci nabiał w imadło i prosi o łagodny wymiar kary .

Ty tylko zgłoś a skarbówka już mu odpowiednio do winy dokręci

35 minut temu, animus napisał:

Mam prośbę do kolegów z forum mieszkających bliżej Baszki,

o interwencję, żeby pomogli przywrócić wodę u niej w instalacji.

:ih::ih::ih:

Baszka przenieś chałupę bliżej mnie - spróbujemy ogarnąć :D

1 godzinę temu, Baszka napisał:

Podejrzliwość Orła jest zasadna. Nie mam faktur od instalatora. Jedyny ślad jego działalności jest 

w książce serwisowej kotła, gdzie widnieje jako wykonawca i w moim banku, jako odbiorca przelewów.

Póki co od wtorku nie mam wody, a instalator zablokował mój telefon. Czuję bezradność. O dole, 

hmmmmmmmm.

Kiedyś miałem nadpłacony Vat i za moment wykonywałem usługę na wyjeździe - logistycznie mi pasowało netem słać proformę a FV papierową wystawić na koniec (zamierzchłe to czasy FV netem nie przechodziła każda musiała być podpisana) - przy czym jego przelewy mieściły się w kosztach .

Po zakończeniu usługi wystawiłem fakturę na całość .

Niby fajnie , bo Vat nadpłacony, bo podatek nie wystąpił, tylko że kurna za moment Skarbówka pomimo wszystko i w zasadzie pomimo własnego interesu przeorała mi to wszystko i zaś musiałem się napocić by wszystko wyprostować .

Na wystawienie faktury ma 7 dni od momentu przyjęcia kasy.

Nie wystawił znaczy wsadził Ci nabiał w imadło i prosi o łagodny wymiar kary .

Ty tylko zgłoś a skarbówka już mu odpowiednio do winy dokręci

×
×
  • Utwórz nowe...