Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, joks napisał:

demo ...uważasz ze te gówno z Casto jest też pomalowane proszkowo w środku? albo ocynkowane??

Przęsła ogrodzeń są produkowane z cienizny aby zaniżyć koszty , stal kosztuje...są spawane, zgrzewane , czy klejone na kropelkę w zakładach , są to gotowe elementy poddane malowaniu bądź cynkowaniu , wyjaśnij mi jakim cudem taki element może być zakonserwowany w środku przez malowanie bądź cynkowanie skoro jest zaspawany ze wszystkich stron na amen??

można zamienić na zwrot - przypierdal.....nie się do wszystkiego , będzię bardziej swojsko??

A teraz to ja nie wiem o co Ci biega, czy ja chwalę te wyroby z Castoramy ? Przeca napisałem że to lipa, więc co niby mam ci tłumaczyć ?. Haaaaalo.O.o

demo

demo

20 minut temu, joks napisał:

demo ...uważasz ze te gówno z Casto jest też pomalowane proszkowo w środku? albo ocynkowane??

Przęsła ogrodzeń są produkowane z cienizny aby zaniżyć koszty , stal kosztuje...są spawane, zgrzewane , czy klejone na kropelkę w zakładach , są to gotowe elementy poddane malowaniu bądź cynkowaniu , wyjaśnij mi jakim cudem taki element może być zakonserwowany w środku przez malowanie bądź cynkowanie skoro jest zaspawany ze wszystkich stron na amen??

można zamienić na zwrot - przypierdal.....nie się do wszystkiego , będzię bardziej swojsko??

A teraz to ja nie wiem o co Ci biega, czy ja chwalę te wyroby z Castoramy ? Przeca napisałem że to lipa.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cześć. Temat już nie pierwszej świeżości, ale w mojej ocenie wymaga sprostowania, ponieważ nie uczestniczą w nim produkty o tym samym lub zbliżonym standardzie wyposażenia. To jakby próbować porównać lot Boeingiem w klasie business do rejsu VIP Airbusem A380. Właściwym produktem do porównania z Wikęd Thermo Prestige Lux ze "stajni" KMT jest Supertherm 90, który w zbliżonym pułapie cenowym (obiektywnie patrząc) oferuje użytkownikowi odrobinę więcej niż TP Lux. - skrzydło KMT Supertherm posiada przegrodę termiczną w skrzydle dzięki zastosowaniu listwy PCV w obwodzie. - komory ościeżnicy ALU/90 wypełnione są nowatorskim, sezonowanym wsadem PUR, a nie powszechnym grafitowym styropianem o mniejszej gęstości. - zasuwnica GU Secury Automatic RC2 z trzypunktowym regulowanym mimośrodowo dociskiem, to perła wśród okuć, nie wymagająca komentarza. - gumowa, wymienna, regulowana uszczelka opadająca, wspierająca 4 przylgę. Nie nadmieniam tu elementów wyposażenia które posiadają obydwaj producenci, natomiast warto je przeanalizować jeżeli produkt ma być wyborem na kilkanaście lat, a nie kilkanaście miesięcy. Pozdrawiam.        
    • Proponować mogą ale tylko mogą. Nie ma żadnego przepisu ani prawa na takie coś. To jest zwykłe naciągactwo. Z drugiej strony to przekracza pojęcie ludzkie czego co jeszcze ludzie nie wymyślą.
    • Myślisz, że on już kończy? Eeeee... myślę, że rozwija skrzydła i jeszcze pokaże, co potrafi...
    • Wystarczyło kupić syfon do odpływu liniowego z kulkami, które blokują powietrze z kanalizacji gdy nie nie ma wody w syfonie. Proste i genialne rozwiązanie.
    • Powiem tak. Zawsze wydawało mi się, że Demo jest facetem nad wyraz trzeźwo myślącym. Jak już kiedyś pisałam — pamiętam Go z dawnych czasów. Był innym człowiekiem. Nie wiem, co się odwaliło u Demo w ciągu ostatnich lat ... ale mam wrażenie, że stracił do cna dystans. I naprawdę .... dostrzegam to coraz bardziej. Mogę się z nim kłócić o politykę. Spoko. Mamy odmienne zdania. Ale nie rozumiem, jak można stać się tak cynicznym i krótkowzrocznym. Bo kiedyś taki nie był. Sorrry, Demo za te prywatne wycieczki. Ale nie potrafię się z tym pogodzić, że tak inteligentny facet tak kończy.     Polityka jest teraz brudniejsza, niż kiedyś. Przykre.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...