Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

4 godziny temu, joks napisał:

kto przejmuje się tym że w środku profil nie pomalowany czy nie ocynkowany??!!

Można i tak, bo w środku to nie widać, ale czy nie warto się przejmować jak profil ma 1 mm grubości ?. Jakoś nie przekonuje mnie taka filozofia postrzegania rzeczywistości - jak nie widać to można to olać. Ja mam słupki ogrodzeniowe bez ocynku ale 5 mm ścianka i mam to w nosie bo na pewno mnie przeżyją, ale przy jednym milimetrze to jednak warto pomyśleć co będzie za kilka lat.:icon_idea:

demo

demo

4 godziny temu, joks napisał:

kto przejmuje się tym że w środku profil nie pomalowany czy nie ocynkowany??!!

Niby racja, bo w środku to nie widać, ale czy to znaczy że nie warto się przejmować jak profil ma 1 mm grubości ?. Jakoś nie przekonuje mnie taka filozofia postrzegania rzeczywistości - jak nie widać to można to olać. Ja mam słupki ogrodzeniowe bez ocynku ale 5 mm ścianka i mam to w nosie bo na pewno mnie przeżyją, ale przy jednym milimetrze to jednak warto pomyśleć co będzie za kilka lat.:icon_idea:

demo

demo

4 godziny temu, joks napisał:

kto przejmuje się tym że w środku profil nie pomalowany czy nie ocynkowany??!!

Niby racja ale wiesz w środku to nie widać, ale czy to znaczy że nie warto się przejmować jak profil ma 1 mm grubości ?. Ja mam słupki ogrodzeniowe bez ocynku ale 5 mm ścianka i mam to w nosie bo na pewno mnie przeżyją, ale przy jednym milimetrze to jednak jest pewne że dość szybko padna.

×
×
  • Utwórz nowe...