Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, Baszka napisał:

Jeśli chodzi o obsługę furtki, muszę mieć patent wygodny, bo idąc z psami mam je na linewkach i nie wyobrażam sobie głupkowatych manewrów pod tytułem zdążę lub nie. Zatem albo kluczyk, albo taki patent z naciskaniem guziczka, który jest niewidoczny od strony wchodzących na posesję.

Możesz śmiało kupić taki elektrozaczep z pamięcią, bo to nie działa na czas lecz do pierwszego otwarcia bramki więc nie trzeba się spieszyć. Musisz pamiętać jednak że działają one na 12 V DC czyli prąd stały, ale teraz chyba już każdy domofon standardowo ma wyjście na 12 V, więc można z niego skorzystać, w innym przypadku potrzebny transformatorek.

Ja mam taki elektrozaczep  który blokuje się dopiero po dwukrotnym otwarciu bramki. Myślałem że standardowo każdy tak ma , ale w opisach nigdzie to nie występuje więc chyba mam jakiś nietypowy :icon_lol:

Myślę też że niepotrzebnie na zapas martwisz się o takie sprawy bo z pewnością pancio od bramki doradzi Ci najbardziej odpowiednie otwieranie, bo sama chyba nie będziesz w stanie tego wszystkiego podłączyć. Ale oczywiście nie zaszkodzi już wcześniej wiedzieć coś więcej w tym temacie.

demo

demo

48 minut temu, Baszka napisał:

Jeśli chodzi o obsługę furtki, muszę mieć patent wygodny, bo idąc z psami mam je na linewkach i nie wyobrażam sobie głupkowatych manewrów pod tytułem zdążę lub nie. Zatem albo kluczyk, albo taki patent z naciskaniem guziczka, który jest niewidoczny od strony wchodzących na posesję.

Możesz śmiało kupić taki elektrozaczep z pamięcią, bo to nie działa na czas lecz do pierwszego otwarcia bramki więc nie trzeba się spieszyć. Musisz pamiętać jednak że działają one na 12 V DC czyli prąd stały, ale teraz chyba już każdy domofon standardowo ma wyjście na 12 V, więc można z niego skorzystać, w innym przypadku potrzebny transformatorek.

Ja mam taki elektrozaczep  który blokuje się dopiero po dwukrotnym otwarciu bramki. Myślałem że standardowo każdy tak ma , ale w opisach nigdzie to nie występuje więc chyba mam jakiś nietypowy :icon_lol:

Myślę też że niepotrzebnie na zapas martwisz się o takie sprawy bo z pewnością pancio od bramki doradzi Ci najbardziej odpowiednie otwieranie, bo sama chyba nie będziesz w stanie tego wszystkiego podłączyć.

demo

demo

31 minut temu, Baszka napisał:

Jeśli chodzi o obsługę furtki, muszę mieć patent wygodny, bo idąc z psami mam je na linewkach i nie wyobrażam sobie głupkowatych manewrów pod tytułem zdążę lub nie. Zatem albo kluczyk, albo taki patent z naciskaniem guziczka, który jest niewidoczny od strony wchodzących na posesję.

Możesz śmiało kupić taki elektrozaczep z pamięcią, bo to nie działa na czas lecz do pierwszego otwarcia bramki więc nie trzeba się spieszyć. Musisz pamiętać jednak że działają one na 12 V DC czyli prąd stały, ale teraz chyba już każdy domofon standardowo ma wyjście na 12 V, więc można z niego skorzystać, w innym przypadku potrzebny transformatorek.

Ja mam taki elektrozaczep  który blokuje się dopiero po dwukrotnym otwarciu bramki. Myślałem że standardowo każdy tak ma , ale w opisach nigdzie to nie występuje więc chyba mam jakiś nietypowyy :icon_lol:

×
×
  • Utwórz nowe...