Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Tak sobie myślę że najlepsze będą takie najbardziej proste, ot zwykłe porządne stopnice dębowe lub bukowe, kładzione bezpośrednio na beton i bez bawienia się z podstopnicami i innymi pierdółkami.

Mam na myśli coś takiego jak ten system:

Np. w castoramie bardzo fajne są stopnice bukowe po 108 zł o grubości 3,5 cm

Można też poszukać w sieci i znaleźć pewnie jeszcze taniej i o większej grubości, bo jednak najlepiej by wyglądały 4 cm.

 

21 godzin temu, Buster napisał:

Ale powiem Ci szczerze i po przyjacielsku że średnio podobają mi się :scratching:

Podzielam ten pogląd, schody od kumpeli wyglądają słabo. Według mnie wszystko w nich psują użyte kafelki, te drewnopodobne, a szkoda bo forma wcale nie jest zła.

Na tej aukcji jakiś facio ma stopnice 100x30x4 po 69 złociszy, a sklejane nawet po 59 zł. , hmm aż się dziwię że tak tanio.

https://allegro.pl/oferta/stopnie-drewniane-buk-dab-jesion-7732509296

 

demo

demo

Tak sobie myślę że najlepsze będą takie najbardziej proste, ot zwykłe porządne stopnice dębowe lub bukowe, kładzione bezpośrednio na beton i bez bawienia się z podstopnicami i innymi pierdółkami.

Mam na myśli coś takiego jak ten system:

Np. w castoramie bardzo fajne są stopnice bukowe po 108 zł o grubości 3,5 cm

Można też poszukać w sieci i znaleźć pewnie jeszcze taniej i o większej grubości, bo jednak najlepiej by wyglądały 4 cm.

 

21 godzin temu, Buster napisał:

Ale powiem Ci szczerze i po przyjacielsku że średnio podobają mi się :scratching:

Podzielam ten pogląd, schody od kumpeli wyglądają słabo. Według mnie wszystko w nich psują użyte kafelki, te drewnopodobne, a szkoda bo forma wcale nie jest zła.

 

×
×
  • Utwórz nowe...