Skocz do zawartości

Cegła na ścianę


sylwia_g

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
Można pójść krok dalej i wykorzystać do aranżacji produkty Wood Collection. Stegu oferuje, poza cegłą, również takie rozwiązanie. Po slajdach na stronie głównej widać, że Wood Collection to wiele możliwości aranżacji wnętrza.

Jeden z przykładów aranżacji ściany w kuchni.


Wracając do pytania Przedmówcy. Płytki przypominają produkt Stegu : Parma z fugą

Proponuję więc skorzystać z listy dystrybucji na stronie Stegu.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cegła na ścianę wnosi do mieszkania prawdziwą magię icon_smile.gif Ludzie zaczynają odchodzić od wszędzie obecnej tandety, czy też sztucznie wyglądających, jednakowych płytek.

Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie ręcznie formowanych płytek ceglanych - każda z nich jest unikalna, niepowtarzalna. Dodatkowym atutem jest ich niewielki rozmiar w stosunku do całych cegieł - pozwala to na zaoszczędzenie bezcennej przestrzeni w mieszkaniu.

Polecam Wam płytki ceglane z CEGLANEGO WNĘTRZA.


Realizacje można sprawdzić w galerii strony, bądź tego odwiedzając bloga.


Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Remonty idą pełną parą :) Ciekawe, która z poniższych płytek cegłopodobnych w tym sezonie będzie cieszyła się największych zainteresowaniem :) 

  1. betonowy Boston z fugą: http://stegu.pl/produkt/boston-z-fuga/
  2. betonowa Country: http://stegu.pl/produkt/country/
  3. betonowe Metro z fugą: http://stegu.pl/produkt/metro/
  4. czy gipsowa Parma z fugą: http://stegu.pl/produkt/parma-z-fuga/

Warto też pamiętać, że płytki betonowe nadają się także idealnie na elewację :) 

Boston 1.jpg

Country 1.jpg

Metro.jpg

Parma 1.jpg

Link do komentarza

Ja zainwestowałem  w płytki cięte z prawdziwej cegły rozbiórkowej. Długo się zastanawiałem nad imitacjami, płytkami ręcznie formowanymi itp. Przejrzałem dokładnie ofertę Stegu, Bauherra, Elkamino, Retrocegły, Retrocegiełki itd. Dostawców jest multum. 

Wybór padł na Retrocegiełkę. Mieszkam w okolicach Warszawy więc mogłem podjechać do nich i na żywo zobaczyć jak to wszystko wygląda. Oferowali mi też bezpłatne próbki ale jednak kilka pytek to nie to samo. Dojazd w piątek - tragedia. Zdecydowanie odradzam podróż w tym dniu. Korek nie ma końca. Podobno w tygodniu jest o wiele lepiej. Tyle z narzekania.

004.thumb.JPG.88d8b3063a0c0bdb9a1dd48c2ac7b959.JPG naturalnego efektu.

 

Polecam

002.JPG

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 14.06.2013 o 12:44, sylwia_g napisał:

Boazerii mówię stanowcze nie. Do dzisiaj słabo mi się robi jak wchodzę do domu moich dziadków i na każdej ścianie jest właśnie TO. Szukam pomysłu na ciekawe wykończenie ściany w salonie ( który jest połączony z kuchnią). Ma ktoś u siebie w domu czerwoną cegłę?

W salonie cegła super, możesz wybrać prawdziwą, możesz imitację, a jak Ci się znudzi czerwona pomalować i też będzie wyglądać fajnie. Tylko z praktycznego punktu widzenia nie dawałabym w pobliżu kuchenki, myslę że tłuszcz zmyć z tego to istna katorga.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 29.06.2017 o 22:06, Geenger napisał:

W salonie cegła super, możesz wybrać prawdziwą, możesz imitację, a jak Ci się znudzi czerwona pomalować i też będzie wyglądać fajnie. Tylko z praktycznego punktu widzenia nie dawałabym w pobliżu kuchenki, myslę że tłuszcz zmyć z tego to istna katorga.

Warto przypomnieć, że jeśli chcemy pomalować (szczególnie gipsową) płytkę to wpierw koniecznie należy ją zagruntować by gips nie wchłonął nam świeżo naniesionej farby.

Natomiast jeśli chodzi o zastosowanie płytek cegłopodobnych (z gipsu np. Parma z fugą lub betonu np. Boston z fugą) to zdecydowanie można montować je w pobliżu kuchenki, ale oprócz impregnacji płytek polecamy dodatkowo montaż tafli szklanych, które będą bezpośrednio chronić płytki np. przed pryskającym tłuszczem i innymi, potencjalnymi zabrudzeniami. To bardzo praktyczne rozwiązanie i w wielu przypadkach wygląda wyśmienicie w kuchni.

Pozdrawiamy :)

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Jeśli o mnie chodzi to o wiele bardzije podoba mi się kamień elewacyjny. Rozwiązanie eleganckie, poza tym łatwiej strukturę i kolor kamienia dopasować do rodzaju pomieszczenia,do jego wystroju.Cegła jest charakterystyczna Będzie pasowała do wnetrz industrialnych. Kamien można dopasować do o wiele większej ilości typów wnętrza

Tak więc jest bardziej uniwersalny. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...