Skocz do zawartości

Producent K&P Fabryka Drzwi jakieś opinie?


odaro

Recommended Posts

Czy ktoś z użytkowników forum ma drzwi wewnętrzne firmy K&P Fabryka Drzwi

Drzwi są wykonane z klejonki sosonowej oklejonej płytą HDF i fornirowane fornirem o grubości 0.7mm dębowym lub orzech.

Widziałem jedne drzwi na ekspozycji i wyglądały dość ładnie.

Niestety nie znam nikogo kto ma takie drzwi. Jest kilka opinii w necie niestety negatywnych ale są z lat 2009-2011.

Co sądzicie o takiej konstrukcji z zastosowaniem płyty HDF i cienkiego forniru? Takie same rozwiązanie stosuje POL-SKONE

Drzwi mają jedną zaletę w wersji bezprzylgowej z zamkiem magnetycznym mają konkrecyjną cenę.
Link do komentarza
Cytat

Jak masz komin wentylacyjny tylko w łazienkach a nie jak to wcześniej budowano że w każdym pomieszczeniu była kratka wentylacyjna to masz trochę nie teges



Może... Ale damy se radę, grzyba nie będzie. Salon łączony z kuchnią, więc wentylowany, hall wentylowany do łazienki, ja otwieram balkon...
A poza tym drzwi tylko wiszą, nikt ich nie zamyka.
I okna rozszczelnione.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
k&p fabryka drzwi - stanowczo odradzam , kupiłem drzwi wejściowe chyba najdroższy model jaki produkują i po 2 tygodniach drzwi sie rozeszły , reklamacja trwała kilka miesięcy ! cięgle tłumaczenie ze nie maja drzwi zastępczych do zawieszenia ( widocznie tyle maja reklamacji ) po drodze próbowali podważyć gwarancje i wymigać sie od naprawy bo niby daszku nad drzwiami nie było gdzie inni producenci tego nie wymagają w warunkach gwarancji - oczywiscie przez dwa tygodnie jak drzwi wisialy ani kropelka deszczu z nieba nie spadła ! ....żenada naprawdę nie polecam drzwi maja 2 lata a wyglądają jak 15 letnie, pojawiły sie przebarwienia .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...