Skocz do zawartości

czy wybuduję dom Mikrus za 150 tyś


Recommended Posts

Ciężko będzie ale może się udać.Żeby koszty zbić to proponowałbym zrezygnować z łazienki na parterze bo łazienka podnosi koszty a w to miejsce zrobiłbym małe zaplecze kuchenne oraz z kominka.
Nawet gdyby brakło pieniążków to poddasze możecie wykończyć w późniejszym czasie a zamieszkać na parterze.
Link do komentarza
Cytat

Ciężko będzie ale może się udać.Żeby koszty zbić to proponowałbym zrezygnować z łazienki na parterze bo łazienka podnosi koszty a w to miejsce zrobiłbym małe zaplecze kuchenne oraz z kominka.
Nawet gdyby brakło pieniążków to poddasze możecie wykończyć w późniejszym czasie a zamieszkać na parterze.


Nie zgodzę się. Widzę, że budowa ma być na obszarach Polski "b" czyli wybudować dasz radę tylko szukaj dobrych i tanich wykonawców. A i zaglądnij do wątku o domkach za mniej niż 200 tyś.
Link do komentarza
Cytat

Cześc zastanawiam się z męzem czy damy rade wybudować systemem gospodarczym dom Mikrus to jest bardzo mały dom ale taki nam wystarczy jak sądzićie da rade czy nie pzdr. http://www.mgprojekt.com.pl/mikrus




Rade da! icon_smile.gif Im więcej się potrafi zrobić samemu, tym koszta są mniejsze.

Nie rezygnuj z łazienki na dole, rodzina czy goście za potrzebą będą musieli biegać po schodach icon_smile.gif
Link do komentarza
Z łazienki na dole nie rezygnowałabym, nawet WC i umywalka, o ile jesteście tylko we dwoje, bo przywiększej liczbie osób kabinę bym zostawiła.
Natomiast zrezygnowałabym z okien fachowych - poza jednym pokojem jest to możliwe. Zmieniłabym rozmiar okien na poddaszu z "balkonowych" na 150tki - to też obniży koszty.


I jeszcze na dole w salonie, zamiast tego kichowatego okna dałabym zwykłą 150 lub nawet 180 - zdecydowanie rozjaśniłaby salon.
Link do komentarza
Cytat

Z łazienki na dole nie rezygnowałabym, nawet WC i umywalka, o ile jesteście tylko we dwoje, bo przywiększej liczbie osób kabinę bym zostawiła.
Natomiast zrezygnowałabym z okien fachowych - poza jednym pokojem jest to możliwe. Zmieniłabym rozmiar okien na poddaszu z "balkonowych" na 150tki - to też obniży koszty.


Zdradź tajemnicę co to za okna fachowe icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Zdradź tajemnicę co to za okna fachowe icon_biggrin.gif


Heniu!!!
Złośliwcze!!!! icon_lol.gif
Już kiedyś pisałam, że mam taki durnowaty sprzynt do kilkania, co mię zamienia wyrazy według swojego widzimisię. I czekam z utęsknieniem na powrót mojego laptopa z naprawy.
I za cholerę nie wiem, dlaczego to coś nie zna wyrazu DACHOWYCH!!!!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...