Skocz do zawartości

projekt Dom przy Wiosennej z Galerii Domów


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.
Jako bardzo początkująca w temacie, chciałabym zasięgnąć fachowej porady co sądzicie o projekcie podanym w tytule.
Piękna działeczka 1003m. właśnie stoi gotowa do zagospodarowania icon_biggrin.gif
I stoimy przed wyborem projektu, ten bardzo mi się podoba choć będą małe zmiany.
Bez balkonów, może likwidacja lukarn na rzecz połaciowych. No i dylemat czy robić podpiwniczenie?
Paliwo będzie stałe więc nie wiem czy kotłownia nie okaże się zbyt mała?
A może wystarczy poszerzyć garaż aby tam "zrobić" część kotłowni.
Budujemy w woj. śląskim, jak sądzicie czy podane szacunkowe koszty budowy( na stronie pracowni) są realne do osiągnięcia?
Na początek dysponujemy kwotą 150 tyś. do jakiego stanu budowy ta kwota wystarczy?
Resztę trzeba będzie kredytować.
Wszystkim cierpliwym którzy zechcą odpowiedzieć na liczne pytania z góry pięknie dziękuję icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Witam,

W nawiazaniu do ponizszej informacji o budowie "domu przy wiosennej", powiedz prosze czy juz dom jest wybudowany, badz jakie postepy w budowie? Ja sie zastanawiam dokladnie nad tym projekte, wiec bardzo chetnie poslucham Twoich opini icon_smile.gif
Z gory wielkie dzieki icon_smile.gif


Cytat

Witam wszystkich forumowiczów.
Jako bardzo początkująca w temacie, chciałabym zasięgnąć fachowej porady co sądzicie o projekcie podanym w tytule.
Piękna działeczka 1003m. właśnie stoi gotowa do zagospodarowania icon_biggrin.gif
I stoimy przed wyborem projektu, ten bardzo mi się podoba choć będą małe zmiany.
Bez balkonów, może likwidacja lukarn na rzecz połaciowych. No i dylemat czy robić podpiwniczenie?
Paliwo będzie stałe więc nie wiem czy kotłownia nie okaże się zbyt mała?
A może wystarczy poszerzyć garaż aby tam "zrobić" część kotłowni.
Budujemy w woj. śląskim, jak sądzicie czy podane szacunkowe koszty budowy( na stronie pracowni) są realne do osiągnięcia?
Na początek dysponujemy kwotą 150 tyś. do jakiego stanu budowy ta kwota wystarczy?
Resztę trzeba będzie kredytować.
Wszystkim cierpliwym którzy zechcą odpowiedzieć na liczne pytania z góry pięknie dziękuję icon_wink.gif


Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam,

W nawiazaniu do ponizszej informacji o budowie "domu przy wiosennej", powiedz prosze czy juz dom jest wybudowany, badz jakie postepy w budowie? Ja sie zastanawiam dokladnie nad tym projekte, wiec bardzo chetnie poslucham Twoich opini icon_smile.gif
Z gory wielkie dzieki icon_smile.gif




Witam,

W tym roku zakończyliśmy z Żoną budowę wg projektu "Dom przy wiosennej 5", chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tego projektu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...