Skocz do zawartości

Wycięcie drzew na działce budowlanej


ashca

Recommended Posts

Cytat

Zalesienie wzrosło jednak warto spojrzeć czy te zalesione tereny nie są z góry przeznaczone pod wycinkę (wszystkie te wierzby elektryczne czy lasy pod stoliki z ikei), bo stawiam, że terenów należących do Lasów Państwowych maleje.



Mylisz się, tam też wzrosło. A tak w ogóle, to nie ma znaczenia gdzie i u kogo wzrosło, bo wycina się tylko te lasy, które mają już minimalne przyrosty albo wręcz żadne, a na ich miejscu od razu sadzi się nowy las.
Link do komentarza
Ale ja nie należę nawet do mniejszości niemieckiej na Śląsku, więc żaden ze mnie german (nie mylić z germanistą icon_biggrin.gif).
Już z tego faktu wynika, o innych nie wspominając icon_rolleyes.gif że nie mam niestety dostępu do tej technologi.

Tak więc sorry, ale nie pomogę Ci w zostaniu szejkiem naftowym... nawet Arystotelesem Papesem Ci nie pomogę zostać. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
pozwolę sobie troszkę odświężyć ten temat, żeby nie zakładać nowego icon_smile.gif

przeglądałem przepisy kiedy można ściąć drzewo bez żadnych opłat/wniosków i jednego mi brakuje. Co z drzewami, które są blisko linii wysokiego napięcia? Wiem, że strażacy przyjeżdżają i przycinają drzewa, które powodują spięcia - czy jest możliwość wezwania ich nim spowodują ów spięcie? Jeżeli tak to jak "blisko" czubek drzewa musi się znajdować od takiej linii?
Link do komentarza
Cytat

A drzewa ścina się tak:



cosik mi się wydaje że tak do końca sam w to nie wierzył .

co nie zmienia faktu iż wyszło po mistrzowsku

Cytat

To nie Straż Pożarna się tym zajmuje tylko ZE. Zgłaszasz do ZE i oni przyjeżdżają i decydują czy ciąć czy nie.



tel. na pogotowie energetyczne 991

z reguły załatwia sprawę - choć czasami trzeba ich pomęczyć icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...