Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie chciał bym obniżyć w pokoju na poddaszu sufit i zastanawiam się czy zastosować aluminiowe profile i do tego płyty kartonowo gipsowe czy też zastosować ceowniki z łatami i do tego płyty kartonowo gipsowe. Ale tu się pojawiają problemy bo strop jest w kiepskim stanie technicznym i przecieka gdyż jest nieszczelny dach co zastosować i wykonać żeby nie było widać później efektu przeciekania. Wiadomo większość napisze że przełożyć dach ale to jest za duży koszt i zarazem budynek zabytkowy
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie chciał bym obniżyć w pokoju na poddaszu sufit i zastanawiam się czy zastosować aluminiowe profile i do tego płyty kartonowo gipsowe czy też zastosować ceowniki z łatami i do tego płyty kartonowo gipsowe. Ale tu się pojawiają problemy bo strop jest w kiepskim stanie technicznym i przecieka gdyż jest nieszczelny dach co zastosować i wykonać żeby nie było widać później efektu przeciekania. Wiadomo większość napisze że przełożyć dach ale to jest za duży koszt i zarazem budynek zabytkowyMyślę, że rozwiązaniem może być zastosowanie płynnej powłoki ochronnej (Liquid Rubber) - 5 litrów to koszt ok 200-250,00zł.

Pozdrawiam,
Eko-m2
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam serdecznie chciał bym obniżyć w pokoju na poddaszu sufit i zastanawiam się czy zastosować aluminiowe profile i do tego płyty kartonowo gipsowe czy też zastosować ceowniki z łatami i do tego płyty kartonowo gipsowe. Ale tu się pojawiają problemy bo strop jest w kiepskim stanie technicznym i przecieka gdyż jest nieszczelny dach co zastosować i wykonać żeby nie było widać później efektu przeciekania. Wiadomo większość napisze że przełożyć dach ale to jest za duży koszt i zarazem budynek zabytkowyNa podwieszanym suficie będzie bardzo widać przecieki (jeżeli tam dojdą) więc nie ma sensu nic robić zanim się nie załata.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...