Skocz do zawartości

Szukam kobiety pomysłowej, młodej do zaprojektowania wnętrz w Warszawie


Recommended Posts

Witam!
Poszukuję kobiety młodej, pełnej pomysłów, która zajęłaby się zaprojektowaniem wnętrz w moim mieszkaniu nowo powstającym w Warszawie.
Dlaczego młoda osoba? Bo ma głowę pełną pomysłów, ma "świeży" widok na to. Może być jakaś dobra studentka icon_smile.gif

Jeśli ktoś mógłby coś polecić, będę wdzięczny. Dodam, że nie chodzi mi o jakies agencje wielkie i firmy, które działają jakoś schematycznie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam!
Poszukuję kobiety młodej, pełnej pomysłów, która zajęłaby się zaprojektowaniem wnętrz w moim mieszkaniu nowo powstającym w Warszawie.
Dlaczego młoda osoba? Bo ma głowę pełną pomysłów, ma "świeży" widok na to. Może być jakaś dobra studentka icon_smile.gif

Jeśli ktoś mógłby coś polecić, będę wdzięczny. Dodam, że nie chodzi mi o jakies agencje wielkie i firmy, które działają jakoś schematycznie.

Pozdrawiam



No niestety, okazuje się że młodych, pomysłowych studentek to trzeba teraz po knajpach lub galeriach raczej szukać.. a nie na forum icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Znam dość dobrą znajomą która się w tym specjalizuje i jest z Warszawy - to Kamila Orzechowska - kamao.

Jeśli chcesz namiary to napisz na PW.



Napisałem, dzięki za informacje.


Cytat

Witaj!
Ja jestem młoda, pełna pomysłów, która zajmie się zaprojektowaniem wnętrz w Twoim mieszkaniu icon_smile.gif

Pozdrawiam



Macie jakieś portfolio itd.? Chętnie zobaczę.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...