Skocz do zawartości

A miało być tak pięknie


Recommended Posts

Odnośnie zamknięcia tego tematu:

https://forum.budujemydom.pl/Nie-lubie-MURA...0&start=150

Ja jestem zdegustowany.

PS Mimo zablokowania możliwości dyskusji w tamtym wątku przez moderatora, myślę że sporo można się dowiedzieć również o tutejszej "władzy", chociaż tematem wątku miał być Murator....
icon_eek.gif

Jak to moderator powiedział? -WDECH, WYDECH (i zapomnieć o tym i tamtym). Edytowano przez hot-cold (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
no niestety to co ostatnio dzieje się na forach jest przykre i żenujące...
ciekawe dlaczego na forach nie można wypowiadać opinii, które nie naruszają regulaminu a są z niewiadomych przyczyn niepoprawne politycznie dla moderatorów?
chyba nadszedł już czas gdzie fora nie są dla forumowiczów a moderatorzy pilnują czy aby wypowiedzi nie naruszają regulaminu
teraz fora i wypowiedzi które się w nich znajdują mają spełniać założenia wizerunkowe i biznesowe ich właścicieli a moderatorzy mają skutecznie tłamsić każdy pogląd forumowiczów który nie wpisuje się w tą politykę - nawet jeżeli nie narusza on regulaminu
teraz forum nie jest dla forumowiczów a forumowicze dla forum...
to jest taka nowoczesna wolność słowa i poglądów w komunistycznym wydaniu...
Link do komentarza
Cytat

Ja jestem zdegustowany.



No ale czym konkretnie?
A może popatrzeć w drugą stronę?
Obsmarowujemy tutaj Muratora , a to przecież nie nasze kompetencje co się tam dzieje . Taki system. Takie obrzucanie błotem dla ulżenia sobie. Nie są święci i nie bronię ich - ale może warto byłoby też wszystkie żale do nich - nie tu ale tam, na ich forum w wątku zażaleń wypisać. Może da im do myślenia i ustosunkują się jakoś do tego. Pomyślą, wyciągną wnioski. Tutaj nie mają możliwości obrony. A tu chodzi przecież o rozwiązywanie problemów a nie czcze gadanie.
Ja ci mogę przytaknąć, że postąpili nie w porządku , że działają na szkodę forumowiczów - ale co z tego wynika?
Tak myślę icon_rolleyes.gif


Cytat

teraz forum nie jest dla forumowiczów a forumowicze dla forum...
to jest taka nowoczesna wolność słowa i poglądów w komunistycznym wydaniu...



A tutaj się trochę mylisz.
Ja myślę, że Marcinowi mogło wydać się niesmaczne obrzucanie błotem Muratora. Załatwianie swoich spraw gdzieś , gdzie nie da się ich załatwić. Bo tutaj można popsioczyć, ale nic z tego nie wynika. Pozostaje niesmak.

No bo tak - u nas na forum za mojej kadencji nie było takiej sytuacji , nie ma co teoretyzować jak zachowałaby się nasza Redakcja. Tak jak już napisałam - wierzę, że jednak dla nich ważniejsze byłoby dobro forumowiczów i własne dobre imię niż za przeproszeniem krycie tyłka nadzianym partaczom. Sami by na tym stracili, zdają sobie z tego sprawę - tak myślę . A myślę tak, bo jednak wierzę w ludzi którzy pracują w tym Wydawnictwie.
Nie mam powodu, żeby nie wierzyć.
Przyszliśmy tutaj tłumnie 3 lata temu - Redakcja wyciągnęła do nas rękę, nastąpiły kolosalne zmiany tylko po to, żeby nam było tu lepiej . Zawsze wystarczyło poprosić , i było nam dane. Od razu , a nie po tygodniach/miesiącach.
nowe działy? proszszszzzz- były od ręki
nowe emotikony? - nawet nie trzeba było prosić
jakiś temat potrzebny? nie ma sprawy , od razu
fachowa pomoc? (Redakcja, doradcy) - natychmiast
zlot żeby się wzajemnie bliżej poznać? - błyskawicznie , nie było problemu
wywalenie mąciwody TB? - Redakcja się nie zastanawiała, dla naszego spokoju i zdrowia psychicznego pofrunął jak jaskółka

można by mnożyć przykłady...

Ponadto - zawsze powtarzałam, że to forum jest bardziej ugrzecznione niż tamto. Jest większa kultura, większa empatia. Czy lepiej? Nie wiem czy lepiej .... ale na pewno przyjemniej.

I wiem na pewno, że Redakcja to inteligentni ludzie z poczuciem humoru i dużym dystansem . I wiem na pewno że jesteśmy dla nich ważni , tak chyba wszyscy tu czują którzy są tu dłużej.
I powtarzam - wierzę , że sytuacje kryzysowe rozstrzygają mając na uwadze nasze dobro, a nie tylko swój interes ze się tak kolokwialnie wyrażę.

Trzeba mieć też na względzie, że Redakcja nie wszystko może - instrukcje przychodzą na pewno czasem "z góry" . Wtedy trzeba szukać kompromisu.

Takie mam zdanie .
Howk


Link do komentarza
daga każdy chętnie zawarłby kompromis gdyby druga strona chciała takiego rozwiązania, ale teraz częściej mają miejsce rozwiązania siłowe niż dążenie do kompromisu (przynajmniej w moim przypadku żaden z moderatorów nigdy nie dążył do kompromisu i może stąd takie jest moje zdanie)
kwestia zamknięcia wątku o konkurencyjnym forum jest dla mnie co najmniej dziwna - niczemu ten wątek nie szkodził - skoro nie jest mile widziany trzeba go było zamknąć i wywalić jak tylko się pojawił - skoro wisiał jakiś czas to chyba było wszystko ok, do dzisiaj rano gdy z niewiadomych powodów pan moderator uznał że jest on już wyczerpany...

jeżeli chodzi o polemikę z redakcją muratora to owszem - chciałem ją prowadzić na forum, ale tam nikt nie uznaje polemiki - poglądy możesz mieć takie jak im pasuje, jeżeli masz inne to won i tego się konsekwentnie trzymają - żaden moderator nigdy nie poniżył się do wyjaśnienia swojego postępowania bo i po co? przecież on jest panem i władcą...
korespondencję mailową też prowadzą tylko do momentu do którego czują się na lepszej pozycji w dyskusji, jak widzą że się kompromitują to po prostu kończą rozmowę i już - przecież oni są wielkimi redaktorami a Ty tylko jednym z tysięcy forumowiczów - szkoda sobie zaprzątać uwagi kimś takim ..
i nie podchodź do tego daga jak do obrzucania ich błotem bo ja tylko przytaczam fakty i opisuję ich sposób postępowania wobec mojej i nie tylko mojej osoby więc jeżeli to jest obrzucanie błotem to oznacza, że oni sami sobie to błoto na siebie przygotowali...
co do możliwości ich zabrania głosu w dyskusji i obrony swoich racji to myślę, że nie ma z tym żadnego problemu skoro tak, jak już wspomniałem regularnie śledzą nasze wypowiedzi na tym forum to mogą też w każdej chwili zabrać głos - chyba nikt ich tutaj nie potraktuje tak jak oni traktują ludzi u siebie i nie wyrzuci na zbity pysk więc Panie Andrzeju jeżeli ma Pan chociaż odrobinę odwagi cywilnej żeby zabrać głos to zapraszam serdecznie do dyskusji chociaż szczerze wątpię czy skorzysta Pan z tego zaproszenia bo jak już zdążyłem się przekonać dyskusja nie jest czymś w czym Pan się dobrze czuje....
Link do komentarza
Cytat

daga każdy chętnie zawarłby kompromis gdyby druga strona chciała takiego rozwiązania, ale teraz częściej mają miejsce rozwiązania siłowe niż dążenie do kompromisu (przynajmniej w moim przypadku żaden z moderatorów nigdy nie dążył do kompromisu i może stąd takie jest moje zdanie)
kwestia zamknięcia wątku o konkurencyjnym forum jest dla mnie co najmniej dziwna - niczemu ten wątek nie szkodził - skoro nie jest mile widziany trzeba go było zamknąć i wywalić jak tylko się pojawił - skoro wisiał jakiś czas to chyba było wszystko ok, do dzisiaj rano gdy z niewiadomych powodów pan moderator uznał że jest on już wyczerpany...



no bo co tu więcej dodać? co tu więcej napisać? dali ciała w Muratorze , po raz kolejny zawiedli...


Cytat

jeżeli chodzi o polemikę z redakcją muratora to owszem - chciałem ją prowadzić na forum, ale tam nikt nie uznaje polemiki - poglądy możesz mieć takie jak im pasuje, jeżeli masz inne to won i tego się konsekwentnie trzymają -



wiesz - akurat tak to tam było odkąd pamiętam ... Ameryki nie odkryłeś icon_wink.gif

Cytat

żaden moderator nigdy nie poniżył się do wyjaśnienia swojego postępowania bo i po co? przecież on jest panem i władcą...
korespondencję mailową też prowadzą tylko do momentu do którego czują się na lepszej pozycji w dyskusji, jak widzą że się kompromitują to po prostu kończą rozmowę i już - przecież oni są wielkimi redaktorami a Ty tylko jednym z tysięcy forumowiczów - szkoda sobie zaprzątać uwagi kimś takim ..



patrz - mój wpis powyżej, nie ma sensu się powtarzać icon_rolleyes.gif

Cytat

i nie podchodź do tego daga jak do obrzucania ich błotem bo ja tylko przytaczam fakty i opisuję ich sposób postępowania wobec mojej i nie tylko mojej osoby więc jeżeli to jest obrzucanie błotem to oznacza, że oni sami sobie to błoto na siebie przygotowali...



Ja to rozumiem , i oni to rozumieją, i wszyscy to rozumieją . Ale co z tego wynika?

Cytat

co do możliwości ich zabrania głosu w dyskusji i obrony swoich racji to myślę, że nie ma z tym żadnego problemu skoro tak, jak już wspomniałem regularnie śledzą nasze wypowiedzi na tym forum to mogą też w każdej chwili zabrać głos - chyba nikt ich tutaj nie potraktuje tak jak oni traktują ludzi u siebie i nie wyrzuci na zbity pysk więc Panie Andrzeju jeżeli ma Pan chociaż odrobinę odwagi cywilnej żeby zabrać głos to zapraszam serdecznie do dyskusji chociaż szczerze wątpię czy skorzysta Pan z tego zaproszenia bo jak już zdążyłem się przekonać dyskusja nie jest czymś w czym Pan się dobrze czuje....




Muszę Cię zmartwić - nie doczekasz się . To tak nie działa, Sławku .
Jesteście dla nich garstką osób z jednego tylko tematu . Co to jest w kontekście tysięcy innych użytkowników?
Przerabiałam to trzy lata temu . Odpuść sobie , nie ma to sensu . Wiem co mówię.
Szkoda Twoich nerwów.
Wiem jak boli taka sytuacja , wiem jaki czujesz się oszukany , zraniony , wkurzony, wykorzystany, zignorowany , nieważny .
Twój problem leży w tym, że nie możesz się pogodzić z tym że ktoś mógł Cię /Was tak potraktować. Ano mógł. Ktoś , dla kogo nie liczy sie jednostka choćby nie wiem jak była cenna. Nawet nie liczy się cała grupa.
Pozostaje się z tym pogodzić, bo systemu nie zmienisz. Wiem to na pewno.


Link do komentarza
Cytat

daga

do oceny forum kompetencje ma każdy
do oceny muratora kompetencje ma większość
a skoro tego tam nie tolerują, to konkurencja powinna tego, z nieukrywaną satysfakcją i bez fałszywej skromności, wysłuchać i przytaknąć , a nie uprawiać takie kwiatki jak widać



pamiętasz jak mnie szlag trafił kiedy stamtąd odchodziłam?
przerabialiśmy to przecież ... i wiemy , że taka gadanina nic nie da ... nic nie zmieni , szkoda nerw ...
znam z autopsji
pewnie, że można powylewać żółć i zbluzgać gnidy ... ale po co zniżać się do poziomu? Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Miło mi, że mogę posiedzieć i porozmawiać na temat sensu istnienia (forum) icon_wink.gif

Niełatwo jest sprawić, aby wszyscy byli zadowoleni. Pozwolę sobie pochwalić Forum Budujemy Dom prezentując małe sukcesy:

https://forum.budujemydom.pl/Okna-Vetrex-re...ona-t17001.html
https://forum.budujemydom.pl/problem-z-okna...iona-t9898.html

Te tematy przyszły mi na myśl, kiedy czytam o sensie istnienia forum w kontekście kontaktu z firmami. Do tego dochodzi możliwość wzajemnej pomocy związanymi z dylematami pojawiającymi się podczas budowy domu.

Co do jakości moderowania, to zapewniam, że czasem się mylę, ale zawsze postępuję zgodnie z własnym sumieniem mając a uwadze dobro forumowiczów.

Polecam kontakt ze mną na Zlocie Forum lub w redakcji na Leszczynowej 11 w Warszawie. Warto, bo ja cały czas się uczę i być może i Sławek... również czegoś się ode mnie nauczy icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
heh nawet mojej negatywnej opinii o dachówkach nie wywalili a była ze szczegółami :P
wiadomo jest że szanowna Redakcja z czegoś musi żyć i z czegoś rodziny utrzymać ,
z czegoś musi utrzymać serwer żebyśmy sobie mogli gacie powklejać icon_smile.gif.
jak dotąd nie poczułem się w żaden sposób ograniczany pomimo że czasami moje opinie nie są do końca zbieżne z tzw. obiegowymi .
Nawet wyjątkiem od reguły nie był TB który w sumie nie wyleciał za poglądy tylko obrażanie kogo popadło.
czyli osobiście chwalę tutejszy schemat moderowania jako zgrabny i taktowny i oby taki pozostał.


"a skoro tego tam nie tolerują, to konkurencja powinna tego, z nieukrywaną satysfakcją i bez fałszywej skromności, wysłuchać i przytaknąć icon_smile.gif, a nie uprawiać takie kwiatki jak widać "

z drugiej jednak strony jest fakt że jak się G zaczynasz bawić to się ubabrasz icon_smile.gif też bym nie chciał .
mamy "STOSUNKOWO" fajną paczkę otwartą na Nowych użytkowników i po co to psuć cudzymi brudami ????
a temat tych cudownych pomp ciepła możecie tu przenieść to się ludzie z tą nabrać nie dadzą a Pan Miły za jakiś czas siłą rzeczy i tu trafi na z góry już przygotowany grunt icon_biggrin.gif.
Link do komentarza
Cytat

Polecam kontakt ze mną na Zlocie Forum lub w redakcji na Leszczynowej 11 w Warszawie. Warto, bo ja cały czas się uczę i być może i Sławek... również czegoś się ode mnie nauczy icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin



nie rozumiem czym sobie zasłużyłem na tak osobiste wyróżnienie? ;)
dziękuję za zaproszenie, na pewno przy najbliższej okazji mojego pobytu w Warszawie postaram się wygospodarować trochę czasu i udam się na Leszczynową po z całą pewnością cenną lekcję ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...