Skocz do zawartości

PONIEMIECKI SZEREG - koncepcja na przebudowę POMOCY


Recommended Posts

Witam,

rysunek przedstawia niemieckie rzuty mojego domku, które praktycznie są nadal aktualne.
Właście zabieram się za jego przebudowę i zupełnie nie mam pomysłu na zaaranżowanie zmian.

Przede wszystkim chodzi mi o werandę na parterze. Myślę o jej połączeniu z salonem i stworzeniu salonu w kształcie litery "L", z tym, że obecnie weranda jest w tragicznym stanie, więc należy ją zupełnie wyburzyć i od nowa postawić. Dlatego też myślę sobie, czy nie warto np. wydłużyć tej werandy wgłąb ogródka, może jakoś ją bardziej przeszklić itp.

Kolejną sprawą, która zaprząta mi głowę, to piętro. Na piętrze jest obecnie łazienka oraz 3 pokoje, z tym, że 2 pokoje o pow. 8m2 czyli bardzo malutkie. Bardzo chciałbym też coś fajnego zrobić z tą kondygnacją, tak aby powstały 2 w miarę duże pokoje i łazienka w której zmieści się prysznic i wanna.


Na drugim i trzecim rysunku moja koncepcja, która mi przyszła do głowy. Te zamazane całkowicie długopisem na niebiesko fragmenty na werandzie to ściana. A pozostała część werandy to okna od sufitu do podłogi oraz drzwi na taras

Z góry dziękuję za ewentualne podpowiedzi.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...