Skocz do zawartości

Ginąca data


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Mogli by gdyby mogli.
Jest jeszcze jedna sprawa do załatwienia(Post #29) ,zlałeś swoją Żonę za to że kasowała Ci datę ,teraz jak się wydało że nie ona , musisz jakoś przeprosić, kup może w kwiaciarni badyla. :hahaha2:


Oj były kwiatki,było pyszne białe winko,było ptasie mleczko o smaku kapucino i pyszna rolada lodowa ,a to wszystko nie z okazji zniknięcia daty tylko z okazji rocznicy ślubu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Winszuję ,że też pamiętasz taki dzień . icon_smile.gif


Takiej daty się nie zapomina, dlatego jak zauważyłeś każda data jest dla mnie bardzo ważna,nawet ta ginąca icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Do dziś data nie powróciła .
Wpisuje ja po raz kolejny,zobaczymy jak długo będzie. icon_smile.gif

Tym razem datę dodałem z Panelu Kontrolnego.


No i stało się!
Od ostatniego wpisania daty w dniu 31.07.13
DATA ZGINĘŁA PO RAZ KOLEJNY!
Czy ktoś coś zaradzi temu dziwnemu zjawisku icon_question.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Od ostatniego zniknięcia daty o którym wspomniałem na forum DATA ZNIKAŁA jeszcze dwa razy!
Jeżeli coś takiego jest w profilu to niech to działa,a jeżeli nie może ktoś nad tym zapanować to wyrzucić opcje daty i wieku z profilu i po sprawie.
Dzisiaj wpisałem po raz X datę w swoim profilu ,ciekawe jak długo się utrzyma.
Link do komentarza
Z profilu po lewej stronie znika.
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Urodzony Sty-19-1970
Zainteresowania
fotografia,wedkarstwo,maj sterkowanie i kilka innych
Statystyki
Dołączył: 27.12.2010
Wyświetleń profilu: 8 074*
Ostatnio widziany: minutę temu
Ogląda profile użytkowników
Czas lokalny: 17.10.2013, 21:46


Teraz jest widoczna bo wpisałem.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Data - jaka? (czego)?

Mnie wkurza, że gdy chcę odpowiedzieć na jakiś post a nie jestem zalogowany, to otwiera się okno logowania (OK!) po czym przerzuca mnie do strony głównej (PO CO?) zamiast kontynuować wybrany wątek.

Czasem różne dziwolągi dzieją się pod różnymi przeglądarkami.
Może coś zaktualizowałeś?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

skoro klub 70 to stare capy icon_biggrin.gif to klub 60 na odstrzał już chyba tylko... wacko.gif
ale będę bronić - własnom piersiom nawet, póki sił starczy icon_lol.gif

Heniu - uprzejmie donoszę, że założenie wątku pomogło, data jest /jeszcze/... icon_wink.gif




Elutek dobrze że masz 2 to drugą nadstaw za mnie icon_smile.gif

se wlazłem i ponownie poustawiałem
też mi znikło i nawet link na stronę mnie wcięło
to sabotaż jakiś musiał być
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
19.02.2014 wpisanie daty w profil i do dzisiaj data była, dzisiaj po raz x stwierdzam, że data znowu poszła se w p....
I o co tu chodzi? Dla zobrazowania tematu daty nie wpisuję (na razie) aby można się przekonać że jej nie ma.
Link do komentarza
Cytat

19.02.2014 wpisanie daty w profil i do dzisiaj data była, dzisiaj po raz x stwierdzam, że data znowu poszła se w p....
I o co tu chodzi? Dla zobrazowania tematu daty nie wpisuję (na razie) aby można się przekonać że jej nie ma.



Heniu, mnie też by to wkurzało, ale jeszcze bardziej to, że Redakcyjni Informatycy nie chcą /nie mogą?/ pomóc...
czyżby problem przerósł ich umiejętności? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Heniu, mnie też by to wkurzało, ale jeszcze bardziej to, że Redakcyjni Informatycy nie chcą /nie mogą?/ pomóc...
czyżby problem przerósł ich umiejętności? icon_smile.gif


Na to wygląda, że problem jest większy niż się wydaje icon_biggrin.gif
Wiesz , zrozumiałbym gdyby data urodzin ginęła u kobiety icon_lol.gif ale ja nie mam czego ukrywać, więc jeżeli chcę ją ujawnić to niech ona będzie widoczna.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Heniu, mnie też by to wkurzało, ale jeszcze bardziej to, że Redakcyjni Informatycy nie chcą /nie mogą?/ pomóc...
czyżby problem przerósł ich umiejętności? icon_smile.gif




Cytat

I uprzejmie donoszę, że po wpisaniu daty w kwietniu A.D.2014 dzisiaj data ponownie znikła.




Heniu, daruj sobie... widocznie jest tak, jak napisałam wyżej... bo gdyby było inaczej problemu już dawno by nie było...
nikomu się nie chce nawet sprawdzić - chociażby z czystej ciekawości - dlaczego tak się dzieje...
Link do komentarza
Cytat

To nieprawda, że problem nie był analizowany. Niestety informatykowi nie udało się znaleźć rozwiązania :bezradny:

Pozdrawiam
Marcin


trochę mnie poniosło, sorry icon_redface.gif

/można było jednak wspomnieć o tej analizie, zawsze to trochę milej zainteresowanemu, zainteresowanym,
że nie został tak zostawiony sam sobie...gorzej natomiast, że efekt działania żaden/
Link do komentarza
Cytat

Dzisiaj wpisuje datę, zobaczymy jak długo ona sobie pobędzie icon_biggrin.gif
Jak ponownie zniknie dam cynk icon_cool.gif


Tak jak obiecywałem tak robię icon_biggrin.gif
Długo ta nieszczęsna data się nie utrzymała, po wpisaniu 13.0.2014 dzisiaj tzn 22..2014 data znikła!
Jak na razie jej nie wpisuję, może informatyk znajdzie tego robala co za to jest odpowiedzialny.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...