Skocz do zawartości

Ginąca data


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Chciałbym zgłosić problem z zanikaniem daty urodzin na moim profilu.
Jak zauważyłem dzieje się to co jakiś czas (już trzy albo cztery razy data sama znikała),ostatni raz wpisałem datę ponad miesiąc temu a dziś stwierdziłem,że jej nie ma. Może ktoś ma też taki sam problem ?
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym zgłosić problem z zanikaniem daty urodzin na moim profilu.
Jak zauważyłem dzieje się to co jakiś czas (już trzy albo cztery razy data sama znikała),ostatni raz wpisałem datę ponad miesiąc temu a dziś stwierdziłem,że jej nie ma. Może ktoś ma też taki sam problem ?


Jak zaprosisz nas na urodziny i jak pochle...... ,to data już nie będzie znikać zacznie znikać cały obraz przed oczami . Po miesiącu już nie będziesz pamiętał o co konkretnie pytałeś i po problemie . icon_lol.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Jak zaprosisz nas na urodziny i jak pochle...... ,to data już nie będzie znikać zacznie znikać cały obraz przed oczami . Po miesiącu już nie będziesz pamiętał o co konkretnie pytałeś i po problemie . icon_lol.gif


Trafiłeś w sedno icon_biggrin.gif I o to chodzi,abyście wiedzieli kiedy mam urodziny a tu ktoś z Redakcji chce mnie uchronić od wydatków icon_lol.gif albo Redakcja chce sama tylko na urodzinki przyjechać bez Szanownych Kolegów icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Trafiłeś w sedno I o to chodzi,abyście wiedzieli kiedy mam urodziny a tu ktoś z Redakcji chce mnie uchronić od wydatków albo Redakcja chce sama tylko na urodzinki przyjechać bez Szanownych Kolegów


mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

to gdzie ci zanika ? może Tobie czas się cofa icon_eek.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

to gdzie ci zanika ? może Tobie czas się cofa icon_eek.gif


Jak wpisze datę to po jakimś czasie pojawia się "Data nieznana" i tak już było z trzy,cztery razy a przecież sam jej nie kasuję.
Teraz wpiszę datę i zobaczymy jak długo się utrzyma icon_biggrin.gif
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Teraz jest już data wpisana.
Link do komentarza
Cytat

Jak wpisze datę to po jakimś czasie pojawia się "Data nieznana" i tak już było z trzy,cztery razy a przecież sam jej nie kasuję.
Teraz wpiszę datę i zobaczymy jak długo się utrzyma Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_biggrin.gif">
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Teraz jest już data wpisana.

to zobaczymy ile się utrzyma zaraz sprawdzę ,może żonka kasuje cobyś towara z neta nie wyrwał .
potwierdzam .
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Urodzony Sty-19-1970 Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

1970 to baaaardzo dobry rocznik jest!!!! icon_lol.gif


Czyżby Nas (to znaczy Ty też) ten sam rocznik? icon_biggrin.gif

Cytat

Stary cap icon_lol.gif


Stary ale jary icon_smile.gif żona jeszcze nie narzeka ,że zaniedbuję ją, to źle jeszcze ze mną nie jest (chyba) icon_mrgreen.gif icon_lol.gif

Ale się ruch u mnie na profilu zrobił icon_biggrin.gif tylu odwiedzających to już nie pamiętam kiedy miałem.
Tak się zdobywa popularność icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Mhtyl też się nie obrazi chyba. icon_smile.gif


Jak nie jak tak, wk....ny jezdem jak jeż na imprze icon_lol.gif


























Pewnie ,że znam się na żartach,sam z siebie też łubie pożartować, a to podobno nie każdy umie icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Miało być o znikaniu lub/i o datach (w tym przypadku urodzenia)... a zrobiła się kryptoreklama icon_lol.gif


Żebyś wiedział icon_biggrin.gif jaki ostatnio popularny stał się mój profil icon_lol.gif
A na marginesie to gdzieś sie chopie podziewał icon_question.gif nie było z kim kawy porannej wypić icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

skoro klub 70 to stare capy icon_biggrin.gif to klub 60 na odstrzał już chyba tylko... wacko.gif
ale będę bronić - własnom piersiom nawet, póki sił starczy icon_lol.gif


Klub 60 to dinozaury, starsze od węgla icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Jak dotąd nikt nie raczył sie wypowiedziec z adminstratorów forum a te at dalej aktualny.
DZISIAJ ZNOWU ZNIKNĘŁA DATA Z MOJEGO PROFILU,PYTAM ILE RAZY MAM JĄ WKLEPYWAĆ!
MOŻE KTOŚ SIĘ W KOŃCU ŁASKAWIE WYPOWIE NA TEN TEMAT.
Teraz jest tak:
Prywatne informacje
mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

A było 28.05.2013 tak :
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Link do komentarza
Cytat

Heniu, no współczuję Ci bardzo... mimo że chętnie bym tę Twoją datę zagarnęła, to nie moja sprawka... icon_wink.gif

i też jestem ciekawa wyjaśnienia tej zagadki icon_smile.gif


Z miłą chęcią Ci odstąpię ,ale z tego co wiem to jesteś dopiero co po 18 -stych urodzinach icon_biggrin.gif
Wiesz ,gdyby mi chodziło o utajnienie daty to bym nie miał nic ,ale ja chce te dane ujawnić i chcę aby były jawne a ktoś skrupulatnie z uporem maniak kasuje datę.
Ciekawy jestem czy jeszcze komuś tez takie cuda się zdarzają.
Link do komentarza
Cytat

Z miłą chęcią Ci odstąpię ,ale z tego co wiem to jesteś dopiero co po 18 -stych urodzinach
Wiesz ,gdyby mi chodziło o utajnienie daty to bym nie miał nic ,ale ja chce te dane ujawnić i chcę aby były jawne a ktoś skrupulatnie z uporem maniak kasuje datę.
Ciekawy jestem czy jeszcze komuś tez takie cuda się zdarzają.

Żona robi Ciebie w jajo ?? Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

:bezradny:
Żadnej konkretnej odpowiedzi ze strony administratora?


Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin


Widocznie nie wszyscy chcą ujawnić swoją datę icon_biggrin.gif
Jak na razie daty nie wpisuje w profil aż do czasu wyjaśnienia.
Dziękuję za odzew.
Link do komentarza
Cytat

ja mam wpisaną i też nie widzę aby się wyświetlała icon_smile.gif I jakoś mi z tym dobrze


No to jest nas dwóch icon_biggrin.gif Wiesz jeżeli chcę i coś wpisuje w swoim profilu a przede wszystkim jest to zgodne z panującym tu prawem icon_smile.gif to jakiego czorta tego ma nie być icon_smile.gif icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

1970 to baaaardzo dobry rocznik jest!!!! icon_lol.gif



chyba wina....
a i to musi być odpowiednio leżakowane icon_smile.gif

Cytat

Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin



Prawie jak w sprawie posła Biedronia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wpisałem sobie teraz datę ,zobaczymy czy u mnie też zginie


Widzę,że już roczek Ci minął,ale na drugie urodzinki to się zjawie osobiście z torcikiem z dwoma świeczkami


Cytat

Wyświetla tylko w profilu (mnie nie ginęła - z profilu) - sprawdzałem

Ale ja wpisywałem z pozycji panela kontrolnego, a nie samego profilu.


Ja cały czas wpisywałem z profilu,z panela kontrolnego jeszcze nie próbowałem,ale wszystko co wpisywałem z panela pozostało oprócz tej nieszczęśliwej daty.

Cytat

chyba wina....
a i to musi być odpowiednio leżakowane icon_smile.gif



Prawie jak w sprawie posła Biedronia icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Cytat

Niestety data zniknęła nie wiem kiedy ale dziś już jej nie ma ,ale jaja .


No widzisz a ze mnie się nabijaliście icon_biggrin.gif
I aby było śmieszniej u mnie też zginęła icon_evil.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...