Skocz do zawartości

Ginąca data


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Chciałbym zgłosić problem z zanikaniem daty urodzin na moim profilu.
Jak zauważyłem dzieje się to co jakiś czas (już trzy albo cztery razy data sama znikała),ostatni raz wpisałem datę ponad miesiąc temu a dziś stwierdziłem,że jej nie ma. Może ktoś ma też taki sam problem ?
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym zgłosić problem z zanikaniem daty urodzin na moim profilu.
Jak zauważyłem dzieje się to co jakiś czas (już trzy albo cztery razy data sama znikała),ostatni raz wpisałem datę ponad miesiąc temu a dziś stwierdziłem,że jej nie ma. Może ktoś ma też taki sam problem ?


Jak zaprosisz nas na urodziny i jak pochle...... ,to data już nie będzie znikać zacznie znikać cały obraz przed oczami . Po miesiącu już nie będziesz pamiętał o co konkretnie pytałeś i po problemie . icon_lol.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Jak zaprosisz nas na urodziny i jak pochle...... ,to data już nie będzie znikać zacznie znikać cały obraz przed oczami . Po miesiącu już nie będziesz pamiętał o co konkretnie pytałeś i po problemie . icon_lol.gif


Trafiłeś w sedno icon_biggrin.gif I o to chodzi,abyście wiedzieli kiedy mam urodziny a tu ktoś z Redakcji chce mnie uchronić od wydatków icon_lol.gif albo Redakcja chce sama tylko na urodzinki przyjechać bez Szanownych Kolegów icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Trafiłeś w sedno I o to chodzi,abyście wiedzieli kiedy mam urodziny a tu ktoś z Redakcji chce mnie uchronić od wydatków albo Redakcja chce sama tylko na urodzinki przyjechać bez Szanownych Kolegów


mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

to gdzie ci zanika ? może Tobie czas się cofa icon_eek.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

to gdzie ci zanika ? może Tobie czas się cofa icon_eek.gif


Jak wpisze datę to po jakimś czasie pojawia się "Data nieznana" i tak już było z trzy,cztery razy a przecież sam jej nie kasuję.
Teraz wpiszę datę i zobaczymy jak długo się utrzyma icon_biggrin.gif
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Teraz jest już data wpisana.
Link do komentarza
Cytat

Jak wpisze datę to po jakimś czasie pojawia się "Data nieznana" i tak już było z trzy,cztery razy a przecież sam jej nie kasuję.
Teraz wpiszę datę i zobaczymy jak długo się utrzyma Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_biggrin.gif">
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Teraz jest już data wpisana.

to zobaczymy ile się utrzyma zaraz sprawdzę ,może żonka kasuje cobyś towara z neta nie wyrwał .
potwierdzam .
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Urodzony Sty-19-1970 Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

1970 to baaaardzo dobry rocznik jest!!!! icon_lol.gif


Czyżby Nas (to znaczy Ty też) ten sam rocznik? icon_biggrin.gif

Cytat

Stary cap icon_lol.gif


Stary ale jary icon_smile.gif żona jeszcze nie narzeka ,że zaniedbuję ją, to źle jeszcze ze mną nie jest (chyba) icon_mrgreen.gif icon_lol.gif

Ale się ruch u mnie na profilu zrobił icon_biggrin.gif tylu odwiedzających to już nie pamiętam kiedy miałem.
Tak się zdobywa popularność icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Mhtyl też się nie obrazi chyba. icon_smile.gif


Jak nie jak tak, wk....ny jezdem jak jeż na imprze icon_lol.gif


























Pewnie ,że znam się na żartach,sam z siebie też łubie pożartować, a to podobno nie każdy umie icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Miało być o znikaniu lub/i o datach (w tym przypadku urodzenia)... a zrobiła się kryptoreklama icon_lol.gif


Żebyś wiedział icon_biggrin.gif jaki ostatnio popularny stał się mój profil icon_lol.gif
A na marginesie to gdzieś sie chopie podziewał icon_question.gif nie było z kim kawy porannej wypić icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

skoro klub 70 to stare capy icon_biggrin.gif to klub 60 na odstrzał już chyba tylko... wacko.gif
ale będę bronić - własnom piersiom nawet, póki sił starczy icon_lol.gif


Klub 60 to dinozaury, starsze od węgla icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Jak dotąd nikt nie raczył sie wypowiedziec z adminstratorów forum a te at dalej aktualny.
DZISIAJ ZNOWU ZNIKNĘŁA DATA Z MOJEGO PROFILU,PYTAM ILE RAZY MAM JĄ WKLEPYWAĆ!
MOŻE KTOŚ SIĘ W KOŃCU ŁASKAWIE WYPOWIE NA TEN TEMAT.
Teraz jest tak:
Prywatne informacje
mhtyl
Ostoja forum
Wiek nieznany
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Data nieznana

A było 28.05.2013 tak :
mhtyl
Ostoja forum
43 lat
Płeć: Mężczyzna
Dolina Baryczy
Sty-19-1970
Link do komentarza
Cytat

Heniu, no współczuję Ci bardzo... mimo że chętnie bym tę Twoją datę zagarnęła, to nie moja sprawka... icon_wink.gif

i też jestem ciekawa wyjaśnienia tej zagadki icon_smile.gif


Z miłą chęcią Ci odstąpię ,ale z tego co wiem to jesteś dopiero co po 18 -stych urodzinach icon_biggrin.gif
Wiesz ,gdyby mi chodziło o utajnienie daty to bym nie miał nic ,ale ja chce te dane ujawnić i chcę aby były jawne a ktoś skrupulatnie z uporem maniak kasuje datę.
Ciekawy jestem czy jeszcze komuś tez takie cuda się zdarzają.
Link do komentarza
Cytat

Z miłą chęcią Ci odstąpię ,ale z tego co wiem to jesteś dopiero co po 18 -stych urodzinach
Wiesz ,gdyby mi chodziło o utajnienie daty to bym nie miał nic ,ale ja chce te dane ujawnić i chcę aby były jawne a ktoś skrupulatnie z uporem maniak kasuje datę.
Ciekawy jestem czy jeszcze komuś tez takie cuda się zdarzają.

Żona robi Ciebie w jajo ?? Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

:bezradny:
Żadnej konkretnej odpowiedzi ze strony administratora?


Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin


Widocznie nie wszyscy chcą ujawnić swoją datę icon_biggrin.gif
Jak na razie daty nie wpisuje w profil aż do czasu wyjaśnienia.
Dziękuję za odzew.
Link do komentarza
Cytat

ja mam wpisaną i też nie widzę aby się wyświetlała icon_smile.gif I jakoś mi z tym dobrze


No to jest nas dwóch icon_biggrin.gif Wiesz jeżeli chcę i coś wpisuje w swoim profilu a przede wszystkim jest to zgodne z panującym tu prawem icon_smile.gif to jakiego czorta tego ma nie być icon_smile.gif icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

1970 to baaaardzo dobry rocznik jest!!!! icon_lol.gif



chyba wina....
a i to musi być odpowiednio leżakowane icon_smile.gif

Cytat

Prosiłem o założenie tematu na forum o ginącej dacie i liczyłem, że co najmniej kilka osób zgłosi ten sam problem. Wówczas mam więcej danych do przekazania informatykom i łatwiej wykryć błąd. Oczywiście zgłoszę tę sprawę do wyjaśnienia. Napiszę, kiedy będę miał odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin



Prawie jak w sprawie posła Biedronia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wpisałem sobie teraz datę ,zobaczymy czy u mnie też zginie


Widzę,że już roczek Ci minął,ale na drugie urodzinki to się zjawie osobiście z torcikiem z dwoma świeczkami


Cytat

Wyświetla tylko w profilu (mnie nie ginęła - z profilu) - sprawdzałem

Ale ja wpisywałem z pozycji panela kontrolnego, a nie samego profilu.


Ja cały czas wpisywałem z profilu,z panela kontrolnego jeszcze nie próbowałem,ale wszystko co wpisywałem z panela pozostało oprócz tej nieszczęśliwej daty.

Cytat

chyba wina....
a i to musi być odpowiednio leżakowane icon_smile.gif



Prawie jak w sprawie posła Biedronia icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Cytat

Niestety data zniknęła nie wiem kiedy ale dziś już jej nie ma ,ale jaja .


No widzisz a ze mnie się nabijaliście icon_biggrin.gif
I aby było śmieszniej u mnie też zginęła icon_evil.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • To błąd i nieznajomość tematu. Beton jest ok Jak dasz samą folię na chudziaka to po kilku latach zgnoisz styropian, stracisz izolacyjność cieplną posadzki. Większe rachunki za ogrzewanie wyrównają sknerstwo, czyli  brak papy, pozorna  oszczędność na papie termozgrzewalnej, dyfuzja  ci dokopie.   To daj samą folię bez styropianu, wtedy zaoszczędzisz już na maxa. Jak dziecko we mgle.    
    • Powinien Pan wnieść do sądu wniosek o przywrócenie posiadania tegoż przejazdu. Bez znaczenia czy był on prawny, czy bezprawny – naniesiony na mapy, czy nie – szereg lat używany jako przejazd stanowi o posiadaniu, a jego zagrodzenie daje Panu prawo żądania przywrócenia stanu poprzedniego.
    • I przegród "ruchomych".  Bo najwięcej ciepła spiernicza "powierzchniami wspólnymi". Chociażby klatką schodową. Drzwiami i oknami.
    • Nie tylko wylewka oddaje wilgoć, ale i przyjmuje. Chociażby z powietrza. A jeśli położyłeś na nią styropian w folii, to na folii się skrapla i nie odparowuje. Stąd kształt mokrej plamy. Kiedy to robiłeś, znaczy chudziak i wylewkę? Czy ten piasek pod chudziakiem był suszony?
    • Jeżeli istniejąca izolacja i kołki przeniosą ciężar następnej warstwy to ok. Klasa A – domy jednorodzinne zużywające rocznie mniej niż 63 kWh energii na m2 oraz bloki i kamienice z wynikiem poniżej 59 kWh.   Zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – dzięki temu można uniknąć „uciekania” ciepła przez wentylację, co może powodować duże straty na ogrzewaniu,   Dodać odatkową izolację przegród zewnętrznych, lub wykonanie ocieplenia materiałem o bardzo dobrych parametrach (w przypadku budynków nieocieplonych) – czasami wystarczy ocieplić stropodach wełną lub wybrać styropian grafitowy, aby znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie roczne,   Dodać instalację fotowoltaiczną na dachu – to jeden ze skuteczniejszych sposobów na obniżenie współczynnika EP nawet o 30%, a zaletą takiej inwestycji jest mała inwazyjność i możliwość przeprowadzenia prac nawet, gdy wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały zrealizowane.   Wymiana stolarki itd.   Trzeba zrobić Audyt, czyli dowiadujemy się jak jest teraz, a następnie doprojektować zmiany, które wpłyną na polepszenie  klasyfikacji energetycznej tego budynku.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...