Skocz do zawartości

Czarna ceramika do łazienki


Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
Byłem w hotelu z takim wykończeniem, wygląda bardzo efektownie ale sprzątać bym tego nie chciał, widać kazdy zaciek i jak w hotelu mi to wisiało to w domu już pewnie by tak nie było. Pozatem łazienka musi być dość duża żeby był fajny efekt tak na oko od 8-10 m2 w górę, w mniejszych trochę kolorystyka przytłoczy.
Link do komentarza
to zależy jaka czarna - jaki rodzaj wykończenia: poler, mat, struktura, czy calkiem czarne gładkie czy z jakimiś przebarwieniami. To głównie wpływa na utrzymanie. Bo kamień i brud będzie widać na ciemnych płytkach a na jasnych kurz i np. włosy (jeśli ktoś ma ciemne) U nas w pierwszym wynajmowanym mieszkaniu mielismy czarne płytki, stare, komunistyczne. Mieszkalismy 5 lat i zawsze ze znajomymy się smialiśmy że tu to możemy nie sprzątać, bo brudu nie widać. I Faktycznie nie było nic widać, a w przedpokoju były jasne płytki i żona sprzątałą co dwa dni bo każdy włos i kurz było widać. Opisz coś więcej o tych płytkach, bo ja polecam icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Czarna ceramika do łazienki - czy ktoś się na taką zdecydował? jeśli tak, to jak się sprawdza - jest ok?


Pozdrawiam,
Eko-m2




MAsz na myśli płytki czy ceramikę sanitarną?

Jeśli płytki to jeszcze ujdzie ale ceramiki sanitarnej nigdy bym nie zrobił czarnej. Niestety kamień osadza się bardzo szybko i nawet jak tylko spłuczesz wodą, gdy ta wyschnie, pozostaną smugi. Dodatkowo czarne sanitariaty są zdecydowanie droższe od białych.
Moi znajomi mają mały kibelek z czarną ceramiką sanitarną i twierdzą że drugi raz by nie zrobili (chodzi o użytkowanie )
Płytki w kolorze czarnym to inna sprawa bo tylko w okolicy umywalki bedą smugi, chyba że masz prysznic wtedy też ewentualnie docieranie płytek kilka razy w miesiącu icon_smile.gif
Oczywiście nie mówimy tu o samej kolorystyce bo da się zrobić piekną łazienkę w każdym kolorze. To kwiestia dodatków.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...