Skocz do zawartości

Niewymniarowy pokój-remont


Recommended Posts

Witam

Planuje generalny remont pokoju o wym. 350-240.. . Posiadam łóżko 180x80 kute które zostanie, i planuje kupić białą komode i małą szafe , ale nie mam pojęcia jak to rozmieścić. Na krótszych ścianach jest okno i drzwi. Nie mam wyobraźni , ale jakby wyglądała długa komoda wstawiona pod okno? Prosze o pomoc ;)))
Link do komentarza
Cytat

Witam

Planuje generalny remont pokoju o wym. 350-240.. . Posiadam łóżko 180x80 kute które zostanie, i planuje kupić białą komode i małą szafe , ale nie mam pojęcia jak to rozmieścić. Na krótszych ścianach jest okno i drzwi. Nie mam wyobraźni , ale jakby wyglądała długa komoda wstawiona pod okno? Prosze o pomoc ;)))




A kaloryfer gdzie jest?
Jeśli niska i niezbyt głęboka komoda i nie ma kaloryfera pod oknem to może być to dobre miejsce.
Powinna być niższa co najmniej o kilka centymetrów od spodu parapetu.


Pozdrawiam,
Eko-m2
Link do komentarza
Fajnie byłoby gdybyś wrzuciła choćby plan pokoiku wyrysowany zwykłymi liniami w paincie i obecne ustawienie mebli. Komodę możnaby wstawić pod okno bo zazwyczaj komody nie mają więcej niż 100-110 cm wysokości, wtedy na komodzie możesz postawić jeszcze kwiatka. Łóżko wstawić naprzeciwko komody. Problemem może być tylko ten kaloryfer, bo z tą szafą można sobie poradzić w razie czego.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...