Skocz do zawartości

Koszt dachu realna powierzcnia w m2


Recommended Posts

Witam jestem tu pierwszy raz icon_smile.gif mam pytanie odnośnie całkowitej powierzchni dachu projektu PRYMUS (link poniżej), według projektu jest : 257,84 m2 kupiłem ten projekt jestem w trakcie budowy stan surowy , pytam dlatego że jestem na etapie wyceny przez firmę dekarską która stwierdziła że ten dach jest wielospadowy i że wyjdzie około 300 m2 realnej powierzchni dachu,więc się zastanawiam czy to możliwe czy po prostu próbują mnie naciągnąć na wycenie za metr robocizny która wynosi 85zł za m2 i różnica w cenie będzie znaczna pomiędzy 257,84m2 projekt i ich 300m2 dodam ze cena jest z Więźbą. Z góry dziękuje. icon_smile.gif

Link PRYMUS
Link do komentarza
Gość mhtyl
Dwu spadowy to raczej to on nie jest icon_biggrin.gif jak słusznie zauważył to draagon.
Jest to kawał dachu i zapewne nie należy on do tanich (kopertowy a w dodatku te lukarny) a potencjalnych miejsc do przeciekania jest mnóstwo i musi być bardzo dobry fachowiec aby taki dach zrobić "bez pudła". Tak na oko to trudno ocenić między 257 a 300 m2,ja bym obstawiał na te około 300m2.
Link do komentarza
Weź kogoś kto potrafi obliczyć pole trójkąta i trapezu , zapłać ze 200 zł to będziesz miał pewność. A masz zgodzone z metra ( tanio).Przy tak połamanym dachu pełne deskowanie i papa bardzo wskazane. Radziłbym Ci zmienić położenie komina w koszu (co za debilny projektant , scyzoryk się otwiera ) Jan.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...