Skocz do zawartości

Czy można połączyć rurą elastyczną odpływ ze stelaża WC ?


Recommended Posts

Kiedyś fachowiec ze spółdzielni wymieniał piony w budynku.
Taki efekt,że teraz rurę odpływową z toalety mam pod skosem bo do równoległego ułożenia jej ze ścianą przeszkadza pion doprowadzający wodę.
Będę montował stelaż podtynkowy i zastanawiam się jak to połaczyć.
Najprościej rura elastyczna karbowana ale już mi kiedyś taka popękała na łączeniach sama od siebie...a co dopiero jak to będzie zabudowane.

Co byście tu wymyślili ?

Link do komentarza
Gość mhtyl
Jedyne rozsądne wyjście to założyć kilka kolan 110 o różnym kącie tak aby pominąć ten pion.
A temu fachowcowi nie chciało się bawić w dopasowywanie kolan to poszedł na łatwiznę i dał rurę karbowaną.
Link do komentarza
Fachowiec był ciekawym egzemplarzem.
Przyjechał do miasta w jakim mieszkam z planem wygrania przetargu jaki wystawiła spółdzielnia.
Wygrał.
Jego doświadczenie to kurs z Urzędu Pracy dla bezrobotnych i następnie otwarcie własnej działalności zarobkowej.

...a wracając do tematu to właśnie chciałem wiedzieć czy jest w sprzedaży taka kombinacja różnych kątów ,które to wyprostują,no i jeśli jest to ok,w tą stronę będę szedł.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

...a wracając do tematu to właśnie chciałem wiedzieć czy jest w sprzedaży taka kombinacja różnych kątów ,które to wyprostują,no i jeśli jest to ok,w tą stronę będę szedł.


Trudno mi powiedzieć jakich kątów będziesz potrzebował bo to trza na miejscu sprawdzić.Co Ci mogę doradzić to kup kilka (żebyś co 5 minut nie latał do sklepu) a w razie potrzeby wymienisz albo zrobisz zwrot w sklepie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...