Skocz do zawartości

Oswiadczenie do Pge


Recommended Posts

Otrzymałem dokumenty z Pge po wykonaniu przyłączenia.Zaznaczam ze jest to działka na której nie zacząłem budowy.Elektryk postawił mi erbetke i wypełnił oświadczenie tylko zastanawia mnie jedna sprawa
jest tam rubryka z podpisem dla inspektora nadzoru.
Elektryk powiedział ze to oświadczenie przejdzie ze jego podpisem i uprawnieniami wystarcza ze tej rubryce nie musi być żaden podpis inspektora.
A jak to jest w rzeczywistości?
Edytowano przez rekin30 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Inspektor nadzoru nie jest obowiązkowy przy budowie domku jednorodzinnego (może być ale nie musi) więc się tym nie przejmuj.Druk jest zapewne stereotypowy jak większość druków,rubryk tysiące a do wypełnienia tylko kilka. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Otrzymałem dokumenty z Pge po wykonaniu przyłączenia.Zaznaczam ze jest to działka na której nie zacząłem budowy.Elektryk postawił mi erbetke i wypełnił oświadczenie tylko zastanawia mnie jedna sprawa
jest tam rubryka z podpisem dla inspektora nadzoru.
Elektryk powiedział ze to oświadczenie przejdzie ze jego podpisem i uprawnieniami wystarcza ze tej rubryce nie musi być żaden podpis inspektora.
A jak to jest w rzeczywistości?



Druk uwzględnia taką możliwość, bo teoretycznie możesz zdecydować się na inspektora. Jednak nie jest wymagany, więc po prostu zostaw to pole niewypełnione.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...