Skocz do zawartości

Koszty materiałów na podjazd


Recommended Posts

Gość amator
Wszystko ładnie opisane, ale ceny chyba nierealne, np. tłuczeń czy żwir ilość przy powierzchni 7 x 8 = 56 m^2 i miąższości 0,25m daje 14 m^3, a to ok. 14 x 1,8 = 25,2 tony. Cena wg opisu ok. 500 zł, czyli 500 / 25,2 = 19,84 zł / tonę ? Proszę o namiary na tłuczeń w takiej cenie. Moim zdaniem w tej cenie nie można kupić nawet przesianego gruzu.
Link do komentarza
Gość ja sie nie znam
jak zwykle jakiś amator przygotował opis a redaktorki z portalu wstawiły go bez sprawdzenia. A co tam, ważne że kasa leci...............
Link do komentarza
Gość Amatorek
Ciekawe ceny, proszę o namiar a autora "porad" zapraszam do wykonania w ramach otrzymanej gratyfikacji za artykulik do pracy przy wykonaniu korytowania, krawężników,wywozu nadmiaru, zagęszczaniu i pielęgnacji oraz transporcie.
Wtedy powstanie porada. Nadająca się do druku i skorzystania z niej.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Szkoda, że nie wspominacie o betonie odciskanym. Można go robić w wielu kolorach i odciskać różne wzory (kamień, płyty, kostka itd itp). Zupełnie się nie odkształca, nie zarasta jak kostka mchem, mrówki nie wynoszą piasku i nie budują mrowisk a jako, że jest to jednolita powierzchnia, bardzo łatwo się sprząta. Robiłęm sobie taki podjazd 6 lat temu i świetnie się trzyma. Wg tego co ja płaciłem 56 m2 powinno się zamknąć w 6000-7000 z robocizną i materiałem od wykopu do końca.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...