Skocz do zawartości

Agatka z garażem / HB Studio


Jowitta

Recommended Posts

Cytat

witam,
zgodnie z ostatnim postem wrzucam moje pomysły na aranżacje pomieszczeń na górze. Proszę tylko o wyrozumiałość bo nie są to zmiany wprowadzone przez projektanta tylko taka moja robota na brudno. Proszę również o opinie, która wersja wydaje Wam się najlepsza, być może macie inne pomysły. Czekam na sugestie z Waszej strony.




Witaj tosia icon_smile.gif mi osobiscie spodobal sie wariant II , w sumie nie rozwalazam tej opcji ale jest rewelacyjna, garderoba jest dostępna z przedpokoju, ma osobne wejscie, a pralnia ma wejscie z łazienki i pionów w zasadzee nie trzeba za bradzo rozbudowydwac. Dodatkowy plus to to ze w garderobie nie potrzeba okna w dachu= miejszy koszt,a okna scienne w pokoju nad strychem to zawsze i jasniej i taniej icon_smile.gif))
Link do komentarza
Cytat

witam,
zgodnie z ostatnim postem wrzucam moje pomysły na aranżacje pomieszczeń na górze. Proszę tylko o wyrozumiałość bo nie są to zmiany wprowadzone przez projektanta tylko taka moja robota na brudno. Proszę również o opinie, która wersja wydaje Wam się najlepsza, być może macie inne pomysły. Czekam na sugestie z Waszej strony.


WITAM. Wariant nr II jest prawie dokładnie taki jaki my już zrobiliśmy u siebie. Różnica jest tylko taka, że mamy zrównany tył garażu z tyłem domu, więc powierzchnia do podziału była troszkę większa. Zwróć uwagę na to,że dach nad garażem jest niższy. My dla powiększenia wysokości pomieszczeń nad garażem obniżyliśmy strop. Do tych pomieszczeń wchodzi się jeden schodek w dół.
Link do komentarza
Witam był by ktos taki miły i podzielił sie zdjeciami z górnych pokoi był bym bardzo wdzieczny. Poniewaz chciał bym urzadzic jeden z nich a dokładnie to jak sie wchodzi na gore to pierwszy na prawo,naprzeciwko tego pokoju z balkonem.Wiec bardzo bym prosił o jak najszybsza odpowiedz dziekuje bardzo wrazie czego kontakt gg 7747611.Dziekuje Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

WITAM. Wariant nr II jest prawie dokładnie taki jaki my już zrobiliśmy u siebie. Różnica jest tylko taka, że mamy zrównany tył garażu z tyłem domu, więc powierzchnia do podziału była troszkę większa. Zwróć uwagę na to,że dach nad garażem jest niższy. My dla powiększenia wysokości pomieszczeń nad garażem obniżyliśmy strop. Do tych pomieszczeń wchodzi się jeden schodek w dół.


witam,
wiem, że dach nad garażem jest niższy dlatego tez mamy obniżony strop nad garażem o jeden pustak. Mam prośbę czy moglibyście wrzucić zdjęcia tego pomieszczenia abym mogła zobaczyć jak wygląda to w praktyce?
Link do komentarza
Cytat

witam,
wiem, że dach nad garażem jest niższy dlatego tez mamy obniżony strop nad garażem o jeden pustak. Mam prośbę czy moglibyście wrzucić zdjęcia tego pomieszczenia abym mogła zobaczyć jak wygląda to w praktyce?


JAK TYLKO ZROBIĘ ZDJĘCIA TO POSTARAM SIĘ JE WRZUCIĆ.
Mam jeszcze prośbę do tych co zamontowali już okna łukowe. Co zrobiliście z nadprożem, żeby się dobrze to okno otwierało. Czy moglibyście wrzucić zdjęcia tego okna od wewnątrz.
Link do komentarza
Cytat

JAK TYLKO ZROBIĘ ZDJĘCIA TO POSTARAM SIĘ JE WRZUCIĆ.
Mam jeszcze prośbę do tych co zamontowali już okna łukowe. Co zrobiliście z nadprożem, żeby się dobrze to okno otwierało. Czy moglibyście wrzucić zdjęcia tego okna od wewnątrz.



Agataa
Nadproże robi się zwyczajnie z cegły, a żeby okno dobrze się otwierało (i był ładny łuk) to trzeba je zamontować o kilka cm głębiej niż resztę okien. U nas oczywiście jest to spaskudzone i takiego zdjęcia wstyd tu wklejać....
Link do komentarza
Cytat

Witam nowych Agatkowiczów!
Magnolia 5 ale długo się ukrywałaś a tu domek stoi
pochwal się zdjęciami icon_biggrin.gif



Witaj katekkarla
Nie mamy na razie czym się chwalić - tynki krzywe, wylewki krzywe jak cholera!!! Biorę nerwosol i dochodzę do siebie po tym PSEUDOFACHOWCU. Nie pomyśl, że tylko marudzę, ale to są fakty... Miało być bez gładzi, ale niestety się nie da - właśnie szukamy kogoś, kto by to zrobił. Ale jakieś zdjęcia wkrótce będą.
Link do komentarza
Cytat

Witajcie,
przymierzam się również do budowy agatki, z tym, że bez balkonu. Przeglądałam niedawno ten temat i gdzieś mignęło mi zdjęcie takiej właśnie agatki bez balkonu. Niestety dziś szukałam i nie mogłam znaleźć - czy ktoś z Was może pamięta na której stronie było to zdjęcie? Pamiętam, że dach był ciemny...




strona 7
Link do komentarza
katekkarla - dopiero teraz obejrzałam Twoją galerię - i.............. nie tylko ja mam piwnicę!!!! są to super-przydatne pomieszczenia, nieprawdaż?? Tobie na parterze wyszła duuuża łazienka - u nas łazienka jest w miejsce kotłowni a w miejsce oryginalnej łazienki mamy garderobę z wejściem z wiatrołapu icon_smile.gif

karola-r - bez balkonu ten domek traci CAŁKOWICIE swój urok... ale decyzja należy do inwestora
Link do komentarza
Hej witam wszystkich czekających na wiosnę .
Czy słyszał ktoś o firmie EKO-OKNA a może macie jakieś doświadczenia z tą firmą ? Zrobili mi fajną wycenę i się zastanawiam…. Okna. szyba 1,0
15 oken (7*90x150, 2*150x150, 1*180x235, 2*120x120,1*150x120, 1*120x90, i łuk 1*150x235 kolor biały 6kom-7200 5kom-6850 co myślicie? )
jeszcze raz pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Hej witam wszystkich czekających na wiosnę .
Czy słyszał ktoś o firmie EKO-OKNA a może macie jakieś doświadczenia z tą firmą ? Zrobili mi fajną wycenę i się zastanawiam…. Okna. szyba 1,0
15 oken (7*90x150, 2*150x150, 1*180x235, 2*120x120,1*150x120, 1*120x90, i łuk 1*150x235 kolor biały 6kom-7200 5kom-6850 co myślicie? )
jeszcze raz pozdrawiam icon_smile.gif


Witam,
firma to jedno a na jakim profilu są te okna i z jakimi okuciami ??
Link do komentarza
Cytat

Profil GEALAN okucia MACO co sądzicie?


Profil gealan S 7000 IQ
moim zdaniem kiepski
- zbrojenie ramy jest na ceowniku - lepiej na profilu zamknietym
- zostaje rowek w ramie i gromadził sie tam bedzie syf
- czarne uszczelki - po jakims czasie beda brudne ramy w miejscach docisku

Też jestem na kupnie okien i bede zamawiał na profilu VEKA - takim jak robi OKNOPLAST pomimo że cena jest ok 20%większa w porównaniu z profilem zbliżonym do GEALANA

MACO jak najbardziej OK
Link do komentarza
Cytat

witam,
zgodnie z ostatnim postem wrzucam moje pomysły na aranżacje pomieszczeń na górze. Proszę tylko o wyrozumiałość bo nie są to zmiany wprowadzone przez projektanta tylko taka moja robota na brudno. Proszę również o opinie, która wersja wydaje Wam się najlepsza, być może macie inne pomysły. Czekam na sugestie z Waszej strony.



Nasza Agatka juz stoi, teraz czekają nas tynki. Poddasze troche przerobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


Link do komentarza
[quote name='magnolia_5' date='1.02.2010, 20:42 ' post='74497']
katekkarla - dopiero teraz obejrzałam Twoją galerię - i.............. nie tylko ja mam piwnicę!!!! są to super-przydatne pomieszczenia, nieprawdaż?? Tobie na parterze wyszła duuuża łazienka - u nas łazienka jest w miejsce kotłowni a w miejsce oryginalnej łazienki mamy garderobę z wejściem z wiatrołapu icon_smile.gif


no to witaj w klubie bo na to wychodzi ze tylko my mamy piwnicę icon_biggrin.gif
szczerze to nie wyobrażam sobie domu bez piwnicy
mam fajne 3 pomieszczenia ale największym plusem jest to, że mam dużą łazienkę na dole z oddzielnym wc
no ale muszę przyznać ze chyba Wy na tym bardziej skorzystaliście bo macie małą garderobę
A czy macie już pomysł na kuchnię, bo dla mnie jest to największy problem jak ją urządzić
Link do komentarza
[quote name='Przemsu' date='2.02.2010, 09:14 ' post='74535']
Profil gealan S 7000 IQ
moim zdaniem kiepski
- zbrojenie ramy jest na ceowniku - lepiej na profilu zamknietym
- zostaje rowek w ramie i gromadził sie tam bedzie syf
- czarne uszczelki - po jakims czasie beda brudne ramy w miejscach docisku

Też jestem na kupnie okien i bede zamawiał na profilu VEKA - takim jak robi OKNOPLAST pomimo że cena jest ok 20%większa w porównaniu z profilem zbliżonym do GEALANA

MACO jak najbardziej OK

Polecam okna firmy OKNOPLAST Kraków.

Okna super !! Jestem bardzo zadowolona.

Oczywiście za jakość trzeba było odpowiednio zapłacić icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Nasza Agatka juz stoi, teraz czekają nas tynki. Poddasze troche przerobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.
[attachment=4170:rzut_aga..._2g_zoom.gif]
[attachment=4171:IMG_0598.jpg]


witam,
też fajne rozwiązanie, mam tylko pytanie jak planujecie zagospodarować pomieszczenie nr 5 zrobicie z niego taki malutki pokoik czy może chcecie zrobić w nim coś innego?
Link do komentarza
Do Justyny i Tomka

Witam,
od dawna przeglądamy forum, w chwili obecnej jesteśmy na etatapie odbioru decyzji o warunkach zabudowy. Na Agatkę jesteśmy już od dawna zdecydowani w 99% brakuje tylko postawienia "krpoki na i" chcielibysmy zobaczyć projekt w realu i Tu kieruję prośbę do Justyny I Tomka, w poprzednich postach wyczytałem że budujęcie w Wielkopolsce, proszę o inf. w jakim rejonie. My mieszkamy pod Poznaniem. Czy była by możliwość wymienienia się kontaktami i obejrzenia Waszej Agatki w jakimś dogodnym terminie. Serdecznie Pozdrawiamy
Link do komentarza
Cytat

witam,
też fajne rozwiązanie, mam tylko pytanie jak planujecie zagospodarować pomieszczenie nr 5 zrobicie z niego taki malutki pokoik czy może chcecie zrobić w nim coś innego?


To pomieszczenie nie wyszło wcale takie maleńkie i kiedys można tam będzie urządzić przytulny pokoik, ale jak narazie planujemy tam garderobe, poza tym to okno dachowe wychodzi na północ i pokój mógłby być zbyt ciemny.
Link do komentarza
Cytat

Profil GEALAN okucia MACO co sądzicie?



Do Pablo3
Witam,
polecam okna firmy FIX z Wrocławia, które właśnie wczoraj nam zamontowano.
Okna 5-cio komorowe VEKA – profile niemieckie, producent Vetrex z Tczewa
Jakość porównywalna z firmą OKNAPLAST z Krakowa, tylko o wiele tańsze.
Firmy małopolskie są ogólnie drogie.
Firma FIX - słowna, solidna - bez problemów.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Do Pablo3
Witam,
polecam okna firmy FIX z Wrocławia, które właśnie wczoraj nam zamontowano.
Okna 5-cio komorowe VEKA – profile niemieckie, producent Vetrex z Tczewa
Jakość porównywalna z firmą OKNAPLAST z Krakowa, tylko o wiele tańsze.
Firmy małopolskie są ogólnie drogie.
Firma FIX - słowna, solidna - bez problemów.


Szrenaucz jeśli można wiedzieć gdzie budujesz swoja "agatkę"?
Link do komentarza
Mam pytanie do tych,którzy mają kotłownię za garażem. Słyszałam opinie,ze takie umiejscowienie nie jest zbyt rozsądne ze wzgledu na odległość pionu z ciepłą wodą(łazienki i kuchnia)-ze względu na długą drogę jaka pokonuje ciepła woda.Szczególnie jest to niekorzystne przy ogrzewaniu piecem na paliwo stałeA ja właśnie takie rozwiązanie planuje.Co Wy na to?Czy ktoś z Was słyszał podobną opinię od fachowców?
Link do komentarza
Ja mam kotłownię za garażem i żaden hydraulik, z którym rozmawiałam nie zwrócił uwagi, że to jakiś problem (a było już ich kilku...). Rurki idą w otulinie i straty ciepła nie są chyba aż tak znaczne. Ew. można zastosować cyrkulację - wtegy nie czekasz aż ciepła woda dopłynie do kranu. Swoją drogą widziałam duuużo większe domy ogrzewane paliwem stałym, więc odległości w Agatce nie są aż takie duże icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja mam kotłownię za garażem i żaden hydraulik, z którym rozmawiałam nie zwrócił uwagi, że to jakiś problem (a było już ich kilku...). Rurki idą w otulinie i straty ciepła nie są chyba aż tak znaczne. Ew. można zastosować cyrkulację - wtegy nie czekasz aż ciepła woda dopłynie do kranu. Swoją drogą widziałam duuużo większe domy ogrzewane paliwem stałym, więc odległości w Agatce nie są aż takie duże icon_smile.gif


Ja sama też nawet nie pomyślałam,ze to mógłby być problem...kolega oglądając projekt zwrócił mi na to uwagę.A co gorsze-jeszcze znalazłam na forum to:

https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=10252
Link do komentarza
Cytat

A czy nikt nie planuje pompy ciepła? Odchodzi z kosztów komin a ogrzewanie podlogowe i tak robi sie w polowie pomieszczen, odchodza tez grzejniki wiec koszt nie jest az tak wielki.



Witam!
My mamy zamontowaną pompę ciepła powietrze woda, na dole oprócz gabinetu jest wszędzie ogrzewanie podłogowe.Uruchomiliśmy ją pod koniec grudnia i na razie wygrzewamy dom jeszcze tam nie mieszkając.
Link do komentarza
Witam ja też jestem bardzo zainteresowana pompą ciepła, ponieważ w naszym domku też planujemy ją zamontować. Będziemy oczywiście rezygnować z komina w związku z czym zrobiliśmy na dole łaziankę i pralnię. Już dawno sie nie odzywałam na forum Agatki, ale cały czas go obserwuję. W sumie naszą Agatkę trochę pozmienialiśmy, znaczy na bazie tego domku zrobiliśmy projekt indywidualny, ale bryłę domu i pomieszczenia praktycznie zostawiliśmy bez zmian. Jedynie co niepodobało mi się w Agatce to rozwiązanie przejścia do pomieszczenia nad garażem, my rozbiliśmy wejście z półpiętra (schody zrobiliśmy z półpiętrem) oczywiście co za tym idzie obniżyliśmy strop nad garażem no i na górze też kilka zmian zrobiliśmy.
Jednak wracam do mojego pytania o pompę ciepła? jak się sprawdza? czy temperatura jest wystarczająca? no i oczywiście koszty miesięczne tego ogrzewania (realne)? z góry dziękuję
Link do komentarza
Cytat

Witam ja też jestem bardzo zainteresowana pompą ciepła, ponieważ w naszym domku też planujemy ją zamontować. Będziemy oczywiście rezygnować z komina w związku z czym zrobiliśmy na dole łaziankę i pralnię. Już dawno sie nie odzywałam na forum Agatki, ale cały czas go obserwuję. W sumie naszą Agatkę trochę pozmienialiśmy, znaczy na bazie tego domku zrobiliśmy projekt indywidualny, ale bryłę domu i pomieszczenia praktycznie zostawiliśmy bez zmian. Jedynie co niepodobało mi się w Agatce to rozwiązanie przejścia do pomieszczenia nad garażem, my rozbiliśmy wejście z półpiętra (schody zrobiliśmy z półpiętrem) oczywiście co za tym idzie obniżyliśmy strop nad garażem no i na górze też kilka zmian zrobiliśmy.
Jednak wracam do mojego pytania o pompę ciepła? jak się sprawdza? czy temperatura jest wystarczająca? no i oczywiście koszty miesięczne tego ogrzewania (realne)? z góry dziękuję



witam!
Nie mamy zamontowanych czujników temperatury, ale jest ok 18 stopni. Jeszcze nie mieszkamy i pompa idzie cały czas -na niskiej temeraturze (28 st na wyściu do obiegu) -wygrzewamy dom przed przeprowadzką. Docelowo będzie pracować przede wszystkim w taniej taryfie i na wyższej temperaturze. Trudno powiedzieć jakie będą koszty ogrzewania, my zaczęlismy grzać podczas mroźnej zimy gdy dom był bardzo wyziębiony. Na razie licznik prądu kręci się bardzo szybko, ale podobno pierwszy sezon grzewczy jest najgorszy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
kamba8, a jaki koszt instalacji meiliscie, i czy przy tym macie tez rekuperator czy moze twenetylacje grawitacyjna? Czy macie gdzies grzejniki czy sama podlogowka, ile miejsca zajmuje ta pompa w kotlowni ( a moze gdzie indziej ja upchneliscie)? No i jaki ta PC jest w stanie baniak wody ogrzac icon_wink.gif Oj ile pytani... pewnei jeszcze jakies mi sie nasuna. My liczymy sie z kosztem okolo 40 tysza cala instalacje czyli i pompa i podlogowka. Myslicie ze wystarczy? Jaka macie pompe i jak wygladala sytuacja cenowa na rynku, bo szczerze to na razie napsialam do kilku firm i podali mi wycene z full wypasem uslug, ale taka ze z nog powala ;/ Agatka taki maly zgrabny domek, powinno byc tanio....
Link do komentarza
Cytat

kamba8, a jaki koszt instalacji meiliscie, i czy przy tym macie tez rekuperator czy moze twenetylacje grawitacyjna? Czy macie gdzies grzejniki czy sama podlogowka, ile miejsca zajmuje ta pompa w kotlowni ( a moze gdzie indziej ja upchneliscie)? No i jaki ta PC jest w stanie baniak wody ogrzac icon_wink.gif Oj ile pytani... pewnei jeszcze jakies mi sie nasuna. My liczymy sie z kosztem okolo 40 tysza cala instalacje czyli i pompa i podlogowka. Myslicie ze wystarczy? Jaka macie pompe i jak wygladala sytuacja cenowa na rynku, bo szczerze to na razie napsialam do kilku firm i podali mi wycene z full wypasem uslug, ale taka ze z nog powala ;/ Agatka taki maly zgrabny domek, powinno byc tanio....




Mamy pompę altherma firmy Daikin, wentylacja grawitacyjna, na parterze prawie wszędzie ogrzewanie podłogowe, grzejniki w gabinecie i garażu. Poddasze: w łazience podłogówka w pozostałych pomieszczeniach grzejniki. Kotłownię mamy z tyłu garażu jest on wydłużony i poszerzony, zbiornik na wodę 200 l chociaż bardzo nas namawiano na 300 litrowy.Moduł wewnetrzny wygląda jak zwykły piec gazowy i zajmuje mało miejsca- wisi na ścianie. Moduł zewnętrzny stoi za garażem i wygląda jak większy klimatyzator. Sama pompa z montażem to koszt ok. 30tys. do tego trzeba doliczyc koszt instalacji grzewczej. Zbiornik na wodę na razie jest odłączony gdyż jeszcze tam nie mieszkamy i ciepła woda chwilowo nie jest nam potrzebna.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam ja też jestem bardzo zainteresowana pompą ciepła, ponieważ w naszym domku też planujemy ją zamontować. Będziemy oczywiście rezygnować z komina w związku z czym zrobiliśmy na dole łaziankę i pralnię. Już dawno sie nie odzywałam na forum Agatki, ale cały czas go obserwuję. W sumie naszą Agatkę trochę pozmienialiśmy, znaczy na bazie tego domku zrobiliśmy projekt indywidualny, ale bryłę domu i pomieszczenia praktycznie zostawiliśmy bez zmian. Jedynie co niepodobało mi się w Agatce to rozwiązanie przejścia do pomieszczenia nad garażem, my rozbiliśmy wejście z półpiętra (schody zrobiliśmy z półpiętrem) oczywiście co za tym idzie obniżyliśmy strop nad garażem no i na górze też kilka zmian zrobiliśmy.
Jednak wracam do mojego pytania o pompę ciepła? jak się sprawdza? czy temperatura jest wystarczająca? no i oczywiście koszty miesięczne tego ogrzewania (realne)? z góry dziękuję


witam,
mam prośbę czy mogłabyś wrzucić rzuty góry, cały czas się zastanawiam jakie mogłabym wprowadzić zaminy bo taki układ jak jest nie bardzo mi odpowiada i tak jak Tobie nie podoba mi sie rozwiązanie z pomieszczeniem nad garażem, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam
Link do komentarza
tosia, mam do ciebie pytanie odnośnie okna w salonie my też na dole będziemy wstawiać witrynkę na 270 cm w jadalni też wstawiany w miejsce okien będą witryny a Twoja jaka jest szeroka? mam jeszcze pytanko odnośnie kosztów budowy waszego domku i ilości materiałów, w szczególności interesują mnie fundamenty, my w sumie po zimie będziemy robić fundamenty i na razie jesteśmy na etapie liczenia materiałów, jakbyś pomogła byłoby super pozdrawiam
Link do komentarza
paulina110 szerokość okna tarasowago mamy na 3,6m, co do rzutu góry coś podobnego próbowałam wymyśleć (moje próby na stronie 63), wydaje mi się że osoba, która projektowała ten domek raczej zakładała wersję bez garażu a potem garaż wyszedł w tak zwanym praniu i dlatego rozwiązanie według projektu jest takie jakie jest. Co do kosztów i ilości materiałów na fundament napiszę Ci wieczorem bo w tych sprawach to mój mąż jest fachowcem i on pilnuje zarówno roboty jak i kosztow icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...