Skocz do zawartości

Agatka z garażem / HB Studio


Jowitta

Recommended Posts

Cytat

Witam. Z jednym oknem pewnie będzie lepiej, lodówka w kącie jak na zdjećiu 3, zlew pod oknem. My mamy projekt indywidualny, ale można powiedzieć, że wzorowaliśmy sie na Agatce, zlikwidowaliśmy podcień w salonie, podnieśliśmy ściankę o dwa pustaki. Jak będzie zobaczymy w "praniu".
Pozdrawiamy




Ogólnie będzie wersja 1 z lodówką na krótkiej ścianie i większym jednym oknem. Jeżeli dam ją w rogu to nie mogę wstawić pod oknem zlewu bo lodówka nie będzie się otwierała icon_smile.gif

Czy macie jakieś fotki ze swojego domku? Jeśli tak to z chęcią je obejrzymy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

witam,

mam pytanko do tego okna w kuch 150x120: czy da się w kuch ustawić zlewozmywak w jego świetle?

tak aby okna swobodnie się otwierały , czy kran nie będzie wadził?



mam nadzieję, że nie ponieważ zlewozmywak zaplanowany jest właśnie pod oknem. Szafki maja wysokość z blatem 93cm i do okna zostaje jakieś 15cm. Gdyby jednak miał przeszkadzać to są już teraz krany z wyciąganą wlewką więc chyba nie powinno być problemu.
Link do komentarza
witam,

jestem tu nowa... nawet nie wiem czy w dobrym miejscu wklejam pytanie icon_evil.gif icon_evil.gif
chciałam zapytać jakie i ile bloczkow fundamentowych idzie na agatkę z garażem 1 st.

mój problem polega na tym, ze w projekcie sa 38x25x14, a w składach przeważają 38x24x12 , pytanie czy te drugie są OK? czy ten 1 cm szerokosci muru musi być? I z jakiego betonu? B20, B15 ? icon_redface.gif

Zgóry dziękuje za odpowiedźicon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

witam,

jestem tu nowa, chciałam zapytać jakie i ile bloczkow fundamentowych idzie na agatkę z garażem 1 st.

mój problem polega na tym, ze w projekcie sa 38x25x14, a w składach przeważają 38x24x12 , pytanie czy te drugie są OK? czy ten 1 cm szerokosci muru musi być? I z jakiego betonu? B20, B15 ? icon_redface.gif

Zgóry dziękuje za odpowiedźicon_smile.gif


Ile na fundament to nie wiem,ale uważam ze w projekcie się pomylili bo nie spotkałem się (bynajmniej w mojej okolicy) z bloczkiem 25 cm szer, różnica między 38X24X14 a 38X24X12 polega że ten drugi jest o 2 cm niższy i automatycznie więcej ich trochę potrzeba. Co do tego 1 cm to nie ma znaczenia.A z betonu to B20 jest dobry tyle,że droższy niż z B15 ,jeden i drugi się nadaje, ja mam z B15 i jest ok.
Dopisałem:
Pomyliłem się w wymiarach bloczków ja kupowałem 38X25X12 a nie jak napisałem wyżej 38X24X12. Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
ja właśnie murowałem z tych 38x24x12 i są dobre. Nie wiem z jakiego betonu mają być ale mają być klasy M5 a ja kupiłem klase M6. Najpierw musisz się dowiedzieć ile warstw ci wyjdzie, ja robiłem na 6 warstw i poszło mi 1100bloczków czyli na warstwę wychodzi jakieś 183 bloczki. Jeszcze na taras i płytę od wejścia pójdzie ci jakieś 250bloczków.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

M5 czy M6 to raczej oznaczenia klasy zaprawy nie bloczków, sprawdź to


No nie tak do końca,ja wg katalogu wyrobów tam gdzie dokonywałem zakupu M oznacza nazwę wyrobu a tym samym i wymiar bloczka i tak dla przykładu podam bloczek M4- 25X25X12 , M5 B10 - 25X25X12 , M6 B15 -38X25X12 , M9 pr.ręczna - 38X24X24
Link do komentarza
Cytat

na razie nie bardzo jest się czym chwalić bo są tylko (albo aż) zrobione tynki i wylane posadzki, ale jak chcesz to proszę bardzo icon_smile.gif
[attachment=12012:Obraz_474.jpg] [attachment=12013:Obraz_477.jpg]
[attachment=12014:a_012.JPG] [attachment=12015:Obraz_483.jpg]




Można wiedzieć jakie wymiary ma kuchnia?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...