Skocz do zawartości

Agatka z garażem / HB Studio


Jowitta

Recommended Posts

Cytat

Witam,
samodzielnie wykonywałem prace polegające na poszukiwaniu materiałów w dobrych cenach, dużo rzeczy kupowałem przez Internet lub negocjowałem z dostawcami lokalnymi ceny podając ceny z internetu i przeważnie opuszczali ceny do tego samego poziomu, trochę to pracy i wiedzy kosztuje nie powiem a tak poza tym, to żadnych prac fizycznych nie wykonywałem, miałem firmę do postawienia stanu surowego otwartego za 19000 oraz kolejną do dachu za 12000 , wszystko zależy od tego w jakim rejonie się budujesz, my akurat budujemy się na wsi z dala od większych miast i ceny robocizny są niższe pewnie niż w okolicy dużych miast.

Pozdrawiam
murek



WItam ponownie.
Dziękuję za informację. Ja również zamierzam się budować w taki właśnie sposób.
Budować będę się w Wielkopolsce a dokładnie w miejscowości Brodowo (40 km od Poznania, 5 km od Środy Wlkp.)
Jeżeli to nie problem czy mógłbym dostać namiary na firmy z których usług korzystaliście i ewentualnie jakieś zestawienie materiałów wraz cenami jezeli takowe posiadacie?.
Jeżeli to ułatwi kontakt podaję swój e-mail: kuba_kowalski@wp.pl

Pozdrawiam
Kuba
Link do komentarza
Witam Wszystkich icon_biggrin.gif
Bardzo się cieszę, że jest tak duże zainteresowanie tym projektem.
Ja zaczynam się budować we wrześniu. Wprowadziłam kilka zmian:
- zlikwidowałam taras kosztem większego pokoju,
- nad garażem planuję zrobić pralnię i garderobę,
- zamórować drzwi do kotłowni od wewnątrz i zrobić zewnętrzne przy garażu.
Tak w ogóle to ma projekt Agatki z garażem dwustanowiskowym.
Może ma ktoś też jakieś ciekawe pomysły lub wprowadzał też jakieś zmiany?
Pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Asia
Link do komentarza
Cytat

Witam
Jestem na etapie wyboru projektu wymarzonego domu, wpadł mi w oko projekt Agatka, zastanawiam się czy z garażem czy bez, wolałbym drugi budynek który pomieści 2 samochody, może ktoś mi doradzi, czy koszt drugiego budynku będzie większy niż garaż dwustanowiskowy. Chciałbym zadaszony taras w tym projekcie tego nie uwzględniono.Może ktoś ma jakiś pomysł na mój taras?? Pozdrawiam i proszę o radę.



Nie naspiales o ktory tars ci chodzi, ale mysle ze jak zadaszony to pietro. My wprawdzie na razie odlozylismy budowe- na rzecz przygotowani do slubu, ale pomysl mamy takie ze:
-adatka z garazem 2stan. z tym ze nad garazem z polowy strychu robimy pracownie- tj ja maluje a przyszly maz jest amatorem astronomem, wiec tam upychamy sie z nasza cala graciarnia, a z drugiej polowy nad garazem robimy dosloniety taras na pietrze,(calkiem spory wychodzi). W ten sposob oszczedzamy na dachu a zyskujemy prywatny zakatek tylko dla nas. Oczywiscie mozesz nad ta polowa zrobic przezroczyst dach. Taras na parterze z duzego pokoju zostanie jak w projekcie bo chcemy postawić osobną , wolno stojaca, pólotwarta altane z murowanym grillem. Grilowanie tuz pod domem (dym) raczej nie wchodzi w gre.
Link do komentarza
CYTAT(skoti @ 11.07.2010, 23:16 ) *
Witam.

Zanim zakupimy projekt i wybierzemy się do architekta adaptującego, postanowiłem nanieść nasze pomysły zmian na rzuty. Jestem ciekaw waszych sugestii do naszych zmian. Ciekawi mnie czy jest możliwość wstawienia drzwi żeby przejść z łazienki do pralni i suszarni. Taras też planujemy nieco większy.

Pytanie do tych którzy podnosili ścianke kolankową o jeden pustak. O ile przedłużaliście krokwie??

Dobrej nocy wszystkim
Witam, my mamy takie rozwiązanie, ale drzwi mamy niestandardowe (poprawka będziemy mieć) zcięte od strony dachu. Ma je zrobić stolarz. Szczerze, w tej chwili zrezygnowałbym z tego rozwiązania na rzecz obniżenia sufitu nad garażem i zrobienia wyjścia z klatki: po pierwsze nie musisz mieć tak wysokiego garażu, po drugie jak tak patrzę to pokój nad garażem byłby super i bez problemu można by było zrobić i pralnię i garderobę nie przechodnią icon_wink.gif
Pozdrawiam Edytowano przez RUDEUS (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

icon_biggrin.gif To obecny stan naszego domku, po dodaniu elewacji wyglada juz jak dom.. icon_lol.gif



Witam serdecznie,
DO GOLIATY - domek przepiękny, jak widać juz finisz - GRATULUJĘ.
Mam pytanie, jeśli możesz to odpowiedz;
1)czy robiłeś opierzenie na balkoniku jeśli tak to ile kosztuje ?
2) Podoba mi sie Wasz balkonik (taki delikatny) - czy jest wykonany z płaskownika (kuty ?) czy inaczej i jaki koszt wykonania.
Jeśli mógłbyś podać koszt elewacji to moglibysmy porównać ceny.
My budujemy na Dolnym Śłąsku i właśnie ocieplamy i malujemy elewację na biało (struktura baranek 1,5 silikatowy)
robi firma - ustalono cenę 38,- zł od metra (ocieplenie styropianem 5 i elewacja). Jesteśmy w trakcie robót. Nie wiem jak policzą okna i wstawienie parapetów.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Witam serdecznie icon_smile.gif
DO GOLIATY - piękny domek

DO szrenaucz- jak już zrobisz tą elewację to pochwal się, ja również planuję elewacje w kolorze białym, podmurówka, parapety i glify wokół okien z piaskowca; sama jestem ciekawa jak to wyjdzie
znajomi mi dokuczają że biała elewacja jest do kitu ale ja zawsze chciałam mieć ,,biały domek"
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

do szrenaucz.za elewacje zaplacilismy 12000tys zl za robocizne razem z pomieszczeniem gosp.tynk silikonowy greinplasta.za tynk dalismy 5300zl ,a balkonik jest kuty z pelnego plaskownika i takie samo bedzie ogrodzenie z przodu(50 m)


matko i córko, tyle za robociznę icon_eek.gif
pewnie majstrem był Barak Łobama, a przy mieszarce Andżela Merkel dorabiała icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

do szrenaucz.za elewacje zaplacilismy 12000tys zl za robocizne razem z pomieszczeniem gosp.tynk silikonowy greinplasta.za tynk dalismy 5300zl ,a balkonik jest kuty z pelnego plaskownika i takie samo bedzie ogrodzenie z przodu(50 m)




GOLIATY dziękuje za odpowiedź. Cena jest porównywalna (my jeszcze ostatecznie nie rozliczyliśmy się).
Bardzo Cie proszę jak byś mógł podać cenę wykonania balkonika z płaskowniaka wraz z materiałem - na dniach ma przyjść Pan który będzie nam go robił a ja nie mam pojęcia jaki to jest koszt czy 1500,- z materiałem starczy ?
Inny fachura który nam będzie robił opierzenie tego balkonika powiedział 1.800,- z blachą ? (tylko za opierzenie) Drogo to czy tanio ?
Może ktoś się orientuje to prosze o odpowiedź. Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

matko i córko, tyle za robociznę icon_eek.gif
pewnie majstrem był Barak Łobama, a przy mieszarce Andżela Merkel dorabiała icon_rolleyes.gif


No oczwiscie jesli chesz to wez pana Czesia, ktory bedzie siedzial z miesiac na budowie, weznie po znajomosci niewiele, a po kilku miesiacach wszystko odpadnie icon_eek.gif To wtedy jeszcze raz bedziesz musiał placic i nie wiadomo co wyjdzie dro
żej
Link do komentarza
Cytat

No oczwiscie jesli chesz to wez pana Czesia, ktory bedzie siedzial z miesiac na budowie, weznie po znajomosci niewiele, a po kilku miesiacach wszystko odpadnie icon_eek.gif To wtedy jeszcze raz bedziesz musiał placic i nie wiadomo co wyjdzie drożej

Za balkon zapłacilismz 1100 zł wliczajac materiał i montaż




goliaty - a może zanim zaczniesz wypisywać te swoje „mądrości” dokładnie przeczytaj to, co w swojej nieomylności i spostrzegawczości, raczysz komentować.
.Skoro uważasz, że 12000 tysięcy zł (czyli dwanaście milionów złotych) za elewację jest ceną odpowiednią i normalną, to sobie dalej tak uważaj, ale nie komentuj faktu „fachowością”.


Tam jest błędnie podana kwota - tak myślę. icon_biggrin.gif

Ale skoro, Ty wiesz lepiej, a sam pisałeś .......

Poprawiłem kwotę końcową. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

za balustrade dalismy 1100zl z jego materialem i montazem. icon_biggrin.gif



Witam serdecznie, dziękuje za odpowiedź. My już rozliczyliśmy się w ykonawca i tak za ocieplenie, osadzenie parapetów, położenie struktury słowem wszystkie prace elewacyjne zapłaciliśmy za robocizne 8.700,- zł. Jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni z firmy. A oto wyniki:

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Witam ja również buduje Agatke z garażem jutro będziemy układać więżbe i mam do was pytanie,podniosłem ścianke kolankową o dwa bloczki,w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie ,może się orientujecie o ile powinny być dłuższe krokwie.Troche póżno natrafiłem na to forum,ale na szczęście krokwie przyjechały dłuższe o metr.Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Chyba nikt tu nie zagląda,panowie postanowili,że założymy więżbe i zobaczymy na jakiej długości będzie wyglądało najlepiej i tam utniemy.


witam,
my mamy taki sam problem, podnieśliśmy ściankę kolankową o dwa pustaki i jesteśmy na etapie zamawiania więźby. Mam prośbę jak już zdecydujesz na jakiej wysokości uciąć te krokwie, proszę o informację czy wystarczy wydłużenie krokwi o metr. Jak będziesz miał możliwośc prosze również o zdjęcia. Z góry dzięki śliczne.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Chłopaki na razie stoją z robotą, u nas cały czas pada.Mój znajomy podniósł ścianke o jeden bloczek i krokwie wydłużył o 10 cm.Jak tylko się z tym uporamy to dam znać,pozdrawiam.


Rysiek10 dzięki i czekam na info.
Mam jeszcze jedno pytanie tym razem do wszystkich, możecie podać jakiej wielkości zostawiliście otwór w stropie na schody? Czy robiliście według projektu czy coś może zmienialiście? My mamy projekt z przesuniętą kotłownią i ten otwór wydaje nam się jakiś wielki, pomocy prosze o odpowiedz
pozdrawiam
Link do komentarza
witam my jestesmy nowymi agatkowiczami co prawda projekt w 1000% ma byc ten i zaden inny ale niestety papiery utkwily w urzedzie icon_sad.gif(((( wiec wylanie fundamentów jesienia stoi pod duzym znakiem zapytania.
ps. jesli mozecie powiedzcie ile gdzies czekaliscie na warunki zabudowy bo my juz ponad 2 miesiace a w urzedzi mowia ze to jeszcze drugie tyle potrwa
pozdrawiamy icon_smile.gif

witam my jestesmy nowymi agatkowiczami co prawda projekt w 1000% ma byc ten i zaden inny ale niestety papiery utkwily w urzedzie icon_sad.gif(((( wiec wylanie fundamentów jesienia stoi pod duzym znakiem zapytania.
ps. jesli mozecie powiedzcie ile gdzies czekaliscie na warunki zabudowy bo my juz ponad 2 miesiace a w urzedzi mowia ze to jeszcze drugie tyle potrwa
pozdrawiamy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

witam my jestesmy nowymi agatkowiczami co prawda projekt w 1000% ma byc ten i zaden inny ale niestety papiery utkwily w urzedzie icon_sad.gif(((( wiec wylanie fundamentów jesienia stoi pod duzym znakiem zapytania.
ps. jesli mozecie powiedzcie ile gdzies czekaliscie na warunki zabudowy bo my juz ponad 2 miesiace a w urzedzi mowia ze to jeszcze drugie tyle potrwa
pozdrawiamy icon_smile.gif

witam my jestesmy nowymi agatkowiczami co prawda projekt w 1000% ma byc ten i zaden inny ale niestety papiery utkwily w urzedzie icon_sad.gif(((( wiec wylanie fundamentów jesienia stoi pod duzym znakiem zapytania.
ps. jesli mozecie powiedzcie ile gdzies czekaliscie na warunki zabudowy bo my juz ponad 2 miesiace a w urzedzi mowia ze to jeszcze drugie tyle potrwa
pozdrawiamy icon_smile.gif



Witaj!Bardzo fajnie,że dołączasz do naszego grona Agatkowiczów!Nie martw się papierologią-jakoś musicie przez to przejść-ale faktycznie cała procedura może trochę pozmieniać Wasze plany budowy..Coś wiem na ten temat-ja mam problemy z działką i nic nie mogę na to poradzić-tez muszę czekać a wszytsko odwleka się niemiłosiernie w czasie icon_sad.gif
Co do czasu oczekiwania na W.Z.Wszystko zalezy od tego:
-gdzie się budujesz(miasto czy wieś?) ,
-jaki staus ma działka(rolna,budowlana?)
-Czy dany obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania?
W moim mieście i gminie oczywiście go nie ma: na W.Z na działkę rolną czekam(choś juz zrezygnowałam z jej kupna) ponad rok, w mieście-gdzie działka ma status rolnej,ale w związku z ustawą została automatycznie odrolniona-czekałam około 1,5 miesiaca do 2 miesięcy.Napisz coś więcej na temat Twojej sytuacji icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam,
zapraszam zainteresowanych do zakupu projektu domu AGATKA z garażem w wersji "odbicie lustrzane" na mojej aukcji w serwisie allegro. Sprzedaję projekt ponieważ zakupiłem dom w stanie surowym otwartym i nie potrzebuję już tego dokumentu. Cena nowego projektu to około 1800PLN, u mnie jest on za 800PLN icon_biggrin.gif
http://allegro.pl/item1199324023_projekt_d...i_hbstudio.html Edytowano przez jacoo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Witajcie,wyobrażcie sobie,że dzisiaj przyjechała nasza kierownik budowy i zabroniła wydłużyć krokwie i okap dachu.Powiedziała,że krokwie nie wytrzymają i wiatr będzie podwiewał angry.gif Tyle się ostatnio naczytaliśmy,że zaleca się wydłużenie żeby domek nie stracił na wyglądzie,zastanawiam się czy to nie przypadkiem jej widzimisie !!! Jutro się skontaktujemy z jakimś fachowcem zobaczymy co nam doradzi.
Link do komentarza
no to nieźle, daj znać co powiedzieli fachowcy bo w tym tygodniu chcemy zamawiać więźbę i nie wiemy czy zamawiać dłuższą czy nie, mam nadzieje, że jest to tylko widzimisię Pani kierownik. Z drugiej strony już tyle osób podniosło ściankę kolankową, wydłużyło krokwie i jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, że może być coś nie tak.
Link do komentarza
Witam po długiej przerwie wszystkich Agatkowiczów icon_smile.gif
Goliaty wasza Agatka wygląda pięknieee ! ! ! Naprawdę domek wygląda super.
Czy ktoś z Agatkowiczów może mi powiedzieć ile Agatka ma powierzchni elewacji zewnętrznej... ?
Planujemy w następny weekend ocieplenie domku i chciałabym zakupić styripian. Niestety nie wiem ile będziemy go potrzebować...
My pomalutku zaczeliśmy wykończeniówkę... szpachlujemy ściany. Poddasze mamy już zagruntowane. Woow zroniło się fajnie i przytulnie w tych pokoikach na poddaszu. Aż chciałoby się już zamieszkać w tej naszej Agatce... Powoli zaczęłam oglądać sie za drzwiami wewnętrznymi i działamy z projektantem od kuchnii...
Pozdrowionka dla wszystkich Agatkowiczów w Polsce ! ! icon_smile.gif)
Link do komentarza
Cytat

Witajcie,wyobrażcie sobie,że dzisiaj przyjechała nasza kierownik budowy i zabroniła wydłużyć krokwie i okap dachu.Powiedziała,że krokwie nie wytrzymają i wiatr będzie podwiewał angry.gif Tyle się ostatnio naczytaliśmy,że zaleca się wydłużenie żeby domek nie stracił na wyglądzie,zastanawiam się czy to nie przypadkiem jej widzimisie !!! Jutro się skontaktujemy z jakimś fachowcem zobaczymy co nam doradzi.




Witam.

Co kierownik budowy to inne zdanie, u nas są krokwie wydłużone o pół metra i sam kierownik nam powiedział żeby tak zrobić.
Osobiście bez pytania kierownika bym je wydłużył przecież nie będzie chyba z miarą po dachu latał?
Podpowiedzcie kierownikowi ,że w oryginale grubość krokwi to 6 cm i można by je pogrubić do 7 cm co na pewno je wzmocni.Lepiej do konstrukcji dachu dołożyć kilkaset złotych niż do końca życia oglądać AGATKĘ z " BERETEM NA GŁOWIE" A tak na marginesie, nasz majster który robił dach jak zobaczył jego plan to parsknął śmiechem i wytknął kilka błędów w konstrukcji:
1) Właśnie wspomniana grubość krokwi 6 cm tym bardziej ,że projekt przewiduje dachówkę ceramiczną.
2) Brak belki kalenicowej która przejmuje spore obciążenia, tylko deska do której czołowo są dobijane krokwie.
3) Brak stolcy ( to te dwie belki które idą wzdłuż całego domu mniej więcej po środku dachu) one sprawiają że dach jest bardziej stabilny , nie kołysze się od szczytu do szczytu.

Ogólnie jak by zrobić dach zgodnie z projektem to jest spora szansa że po jakimś nie długim czasie pod ciężarem dachówki nam się ugnie.
Tak więc niech kierownik czepi się czegoś innego a nie długości krokwi bo raczej wszyscy żeśmy je wydłużali i nikt z tego powodu żadnych problemów nie ma.
Edytowano przez Marek i Renatka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Właśnie tak robimy wydłużamy krokwie,bez jej pozwolenia,pytaliśmy dwóch Panów i obaj powiedzieli,że wydłużenie jest konieczne ,sami się zastanawiamy dlaczego baba jest taka uparta .Kierowniczka budowy przyjeżdza co chwile, wszystko mierzy i sprawdza.Co do belki kalenicowej i stolcy to mamy kazała zamówić.Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Witam po długiej przerwie wszystkich Agatkowiczów icon_smile.gif
Goliaty wasza Agatka wygląda pięknieee ! ! ! Naprawdę domek wygląda super.
Czy ktoś z Agatkowiczów może mi powiedzieć ile Agatka ma powierzchni elewacji zewnętrznej... ?
Planujemy w następny weekend ocieplenie domku i chciałabym zakupić styripian. Niestety nie wiem ile będziemy go potrzebować...
My pomalutku zaczeliśmy wykończeniówkę... szpachlujemy ściany. Poddasze mamy już zagruntowane. Woow zroniło się fajnie i przytulnie w tych pokoikach na poddaszu. Aż chciałoby się już zamieszkać w tej naszej Agatce... Powoli zaczęłam oglądać sie za drzwiami wewnętrznymi i działamy z projektantem od kuchnii...
Pozdrowionka dla wszystkich Agatkowiczów w Polsce ! ! icon_smile.gif)




Witam, nam poszło 230 m styropianu (piątki) i tak za robocizne policzyli nam wykonawcy czyli 230 m X 40,- zł ( za ocieplenie i strukturę)
Pozdrawiam
Link do komentarza
Witam, nam poszło 230 m styropianu (piątki) i tak za robocizne policzyli nam wykonawcy czyli 230 m X 40,- zł ( za ocieplenie i strukturę)
Pozdrawiam

Witaj

Dziękuję za informację.

Ja niestety jestem zmuszona dać grubszy styropian. Zastanawiam się nad zamówieniem piętnastki. Budowaliśmy naszą Agatkę z siporeksu...
No to się szykuje nam się kolejny niemały koszt.... oooch ta wykończeniówka...! ! ! Chyba się wykończę...

Pozdrówki

Ps. Piękna ta Twoja Agatka. Aż oko cieszy ! Edytowano przez Justyna i Tomek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Jeśli chodzi o krokwie to oczywiście my również je wydłużyliśmy. Sam kierownik budowy nam to doradził.

Jeśli ktoś zdecydował się na podniesienie ścianki kolankowej to sądzę, że koniecznie musi też pomyśleć o wydłużeniu krokwi.

My załujemy tylko, że nie daliśmy mocniejszych tzn. grubszych krokwi niż są w projekcie. No ale cóż. Ponoć pierwszy dom buduje się dla wroga.... drugi dla przyjaciela... a trzeci dla siebie... Hi Hi
Link do komentarza
[quote name='RUDEUS' date='30.08.2010, 22:54 ' post='129577']
Nasza łazienka na dole...jeszcze trochę i będziemy na swoim
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów icon_wink.gif


Witaj Rudeus.

Łazienka wygląda pieknie icon_smile.gif Śliczna... aż miło ... i aż oko cieszy.

Mam taki sam układ łazienki... cieszę się że pozmieniałam. Wygląda super! W końcu zlew pod oknem (tak bowiem jest w projekcie) to niezbyt praktyczne rozwiązanie !

Link do komentarza
Widzę, że grono Agatkowiczów rośnie i rośnie. I każdy robi niewielką modyfikację pierwotnego projektu. Super zawsze można podpatrzyć coś nowego, oczywiście jeżeli jeszcze się nie skończyło budowy icon_smile.gif .
RUDEUS świetna łazienka, widzę że wykończeniówka idzie pełną parą. Jak masz zdjęcia z innych wykończonych pomieszczeń to pochwal się i wrzuć kilka fotek.
Jakoś chwalenie się wykończonymi Agatkami wszystkim przchodzi z trudem, why icon_confused.gif??:
Link do komentarza
[quote name='tosia' date='2.09.2010, 08:19 ' post='130265']
Widzę, że grono Agatkowiczów rośnie i rośnie. I każdy robi niewielką modyfikację pierwotnego projektu. Super zawsze można podpatrzyć coś nowego, oczywiście jeżeli jeszcze się nie skończyło budowy icon_smile.gif .
RUDEUS świetna łazienka, widzę że wykończeniówka idzie pełną parą. Jak masz zdjęcia z innych wykończonych pomieszczeń to pochwal się i wrzuć kilka fotek.
Jakoś chwalenie się wykończonymi Agatkami wszystkim przchodzi z trudem, why icon_confused.gif??:


No właśnie ! ! Zgadzam się z Tobą w 100 % . Prosimy o zdjęcia wnętrz Agatek !!

Pozdrawiam i życzę miłego budowania icon_wink.gif
Link do komentarza
ojanna, wow jestem pod wrażeniem, przepiękna aranżacja i wykończenie wnętrz, widzę że mamy podobny gust co do urządzania domu. Naprawdę wszystko wygląda prześlicznie. Mam tylko jedno ptanko zamurowaliście przejście z wiatrołapu do salonu? czy dobrze widziałam? Jeśli tak to świetnie to wygląda tylko napisz jak to się sprawdza w praktyce.
Link do komentarza
Cytat

ojanna, wow jestem pod wrażeniem, przepiękna aranżacja i wykończenie wnętrz, widzę że mamy podobny gust co do urządzania domu. Naprawdę wszystko wygląda prześlicznie. Mam tylko jedno ptanko zamurowaliście przejście z wiatrołapu do salonu? czy dobrze widziałam? Jeśli tak to świetnie to wygląda tylko napisz jak to się sprawdza w praktyce.


Dzięki ciesze się, że się podoba icon_lol.gif Faktycznie zamurowaliśmy przejście z wiatrłapu do salonu. W praktyce w niczym to nie przeszkadza a salon jest o wiele bardziej ustawny , można pobawić się z aranżacją. Może jeszcze w terminie późniejszym załącze pare zdjęć pokoi a tym czasem oto nasza jadalnia

DSC01446.jpg

Edytowano przez ojanna (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...