Skocz do zawartości

Nie lubię MURATORA!


Recommended Posts

Gość mhtyl
Znajdzie się kilku na pewno,a jeden to kilka dni temu dostał bana na FM.

Cytat

nikt nie lubi cenzury...nie jesteś osamotniony w odczuciach...


Cenzura jest wskazana,ale w uzasadnionych przypadkach.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Nie podpisuję się pod takim stwierdzeniem - natomiast nie lubię, oj bardzo nie lubię tamtejszego wełnistego moderatora.

Poprawiłem - styl


Rozumiem,że pisząc ,ze nie podpisujesz się pod takim stwierdzeniem ,miałeś na myśli moje stwierdzenie o cenzurze.
Napisałem,że jest wskazana w uzasadnionych przypadkach i jak na razie tu na forum BD nie spotkałem się z cenzura bezpodstawną.Mam na myśli choćby pisanie nie na temat,podawanie w postach danych osobowych w szczególności gdy chodzi o negatywną wypowiedź czy posty reklamy .
Link do komentarza
Drogi kolego mylisz cenzurę z zasadami określonymi przez Regulamin.

Cytat

Cenzura jest ogółem działalności mającym na celu odniesienie jakichś korzyści przez cenzurującego. Rozpowszechnianie informacji niepełnych (prawda selektywna) oraz błędnych (kłamstwo) powoduje pożądaną manipulację światopoglądu lub poziomu świadomości.



Tu nie ma cenzury, a tam jest jaskrawy jej przykład.

Choćby z uwagi na to : http://oxpress.pl/marketing-na-forach-budowlanych/
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

I pomyśleć, że kiedyś zastrzegał się, że Murator ma u niego dożywotniego bana icon_lol.gif .


No wiesz ,tak na 10% to nie wiem czy tam pisze ,tak dla żartów napisałem,ale znając jego upór w dążeniu do jak najlepszego ocieplenia to gdzieś musi dać upust swoim teoriom icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Nie ma to jak zadowolenie z dobrze wykonanego obowiązku :
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?...l=1#post5972608
Cytat

Posprzątałem ostatni tydzień. Bez wnikania w szczegóły, więc być może nie wszystkie usunięte posty w 100% na to zasługiwały, ale sorry, ja mam co robić, naprawdę szkoda mi czasu na analizowanie waszych kłótni i wzajemnych żalów.

J.


Chciało by się dodać : Idź na całość, idź na całość ...
Link do komentarza
Cytat

Nie ma to jak zadowolenie z dobrze wykonanego obowiązku :
Chciało by się dodać : Idź na całość, idź na całość ...




Pisałem tam, ale JW raczył usunąć.
Tam jest psychoza. Wykreślają każdy wpis który może się "kojarzyć".
Ktoś napisze: "Piękny dzień się zapowiada .......", a cenzor już leci z nożyczkami, bo to nagonka (nie mylić z naganką, bo ta jest dozwolona, ale tylko reklamodawcom icon_biggrin.gif )
Link do komentarza
Cytat

Cytat

---- tekst - po prostu -----, zwłaszcza w "ustach" admina.



Ostatnio edytowane przez Redakcja; Dzisiaj o godzinie 10:56 Powód: Moderowano z powodu prowokowania awantur na forum.




To był wpis na post moderatora cytowany wyżej? icon_biggrin.gif

Pytanie za browarka (odbiór nagrody na zlocie) - jakie słowo zostało "wymoderowane" ?
Link do komentarza
Napisano (edytowany)
Mały ruch jest na budujemydom.pl ale na zasranym muratorze kiedyś też tak pewnie było...
Może się rozkręci.

PS.
Właśnie widzę że adiqq i Liwko zostali zbanowani.... :(
Ciekawe kto będzie odpowiadał na pytania zainteresowanych w tamtejszym dziale pomp ciepła, pewnie ten któremu spaliny od węgla mózg wyżarły (niejaki czp01 - o ile pamiętam) oraz ten JarekP vel młotek. Edytowano przez hot-cold (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Poczytałam to co zostało po cenzurze (wcześniej też trochę podczytywałam zanim nożyczki poszły w ruch) - co mi się nasuwa:
- no bez jaj - własnych osobistych moderatorów banować icon_eek.gif (Adiq przecież jest , a raczej był opiekunem grupy rybnickiej)
- nic się nie zmieniło - są równi i równiejsi - w domyśle : równiejsi znaczy co co kasę muratorowi sypią , np. z reklam icon_evil.gif
- Redakcja FM się boi icon_eek.gif - że nieuczciwi ale kasiaści kole tyłka im narobią ... więc zamiast wstawić się za swoimi ludźmi (forumowiczami) , mieć na względzie ich dobro żeby inwestorzy czytający FM nie popłynęli z nieuczciwą ekipą - a następnie wywalić na zbity pysk nieuczciwych wykonawców - woli umyć łapki i odwrócić kota ogonem icon_rolleyes.gif

Dobrze zrozumiałam?
Jeśli tak, to nieładnie .... wstyd.
Bo ludzie mają zdolność logicznego myślenia , kojarzenia faktów , a forumowicze dodatkowo nad wyraz rozwiniętą umiejętność "sznupania" w necie , więc takie rzeczy jak zrobili na FM na dobre Redakcji nie wychodzą... i trzeba mieć to na uwadze i z szacunkiem podejść do swoich forumowiczów a nie jak do idiotów. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ciekawe kto będzie odpowiadał na pytania zainteresowanych w tamtejszym dziale pomp ciepła,

Natura nie znosi próżni ...
Na FM zaczął się udzielać TB, który pompami ciepła zajmuje się już od ponad 20 lat ;).
Niech tylko zauważy, że w tej dziedzinie nikt się nie wypowiada, to na pewno udzieli wyczerpujących wyjaśnień ;).
Link do komentarza
Cytat

Natura nie znosi próżni ...
Na FM zaczął się udzielać TB, który pompami ciepła zajmuje się już od ponad 20 lat ;).
Niech tylko zauważy, że w tej dziedzinie nikt się nie wypowiada, to na pewno udzieli wyczerpujących wyjaśnień ;).



Heniu ... a wiesz? to byłoby nawet ciekawe - Redakcja FM miałaby za swoje :hahaha2: - zamiast doradców w postaci fachowców i ukierunkowanych tematycznie inwestorów - dostaliby "fachowca" od ocieleń , który notabene tak czy siak z wielkim hukiem stamtąd na twarz wyleci , bo natura co prawda nie znosi próżni , ale ludzie to nie debile i nie łykają jak pelikan wszystkiego co im się podaje ... icon_twisted.gif
Link do komentarza
Ja już sobie zrobiłem wakacje od FM, będę czasami obserwować.

PS
Co do tych działań redakcji FM, to otrzymałem jakiś czas temu sugestię, że redakcja staje w obronie (w domyśle właścicieli płatnych profili) - i jeśli to mnie przytrafi się taki zmasowany atak jakiego doświadczył miki121 to również pomogą.
Odpisałem im, że żadnej pomocy nie potrzebuję i obronię się sam.....
A cenzury nie znoszę.
Link do komentarza
Cytat

PS
Co do tych działań redakcji FM, to otrzymałem jakiś czas temu sugestię, że redakcja staje w obronie (w domyśle właścicieli płatnych profili) - i jeśli to mnie przytrafi się taki zmasowany atak jakiego doświadczył miki121 to również pomogą.



nic do dodania ....
nigdy nie uważali, że są dla forumowiczów - raczej że forumowicze są dla nich ... forumowicze niewiele dla nich znaczyli - nie ten, to przyjdzie inny ....



przykre...
Link do komentarza
Tam jest tylko mięso, jako przynęta i pokarm dla reklamodawców - nikogo nie interesuje "merytoryczność" wpisów.
Kiedyś w pompach pisali fachowcy - bezinteresownie.
Kiedyś w poradach prawnych odpowiedzi udzielali też fachowcy i to wielkiego kalibru np. Oskar, Duśka.

Teraz w"prawie" brylują odpowiedzi typu:

Cytat

Na dzień dzisiejszy, wykonanie studni głębinowej (w tym do 30m - mój dopisek bo wynika z całości tej "porady") wymaga:
1) zatwierdzonego projektu robót geologicznych (Pgig)
2) zatwierdzonej dokumentacji hydrologicznej (Pgig)



Aga praktycznie zrezygnowała z pisania, Robert pisuje coraz rzadziej ................
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...