Skocz do zawartości

Zabudowana mikrofalówka i piekarnik w słupku.


Recommended Posts

WITAM!
Mam pytanie do tych, którzy w kuchni posiadają w zabudowie kuchenkę mikrofalową oraz piekarnik w jednym słupku. Mój znajomy ,który pracuje w sklepie AGD mówił mi ,że większość tego sprzętu niezależnie od marki ma inny odcień i trzeba się sporo namęczyć aby dobrać identyczny kolor obudowy mikrofali i piekarnika ( nie mówię tu o białym tylko srebrnym). Jaki macie zestaw i czy rzeczywiście jest to prawda?
Link do komentarza
Cytat

WITAM!
Mam pytanie do tych, którzy w kuchni posiadają w zabudowie kuchenkę mikrofalową oraz piekarnik w jednym słupku. Mój znajomy ,który pracuje w sklepie AGD mówił mi ,że większość tego sprzętu niezależnie od marki ma inny odcień i trzeba się sporo namęczyć aby dobrać identyczny kolor obudowy mikrofali i piekarnika ( nie mówię tu o białym tylko srebrnym). Jaki macie zestaw i czy rzeczywiście jest to prawda?





To prawda jest.Ja mam mikrofale Samsunga,a piekarnik Bosha jednak wszystko udało mi sie dopasować idealnie.Za piekarnik zapłaciłam coś około 1400,a mikrofala do kompletu kosztowała ok 1800,za Samsunga zapłaciłam 790 zł.Piszę około,bo już dokładnych cen nie pamietam,
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za info bo myślę, że w takiej sytuacji nie ma sensu kupno tego sprzętu przez internet tylko "na żywo".





Spokojnie możesz kupić przez internet,ale najpierw udaj się do sklepów i pooglądaj,a przez sklep internetowy możesz zamówic.Ja wszystko kupiłam w euro agd ceny wyszły mi bardzo podobne do najtanszych sklepów internetowych ,gdybym miała jeszcze doliczyć koszty wysyłki.
Link do komentarza
Dobranie koloru jest takim problemem? Ja tam wolałabym kupić oddzielnie mikrofalę i oddzielnie kuchenkę indukcyjną z piekarnikiem elektrycznym. Na dzień dzisiejszy w takich kuchenkach są tak dobre piekarniki, że nie opłaca się za bardzo kupować piekarnika osobno, a mikrofala to trochę niepotrzebny wydatek, bo coraz mniej produktów robi się w mikrofali i coraz mniej osób odgrzewa cokolwiek w mikrofali.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
To sprawa indywidualna co i za ile się kupuje. Jak dla mnie to piekarnik na poziomie pasa jest zdecydowanie wygodniejszy od tego na dole, ponadto zauważyłam ,że zmywarki również są montowane na wyższym poziomie niż zazwyczaj ze względu na wygodę i pewnie kręgosłup. A mikrofala u mnie zdaje egzamin i nie wyobrażam sobie bez niej kuchni. Podgrzewam w niej prawie wszystko icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

To prawda jest.Ja mam mikrofale Samsunga,a piekarnik Bosha jednak wszystko udało mi sie dopasować idealnie.Za piekarnik zapłaciłam coś około 1400,a mikrofala do kompletu kosztowała ok 1800,za Samsunga zapłaciłam 790 zł.Piszę około,bo już dokładnych cen nie pamietam,





A możesz podać, jakie masz konkretnie modele. Ja właśnie od 2 dni siedzę i szukam białego sprzętu do zabudowy w słupku i wielki z tym problem. Jedyny komplet, jaki znalazłam (mikrofala + piekarnik) to whirlpool, ale mikrofala jest otwierana uchylnie w dół, tak, jak piekarnik, co będzie niewygodne dla mnie, bo skoro będzie wyżej, nad piekarnikiem, to przy moim wzroście będzie zapewne uciążliwe wkładanie i wyjmowanie z niej naczyń.
Link do komentarza
Cytat

A możesz podać, jakie masz konkretnie modele. Ja właśnie od 2 dni siedzę i szukam białego sprzętu do zabudowy w słupku i wielki z tym problem. Jedyny komplet, jaki znalazłam (mikrofala + piekarnik) to whirlpool, ale mikrofala jest otwierana uchylnie w dół, tak, jak piekarnik, co będzie niewygodne dla mnie, bo skoro będzie wyżej, nad piekarnikiem, to przy moim wzroście będzie zapewne uciążliwe wkładanie i wyjmowanie z niej naczyń.




IKEA

dają 5 lat gwarancji na sprzęt i ceny nie są drogie.

Ja osobiście kupiłem biały piekarnik w IKEI




Link do komentarza
Cytat

IKEA

dają 5 lat gwarancji na sprzęt i ceny nie są drogie.

Ja osobiście kupiłem biały piekarnik w IKEI



Dzięki!
Własnie sobie sprawdziłam na stronie i rzeczywiście jest ładny biały komplet.
Jeszcze cos takiego znalazłam:
Whirlpool: mikrofalówka AMW735WH + piekarnik AKZM 760 WH - też jest ok.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...