Skocz do zawartości

Umywalki, meble - ELITE


Recommended Posts

Witam, obecnie jestem na etapie kupowania mebli i umywalek do łazienek...
Moje pytanie jest takie czy ktoś miał styczność z meblami i umywalkami Firmy ELITE? wszystko w łazience mam marki Cersanit ale w ich ofercie nie ma umywalek prostokątnych (nie owalnych itd.) stojących na półkach... wszystko wyłącznie na półkach wiszących w tych kształtach... :/

I dlatego mam pytanie o opinie wyżej wymienionej firmy gdyż Tylko w ich ofercie znalazlem meble i umywalki w odpowiednim dla mnie kształcie i rozmiarze. No i jak wygląda sprawa z kolorem umywalek czy bedzie duża różnica między Cersanitem a Elite?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Forest1989, a umywalki z firmy Koło oglądałeś? Mają duży wybór takich prostokątnych umywalek. Może coś dla siebie znalazłbyś, a na pewno będą tańsze niż Elite chociaż przyznam się, że pierwszy raz o nich słyszałam i aż musiałam sprawdzić ceny, żeby Cię nie wprowadzić w błąd.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam, obecnie jestem na etapie kupowania mebli i umywalek do łazienek...
Moje pytanie jest takie czy ktoś miał styczność z meblami i umywalkami Firmy ELITE? wszystko w łazience mam marki Cersanit ale w ich ofercie nie ma umywalek prostokątnych (nie owalnych itd.) stojących na półkach... wszystko wyłącznie na półkach wiszących w tych kształtach... :/

I dlatego mam pytanie o opinie wyżej wymienionej firmy gdyż Tylko w ich ofercie znalazlem meble i umywalki w odpowiednim dla mnie kształcie i rozmiarze. No i jak wygląda sprawa z kolorem umywalek czy bedzie duża różnica między Cersanitem a Elite?

Pozdrawiam




Witam
z każdej firmy umywalka będzie różnić się kolorem gabarytem i wymiarem , ponieważ każdy robi inaczej wiec musisz się zastanowić czy chcesz tylko jedna firmę czy kilka mieć u siebie w łazience , ja mam kilka w jednym sklepie nie robiłem zakupów żeby wyposażyć łazienkę , wybierając sprzęty kierowałem się własnym gustem i ceną i funkcjonalnością plus do tego nie ma co zamawiać z katalogów lepiej jest przejść się i zobaczyć na własne oczy na papierze wygląda zawsze lepiej niż w rzeczywistości to jest moja rada ja tak robiłem
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...