Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam taki problem z dachu leje mi sie po suficie szukalem problemu na dachu ale nie znalazlem przyczyny ... postanowiłem na starą blache położyć kontr łaty i łaty oraz nową blache (trapez). chciałbym zwiększyć spadek dachu gdyż jest on prawie zerowy... Tylko niewiem jak to zrobić bez koniecznosci zrywania starej blachy. Ma ktoś jakiś prosty pomysł jak to zrobic ? Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Aby zwiększyć spadek dachu potrzebna jest nowa konstrukcja,niestety.
Jeżeli jak piszesz spadek dachu prawie zerowy to nie blacha tylko papa.A i na papę musi być spadek ,tak wiec jedyne rozwiązanie to nowa więźba ,a jak nowa więźba to oczywiście i projekt i pozwolenie na budowę.
A jeszcze kolego napisz jaki rodzaj dachu posiadasz.
Link do komentarza
blacha płaska robiona kawalkami na zamek... dosyć stara ale jednakże z tego co widze blacha jest zdrowa poprostu w niektorych miejscach woda stoi dlatego chcialbym zwiększyc ten spadek. Stara blache musze zostawić nawet kosztem tego spadku...

PS. Papa odpada w gre wchodzi tylko blacha.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Jak dwu spadowy to jakiś spadek musi być. Może i blacha trapezowa mogła by być,tylko trzeba by było dawać większa zakładkę ,aby połączenie było szczelne. Nie zaszkodziło by każde łączenie potraktować silikonem dekarskim aby uszczelnić.
No i oczywiście ,kontrłaty i łaty.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...