Skocz do zawartości

Zdjęcia z budowy z lotu ptaka


Recommended Posts

Nie do końca wiedziałem gdzie to umieścić więc może tutaj skoro to 'z życia wzięte".

Otóż fotografią się co nieco zajmuję i to co za chwilę pokażę troszkę woła o pomstę do nieba, aczkolwiek jest warte uwagi. Ponieważ chcę mieć udokumentowane etapy budowy w różny sposób a nie mam możliwości robienia zdjęć z góry więc postanowiłem zainwestować w zabawkę za 200zł. Podaję link do zabawki (nie mam interesu jej reklamować, czynię to tylko dla tych którzy byliby zainteresowani) LINK.
Zabawka spokojnie wylatuje na wysokość powyżej 10m z tym, że nie mam trafionych kadrów (jeszcze icon_smile.gif )
A proszę o to pierwsze próby - te foty to klatki wycięte z filmu:

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

Link do komentarza
Dziś wyleciał naprawdę wysoko (szacuję na około 20 metrów) i.... kurcze jakoś mocy brakło, nie wyprowadziłem w porę, kamień duży był na kolizyjnej przy przyziemieniu.... jasny pieron muszę jedno ramię z czegoś dorobić icon_evil.gif

Zdjęć nie podam bo filmuje się na ślepo (brak 'live' podglądu) i nagrał budynek i obejście przyszłego sąsiada icon_redface.gif
Trudno jutro poskładam do kupy i zacznę od nowa. Ale przyznam, że czad zabawka icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Masz słaby nadajnik i zasięgu brakło. Przy takich modelach tak jest musisz uważać aby za wysoko go nie wznosić bo traci zasięg.



Zasięg był jeszcze (a szkoda). Po prostu bałem się, poleci na działkę sąsiada albo w las i zbyt energicznie go "zgasiłem" a potem już wyciągnąć nie mogłem......
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...