Skocz do zawartości

budowa domu w internecie?


Gość inwestor:-)

Recommended Posts

Gość inwestor:-)
Znalazłem w necie informacje o produktach budowlanych wystawianych na BUDMIE . Chcę się budować, a nie chce mi się wybierać do Pń. Super rozwiązanie, mam nadzieję, że na tej stronie pojawisię więcej produktów. Polecam!

Znacie jakieś inne strony z produktami potrzebnymi do budowy domu?
Link do komentarza
mam przed sobą katalog BUDMA 96', po obglądzie BUDMY 2007 to w materiałach i technologi jakościowych zmian nie widać. więc buduj kolego z BUDMA!!!!! tylko przypomnę ceny z 96' 1m3 gazu 0,55 zł 1l oleju opałowego 0.60 zl kWh to 0.21 zl !!!!!!!!
Link do komentarza
inwestor powinien mieć trochę wyobraźni.... uruchamiamy ją 2012 rok 1m3 gazu 2,6 zł 1l oleju opalowego 5.2, zł kWh 0.8 zł i pytanko do inwestora, czy zostaje w domu z BUDMY na następne 5 lat..?
Link do komentarza
Gość T.  Brzęczkowski
Tylę lat już piszę... ale to nie ja. Mogę tylko zapewnić, że przejmujących się tym za ile ogrzeją dom za 3 czy więcej lat będzie coraz wiecej, a jak wejdzie zatrzymana w styczniu zeszłego roku energetyczna cetyfikacja budynku i podatki kominowe, to wszyscy o tym pomyślą.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Rusztowania są bardzo drogie dlatego kupowanie ich opłaca się firmom, które będą z nich ciągle korzystały.
W moje firmie budowlanej (w której pracowałam) nie było rusztowań - wypożyczaliśmy je od jakiejś firmy. Oznacza to więc że rusztowania z prawdziwego zdarzenia sporo kosztują. Chodzi tu oczywiście o bezpieczeństwo ludzi, którzy chodzą po tych rusztowniach. Bo to co obserwuje się na budowach domów jednorodzinnych - tzn. "rusztowania" które chwieją się na wszystkie strony, a ludzie chodzą po jakichś cienkich deseczkach - to nieporozumienie.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...