Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość mhtyl
Fajnie,że ten filmik się otwiera,u mnie wyświetla,ze to film prywatny i nie mogę odtworzyć go.
Ale pomijając film ,to nie wyobrażam sobie izolacji od środka jak ściana piwnicy jest nasiąknięta wodą,izoluje się od zewnątrz .
A z skąd wiesz ,że to folia jest popękana czy ma jakieś tam dziurki?
Link do komentarza
Cytat

Fajnie,że ten filmik się otwiera,u mnie wyświetla,ze to film prywatny i nie mogę odtworzyć go.
Ale pomijając film ,to nie wyobrażam sobie izolacji od środka jak ściana piwnicy jest nasiąknięta wodą,izoluje się od zewnątrz .
A z skąd wiesz ,że to folia jest popękana czy ma jakieś tam dziurki?


już link do filmu działa woda leci tylko z foli
Link do komentarza
Gość mhtyl
Przeciek a raczej potop icon_smile.gif to masz na łączeniu ściany z podłogą i jak dla nie nie świadczy to o popękanej folii tylko o złej izolacji a podejrzewam,że brak jej na zewnątrz.A ta folia to jest izolacja pozioma a jeszcze jest pionowa.
Czy to jest dom wolno stojący czy blok (coś mi wygląda na piwnice w bloku icon_smile.gif )
Link do komentarza
Chyba bez odkopania się nie obędzie - to wygląda jak przenikanie wód podskórnych przez ścianę piwnicy na głębokości górnej powierzchni ławy, tam gdzie zwykle kończy się pionową izolację przeciwwilgociową...
Głowę dam, że drenażu nie masz wykonanego! Izolacja sprowadza wodę do ławy, zasypanej pewnie gliną i woda najszybciej znajduje drogę do wewnątrz...
Nie wyobrażam sobie wykonania izolacji od wewnątrz w tym przypadku - woda podcieka Ci pod folią izolacji poziomej i pod warstwą izolacji pionowej (jeśli ona w ogóle jest), dołem.
Rada: odkopać, poprawić izolację pionową - sprowadzić ją do dołu ławy fundamentowej, wykonać drenaż tak jak w wątku:
Wykonanie drenażu wokół budynku zasypać i zapomnieć.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...