Skocz do zawartości

Dom w Aksamitkach 2 / Archon z modyfikacją indywidualną


Recommended Posts

Cytat

Jak widać z powyższego z Tobą nie da się normalnie dyskutować na temat i chyba tylko pozostaje współczuć każdemu kto zetknie się z tą "kancelarią" w procesie budowy własnego domu..



No chyba, że się też zgodzisz na interpretację, że godzinę 11:48 odczytuje się jako "pałeczka, pałeczka, krzesełko, bałwanek" icon_mrgreen.gif Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Wiedza w oparciu o materiały reklamowe ściągnięte z pierwszej strony wyników wyszukiwania Googla, co często zarzucasz innych, w tym przypadku wpuściła Cię w maliny Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="icon_mrgreen.gif" border="0">
Rozwiązanie najczęściej stosowane nie jest wykładnią dla systemu


I widzisz tu się różnimy - to o czym ja piszę jest najbardziej komplementarnym rozwiązaniem i żadne inne nie posiada jego wszystkich zalet, dlatego właśnie nazywam je namiastką. To, że słownikowo można je nazwać hybrydowymi nie znaczy, że to dobre rozwiązania...

Cytat

Teraz odsyłasz, a przypomnijmy że sam zacząłeś tę dyskusję nie mającą nic wspólnego z tematem tego wątku i zaśmiecając sam sobie ten wątek, podobnie jak głupie teksty na temat fotela.


Mylisz się (jak zwykle) - pokazanie w jaki sposób Ty budujesz (no wymsknęło Ci się jeden raz!) miało pokazać kto wyraża się niepochlebnie o ... nie, nie o tym jak ja buduję, bo tu nie udało Ci się wykazać jakichkolwiek uchybień (!!!) tylko o sposobie - guście w wykończeniu wnętrz. Uznałeś za stosowne w niewybrednych słowach totalnie skrytykować aranżacje, więc takie przybliżenie Twojego gustu i sposobu budowania ja uznałem za wskazane.

Cytat

Jak widać z powyższego z Tobą nie da się normalnie dyskutować na temat i chyba tylko pozostaje współczuć każdemu kto zetknie się z tą "kancelarią" w procesie budowy własnego domu. Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="wink.gif" border="0">


Powtórzę, a Ty możesz próbować znaleźć coś co poddasz krytyce - nie znalazłeś dotychczas w tej dokładnej dokumentacji sposobu budowania nic, co można by skrytykować, poza gustem... więc bardzo subiektywne kryterium. Na tym poprzestańmy i nie ośmieszaj się już, jeśli nie musisz.

Cytat

No chyba, że się też zgodzisz na interpretację, że godzinę 11:48 odczytuje się jako "pałeczka, pałeczka, krzesełko, bałwanek" Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="icon_mrgreen.gif" border="0">


Tylko bałwanek może interpretować zapis:
"W pomieszczeniu, w którym jest zastosowana wentylacja mechaniczna [...] nie można stosować wentylacji grawitacyjnej ani wentylacji hybrydowej" jako dopuszczający jednak takie rozwiązanie kiedy wentylacja mechaniczna jest wyłączona! Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Mylisz się (jak zwykle) - pokazanie w jaki sposób Ty budujesz (no wymsknęło Ci się jeden raz!) miało pokazać kto wyraża się niepochlebnie o ... nie, nie o tym jak ja buduję, bo tu nie udało Ci się wykazać jakichkolwiek uchybień (!!!) tylko o sposobie - guście w wykończeniu wnętrz. Uznałeś za stosowne w niewybrednych słowach totalnie skrytykować aranżacje, więc takie przybliżenie Twojego gustu i sposobu budowania ja uznałem za wskazane.


Nie wykazałem żadnych uchybień, bo ich nie szukałem - dopytywałem o to i owo. Co oczywiście zostało odebrane jako atak konkurencji i chęć zniesławienia Ciebie i całej reszty, no wiesz.
Nie jestem budowlańcem ani specjalistą w zakresie budownictwa ani też innych specjalności związanych ściśle z procesem powstawania budowli.
Czy to wystarczy żeby rozwiać Twoje obsesje ?,.......wątpię. wink.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Nie wykazałem żadnych uchybień, bo ich nie szukałem - dopytywałem o to i owo. Co oczywiście zostało odebrane jako atak konkurencji i chęć zniesławienia Ciebie i całej reszty, no wiesz.


Demo, jakby Ci to powiedzieć... wcale nie posądzam Cię o to, że stanowisz naszą konkurencję!
Po prostu, celowo lub nie wpisujesz się w ogólną nagonkę i jesteś traktowany jak jej uczestnik.
Zostawmy ocenę czy słusznie czytającym wątek.

Cytat

Nie jestem budowlańcem ani specjalistą w zakresie budownictwa ani też innych specjalności związanych ściśle z procesem powstawania budowli.
Czy to wystarczy żeby rozwiać Twoje obsesje ?,.......wątpię. icon_wink.gif


To zmrużenie oka załatwia problem... do czasu, kiedy znów odbiorę Twoje komentarze jako nadmiernie przesycone dezaprobatą icon_wink.gif Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Tylko bałwanek może interpretować zapis:
"W pomieszczeniu, w którym jest zastosowana wentylacja mechaniczna [...] nie można stosować wentylacji grawitacyjnej ani wentylacji hybrydowej" jako dopuszczający jednak takie rozwiązanie kiedy wentylacja mechaniczna jest wyłączona!




Tiaaa. I właśnie dzięki takiej interpretacji zapisów prawnych, i rzeszy bałwanków, piszesz tu te swoje pierdoły, a nie siedzisz w pierdlu za gwałt - mimo iż posiadasz sprawny "sprzęt" (domniemanie icon_lol.gif ), bo nie został on zastosowany (w określonych uwarunkowaniach).

Innymi słowy zainstalowana centrala WM (czy wentylator, komin), bez napędu (brak zasilania, cugu,) nie jest wentylacją, bo wentylacją jest ruch powietrza wywołany ....... - to taki uproszczony test sine qua non. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Tiaaa. I właśnie dzięki takiej interpretacji zapisów prawnych, i rzeszy bałwanków [...]


Tak przekonująco brzmiałeś kiedy perorowałeś o właściwościach powietrza (że ono nie przepływa tam gdzie Ty sobie założysz, a tam gdzie ma najmniejszy opór), a okazuje się, że to chyba tylko powtarzanie na zasadzie papugi, bo kiedy przychodzi do praktycznego zastosowania, to jakbyś sam tego nie rozumiał.

Cytat

Innymi słowy zainstalowana centrala WM (czy wentylator, komin), bez napędu (brak zasilania, cugu,) nie jest wentylacją, bo wentylacją jest ruch powietrza wywołany ....... - to taki uproszczony test sine qua non.

I pomyśl nad tym w połączeniu z tym co napisałem wyżej - może w końcu coś do Ciebie dotrze (choć raczej wymyślisz kolejną wymówkę...)! Dobrze - kolejna podpowiedź: co powstrzyma centralę WM (w przypadku uruchomionej wentylacji mechanicznej z odzyskiem) przed zaciąganiem powietrza z kanałów grawitacyjnych, zamiast z pozostałych pomieszczeń poprzez podcięcia w drzwiach czy kratkę???? Co zmusi wentylację (wg.Ciebie hybrydową) do zaciągania powietrza z pozostałych pomieszczeń (jak wyżej) zamiast z kanałów biegnących do WM???
Masz rację - poza teorią trzeba jeszcze wentylację rozumieć...
Link do komentarza
Właśnie, u Ciebie, nastąpił początek zrozumienia - no ale mam na myśli tylko wentylację. icon_biggrin.gif

Cały czas wywodziłeś, że sama obecność urządzeń WM (w pomieszczeniu z WG) powoduje naruszenie przepisów, a zainstalowanie wentylatora wywiewnego w kanale wentylacyjnym wentylacji grawitacyjnej i uruchomienie go też narusza te przepisy.
To po pierwsze.

Po drugie, była omawiana (wyśmiana przez Ciebie) wentylacja grawitacyjna (wspomagana wentylatorem) przy nie działającej centrali WM - co też zakwalifikowałeś jako naruszenie przepisów.

W obu przypadkach przepisów nie naruszono.

Po trzecie, nagle przeskakujesz do warunków kiedy WM z rekuperacją działa - czyli do nie omawianej tu sytuacji.
W zasadzie taka sytuacja może spowodować naruszenie tego słynnego par.148.2., może jeśli wentylacja grawitacyjna nie została wykonana zgodnie z przepisami.

Dodam tylko, że w innych obowiązujących przepisach dot. wentylacji, znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie jak, w takim przypadku sprawić, aby powietrze przepływało tam gdzie ma najmniejszy opór (czyli nie z kanału), oraz jakim cudem, sprostać wymogom par.148.2.

Kto wie, jak zrozumiesz, to może znów napiszesz - okazało się icon_lol.gif




Ps. Nie dopuszczasz możliwości, że nie we wszystkim jesteś (jeszcze?) orłem ?
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Właśnie, u Ciebie, nastąpił początek zrozumienia - no ale mam na myśli tylko wentylację. Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="icon_biggrin.gif" border="0">


Jesteś zbyt skromny w stosunku do samego siebie ....

Cytat

Ps. Nie dopuszczasz możliwości, że nie we wszystkim jesteś (jeszcze?) orłem ?


Cóż - Świat pędzi naprzód, a ja staram się nadążać icon_rolleyes.gif

Resztę odpowiedzi publikuję we właściwym wątku:
<a href="https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&showtopic=12768&view=findpost&p=147130">Demo i wentylatorownia na Lunie</a> Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Resztę odpowiedzi publikuję we właściwym wątku:
<a href="https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&showtopic=12768&view=findpost&p=147130">Demo i wentylatorownia na Lunie</a>


Nie rozpędzaj się, moderatorem jeszcze na szczęście nie jesteś tego forum (a zapewne chciałbyś).
A nie możesz publikować na swoim forum? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Resztę odpowiedzi publikuję we właściwym wątku:



A ja odpowiem tu, bo tu się zaczęło i rozmydlanie nie jest w moim interesie.

Cytat

A konkretnie? Nie sądzisz, że dyskusja polega na wymianie argumentów - Twoich nie widzę.



Były i argumenty, ale chyba dokucza spora wada wzroku.

A konkretnie, to jakoś już nie chce mi się edukować wszystkowiedzącego wykonawcy, który wyrywkowo cytuje przepisy (bez ich zrozumienia), na poparcie swoich bardzo niefachowych przemyśleń.

Kancelarii kompleksowej obsługi inwestycji, na gwałt potrzebny jest fachowiec od wentylacji, bo Zosia Samosia zbyt bucowata jest aby to ogarnąć.

Tak więc temu Panu wykonawcy mówię "nie" w tym temacie.

Finito.
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Jak widać z powyższego z Tobą nie da się normalnie dyskutować na temat i chyba tylko pozostaje współczuć każdemu kto zetknie się z tą "kancelarią" w procesie budowy własnego domu.


Nie głupi powiedział, że na temat gustów się nie dyskutuje, a "dyskusja" w formie:
"Dobra dobra, wiesz tak sądząc po wystroju Twoich wnętrz, to ani chybił sam wybierasz wszystkie elementy wystroju tego domku w aksamitkach, czy jakichś innych sałatach. Pokaż jeszcze Twój sralik i będziemy wiedzieli wszystko. " nie świadczy o mnie, tylko o Tobie. Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

A ja odpowiem tu, bo tu się zaczęło i rozmydlanie nie jest w moim interesie.

Tak sobie myślę, że w Twoim interesie było nie wychylać się przy takim stanie wiedzy jaki zaprezentowałeś...

Cytat

Były i argumenty, ale chyba dokucza spora wada wzroku.

Nie mi, ale pozwólmy to ocenić czytającym.

Cytat

A konkretnie, to jakoś już nie chce mi się edukować wszystkowiedzącego wykonawcy, który wyrywkowo cytuje przepisy (bez ich zrozumienia), na poparcie swoich bardzo niefachowych przemyśleń.

Super wybieg - miał pozwolić Ci się wyślizgać z głupoty jaką zaprezentowałeś, ale bez większych strat... Sądzę, że dla każdego kto umie czytać sprawa jest jasna i nie musisz nic więcej wyjaśniać (edukować ).

Cytat

Kancelarii kompleksowej obsługi inwestycji, na gwałt potrzebny jest fachowiec od wentylacji, bo Zosia Samosia zbyt bucowata jest aby to ogarnąć.

Zapominasz o tym, że wentylacja zawierająca w systemie min. uchylanie okien w lecie to nie część Domu w Aksamitkach (do tego byśmy mnie dopuścili!) tylko tak promowane przez Ciebie rozwiązanie zastosowane przez Demo.

Cytat

Tak więc temu Panu wykonawcy mówię "nie" w tym temacie.

Wolta o 180 stopni - nic tak nie wprowadza posłuchu jak kilka niedomówień, odwołanie się do nieprzywołanych przepisów i w końcu autorytatywnie negatywna ocena. Na szczęście to co my robimy, na przykładzie min. Domu w Aksamitkach (a jest na tym forum jeszcze kilka innych wątków pokazujących nasze realizacje) każdy może ocenić sam - po tym Twoja ocena wygląda jakaś taka ... nieszczera.

Cytat

Finito.

Całkiem rozsądnie. Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

I widzisz tu się różnimy - to o czym ja piszę jest najbardziej komplementarnym rozwiązaniem i żadne inne nie posiada jego wszystkich zalet, dlatego właśnie nazywam je namiastką. To, że słownikowo można je nazwać hybrydowymi nie znaczy, że to dobre rozwiązania...


Jestem ostatnio trochę zajęty i myślę szybciej niż piszę - stąd wkradło się zniekształcenie myśli, którą chciałem przekazać!
Dla mnie to korekta techniczna, ale dla czytających może mieć znaczenie! Cytowany fragment powinien brzmieć:

"I widzisz tu się różnimy - to o czym ja piszę jest najbardziej komplementarnym rozwiązaniem i żadne inne nie posiada jego wszystkich zalet, dlatego właśnie rozwiązanie Demo nazywam namiastką. To, że słownikowo można je nazwać hybrydowymi nie znaczy, że to dobre rozwiązania..." - Z pośpiechu nie skontrolowałem wymowy tego fragmentu, i wyszło całkiem niezrozumiale!
Link do komentarza
Cytat

Jestem ostatnio trochę zajęty i myślę szybciej niż piszę - stąd wkradło się zniekształcenie myśli, którą chciałem przekazać!
Dla mnie to korekta techniczna, ale dla czytających może mieć znaczenie! Cytowany fragment powinien brzmieć:


Oj Ireneusz!, widzę że gdy nikt nie chce się z Tobą handryczyć, to z nudów czytasz swoje światłe teksty i kombinujesz jak by tu jeszcze komu przysrać i zaczepić.
Nie zaczepisz, bo mam to gdzieś co myślisz o mojej dobrze działającej wentylacji. :tease2:

Dawaj lepiej materiały dotyczące tego straszydła w sałatach, będziemy komentować, bo o tym jest temat, nie o mojej wentylacji. :krzeslo:
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

[...] widzę że gdy nikt nie chce się z Tobą handryczyć, to z nudów czytasz swoje światłe teksty i kombinujesz jak by tu jeszcze komu przysrać i zaczepić.
Nie zaczepisz, bo mam to gdzieś co myślisz o mojej dobrze działającej wentylacji. :tease2:


Cóż... pajacyku - mylisz się. Zauważyłem nieścisłość i w związku z brakiem możliwości edycji prosiłem o korektę Redakcję, ale ta stwierdziła iż mogę umieścić korektę w nowym poście - zapewne zdając sobie sprawę jakie będą komentarze (vide Twój), które sprowokują kolejną odpowiedź itd. itp. Merytoryczna treść nie ma tu aż takiego znaczenia.

Cytat

Dawaj lepiej materiały dotyczące tego straszydła w sałatach, będziemy komentować, bo o tym jest temat, nie o mojej wentylacji. :krzeslo:

Pokazałeś już swój poziom... Myślisz że kogoś interesuje jeszcze Twoje zdanie??? :scratching: :bezradny:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Myślisz że kogoś interesuje jeszcze Twoje zdanie??? :scratching: :bezradny:


Oj Iruś mylisz się jak zwykle, mnie interesuje i tych kilka setek ludzi co odwiedzają dziennie twój temat icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Wiesz co koleś, to jest zwykłe obrażanie, a ty jesteś zwyczajnym gnojem. icon_evil.gif


Czego nie zrozumiałeś w tym co napisałem?
Chciałbyś komentować coś, o czym nie masz (jak sam wyżej napisałeś) większego pojęcia?
Czy bawić się czyimś kosztem, bezpiecznie schowany za tą zdziecinniałą maseczką?
Nie spodobało się, że troszkę przybliżyłem twoją zamaskowaną osobę czytającym?
Cóż - nie wstydź się siebie, otwórz się na świat - wtedy może złapiesz nieco ogłady.

Mhtyl'u pozwolisz że Cię zignoruję - nudzisz mnie tą bezdenną głupotą, ale jeśli Redakcja widzi w Twoich popisach pozytywny wkład, to ja na to nic nie mogę poradzić - temat będzie bardziej kolorowy icon_cool.gif



Cytat

Po co tą wojenke prowadzicie???



Powiem jak ja to widzę - sami nie mają nic do pokazania, a licznik postów nabijać trzeba, więc znaleźli sobie coś co ich razi bo, w przeciwieństwie do tego co piszą, prezentuje jakąś wartość. Nie potrzebują wkładać do takich działań ani wielkiego wysiłku intelektualnego, ani specjalnego zaangażowania - wystarczy wklepywać co ślina na język przyniesie. To, że merytorycznie jakość znikoma zdaje się nikomu nie przeszkadzać, więc zabawa się rozwija.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Czego nie zrozumiałeś w tym co napisałem?
Chciałbyś komentować coś, o czym nie masz (jak sam wyżej napisałeś) większego pojęcia?
Czy bawić się czyimś kosztem, bezpiecznie schowany za tą zdziecinniałą maseczką?
Nie spodobało się, że troszkę przybliżyłem twoją zamaskowaną osobę czytającym?
Cóż - nie wstydź się siebie, otwórz się na świat - wtedy może złapiesz nieco ogłady.



A ty za kim się Irek chowasz,za Strawmanem?
Ty sie nie bawisz? Zachowujesz się jak oderwany z pod budki z piwem w trakcie spożywania.


Cytat

Mhtyl'u pozwolisz że Cię zignoruję - nudzisz mnie tą bezdenną głupotą, ale jeśli Redakcja widzi w Twoich popisach pozytywny wkład, to ja na to nic nie mogę poradzić - temat będzie bardziej kolorowy icon_cool.gif


Pozwolę Irek , pozwolę. Ach te twoje posty trącące inteligencją wioskową icon_biggrin.gif mają bardzo "pozytywny" wkład rozwój tego forum - degradują je.

Cytat

Powiem jak ja to widzę - sami nie mają nic do pokazania, a licznik postów nabijać trzeba, więc znaleźli sobie coś co ich razi bo, w przeciwieństwie do tego co piszą, prezentuje jakąś wartość. Nie potrzebują wkładać do takich działań ani wielkiego wysiłku intelektualnego, ani specjalnego zaangażowania - wystarczy wklepywać co ślina na język przyniesie. To, że merytorycznie jakość znikoma zdaje się nikomu nie przeszkadzać, więc zabawa się rozwija.


Lepiej pisać co ślina na język przyniesie niż snu filozowiczno-spiskowe wywody z podtekstem reklamo-spamerskim.
Ja tak to widzę.
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

A ty za kim się Irek chowasz,za Strawmanem?


Ja dopasowuję się do zwyczajów panujących na forum...
Do wszystkich zwyczajów chyba jednak się nie dopasuję icon_cool.gif

Cytat

Pozwolę Irek , pozwolę. Ach te twoje posty trącące inteligencją wioskową icon_biggrin.gif mają bardzo "pozytywny" wkład rozwój tego forum - degradują je.

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie :bezradny:

Cytat

Lepiej pisać co ślina na język przyniesie niż snu filozowiczno-spiskowe wywody z podtekstem reklamo-spamerskim. Ja tak to widzę.


I tu się różnimy. Sądzę, że na forum budowlane przychodzi się po konkrety, a nie czytać relacje ze zwidów amatorów.
To, że te konkrety podaje na tacy firma z doświadczeniem trudno stwierdzić jeśli prezentowany materiał nie jest sygnowany. Sygnatura uwiarygadnia materiały w oczach odbiorców, a dyskwalifikuje jeśli pokazują rozwiązania niewłaściwe. Tak działa rynek!

Można prześledzić jak to działa na przykładzie jednego z wątków "strzecharskich" - ktoś zachwycał się pięknem strzech na prezentowanych w sieci zdjęciach. Nigdy bym nie pisał na temat firmy z branży, gdyby ktoś nie podał linków do ich stron podając je za przykład. Na poczekaniu wskazałem kilka podstawowych błędów. Autor prac się nawet nie odezwał, a był pewnie proszony o zajęcie stanowiska. Mam nadzieję, że choć czegoś się nauczył - tak to działa!
Link do komentarza
Cytat

Ja dopasowuję się do zwyczajów panujących na forum...



A jakież tutaj są niecodzienne zwyczaje że musisz się aż tak bardzo poświęcać (w przeciwieństwie do reszty, bo reszta po prostu przyszła i pisze bez żadnych poświęceń) ?

Cytat

Oj Ireneusz!, widzę że gdy nikt nie chce się z Tobą handryczyć, to z nudów czytasz swoje światłe teksty i kombinujesz jak by tu jeszcze komu przysrać i zaczepić.



Też odnoszę takie wrażenie icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

czegoś się nauczył - tak to działa!



Nauczył się, żeby nie próbować dalej dyskutować w temacie, w którym się wypowiadasz, bo po prostu nie lubi kopać się z koniem ...
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Ja dopasowuję się do zwyczajów panujących na forum...
Do wszystkich zwyczajów chyba jednak się nie dopasuję icon_cool.gif


Oj masz poczucie humoru icon_lol.gif
Od kilku miesięcy są zwracane w twoją stronę prośby i uwagi co do twojego zachowania się na forum, i co? dało to jakiś efekt? No, chyba że ty musisz mieć bardziej dłuższą kwarantannę.


Cytat

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie :bezradny:


Masz do tego prawo, ale nie oznacza to że masz rację.
Cytat

I tu się różnimy. Sądzę, że na forum budowlane przychodzi się po konkrety, a nie czytać relacje ze zwidów amatorów.
To, że te konkrety podaje na tacy firma z doświadczeniem trudno stwierdzić jeśli prezentowany materiał nie jest sygnowany. Sygnatura uwiarygadnia materiały w oczach odbiorców, a dyskwalifikuje jeśli pokazują rozwiązania niewłaściwe. Tak działa rynek!

Można prześledzić jak to działa na przykładzie jednego z wątków "strzecharskich" - ktoś zachwycał się pięknem strzech na prezentowanych w sieci zdjęciach. Nigdy bym nie pisał na temat firmy z branży, gdyby ktoś nie podał linków do ich stron podając je za przykład. Na poczekaniu wskazałem kilka podstawowych błędów. Autor prac się nawet nie odezwał, a był pewnie proszony o zajęcie stanowiska. Mam nadzieję, że choć czegoś się nauczył - tak to działa!


Forum budowlane jest jak najbardziej po to aby pisać o budowlance, ale nie o budowlance sugestywnej jak w twoim przypadku. Materiały można zabezpieczyć w inny sposób niż sygnowanie na każdej fotce napisu na prawie połowę fotki - kancelaria .... icon_biggrin.gif
Tak oczywiście wszystkie twoje rozwiązania są właściwe a inne są be.
Znam takie firmy co na fotkach pokazywali jak pięknie wykonują swoja robotę,a jak ją wykonali to pożal się boże, nawet tu na forum jest kilka takich przykładów i uważaj oby następny nie był twój. Bo jak dotychczas to nie widzę innego głosu na twoje wykonawstwo aby je potwierdzić. Fakt jaki mi się nasunął to odmowa budowy domku dla Leszka. A czemu, ano temu bo Leszek tu pisze a ty spękałeś abyś sobie nie popsuł dobrej wirtualnej reputacji icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

A jakież tutaj są niecodzienne zwyczaje że musisz się aż tak bardzo poświęcać (w przeciwieństwie do reszty, bo reszta po prostu przyszła i pisze bez żadnych poświęceń)?

Naprawdę nie trzeba daleko szukać - wystarczy kilkanaście ostatnich wpisów w tym wątku, ale jeden warunek: trzeba chcieć je zauważyć. Skoro Ty ich nie widzisz... to:

Cytat

Też odnoszę takie wrażenie icon_rolleyes.gif



Cytat

Nauczył się, żeby nie próbować dalej dyskutować w temacie, w którym się wypowiadasz...

Stachu - jak zwykle wiele wnoszący do dyskusji wpis Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Od kilku miesięcy są zwracane w twoją stronę prośby i uwagi co do twojego zachowania się na forum, i co? dało to jakiś efekt? No, chyba że ty musisz mieć bardziej dłuższą kwarantannę.

Wiesz co Mhtyl'u - (uwaga trudne słowo!) imputujesz, że zwracano mi uwagę na niewłaściwe zachowanie...
Sorry - zwracałeś wielokrotnie, faktycznie! Wybacz jednak, ale kim Ty tu jesteś aby zwracać uwagę innym użytkownikom?
Nie otrzymałem żadnych uwag ze strony Redakcji, nie miałem też "bana" za ekscesy, w odróżnieniu od moich oponentów (!!!), a wręcz przeciwnie - Redakcja kilkakrotnie wyjaśniała swoje stanowisko w sprawie tej "reklamy" którą Ty, w przeciwieństwie do Redakcji, uważasz za niedopuszczalną! Jak Ci się nie podoba, to może zmień otoczenie? Przecież nie musisz pisać i czytać tego forum?!

Cytat

Forum budowlane jest jak najbardziej po to aby pisać o budowlance, ale nie o budowlance sugestywnej jak w twoim przypadku. Materiały można zabezpieczyć w inny sposób niż sygnowanie na każdej fotce napisu na prawie połowę fotki - kancelaria .... icon_biggrin.gif

To każdy może ocenić sam we własnym zakresie i jeśli uważa że mu przeszkadza - zrezygnować z czytania, a Redakcja decyduje co jest, a co nie jest dopuszczalne. Gwarantuję Ci, że na forum na którym miałbyś coś do powiedzenia, nie zatrzymałbym się ani na chwilę.

Cytat

Znam takie firmy co na fotkach pokazywali jak pięknie wykonują swoja robotę, a jak ją wykonali to pożal się boże, nawet tu na forum jest kilka takich przykładów i uważaj oby następny nie był twój.

Czego jeszcze Ci potrzeba? Masz cały przebieg budowy, z detalami i szczegółami oraz opisem - szukaj i demaskuj, będzie trochę spokoju! icon_mrgreen.gif Tylko nie zaczynaj z tym, że Ci się słoneczny pomarańcz w wc'ciku nie podoba, bo to już przerabialiśmy :bezradny:

Cytat

Bo jak dotychczas to nie widzę innego głosu na twoje wykonawstwo aby je potwierdzić.

W wątkach poświęconych pokazywanym realizacjom podane są lokalizacje - podjeżdżają samochody, ludzie robią zdjęcia, nagrywają filmy. Nie ukrywamy się, nie uciekamy. Powiem więcej - nie robimy kominów z dziurawki i wentylacji z uchylanymi oknami - jeśli ktoś sobie życzy coś takiego to dzięki Tobie bez trudu znajdzie takich fachofców

Cytat

Fakt jaki mi się nasunął to odmowa budowy domku dla Leszka. A czemu, ano temu bo Leszek tu pisze a ty spękałeś abyś sobie nie popsuł dobrej wirtualnej reputacji icon_biggrin.gif

Zapytaj Leszka dlaczego mu odmówiłem.
Tylko w tym roku już co najmniej kilkudziesięciu osobom również musieliśmy odmówić - niewielka część z nich pisze/pisała na FBD. Aby w ogóle rozmawiać o realizacji musimy mieć umowę podpisaną co najmniej pół roku wcześniej - nie ma szans abyśmy podjęli się budowy domu z marszu. Czasem wystarczy że budowa jest w miejscu znacznie oddalonym od równocześnie realizowanych kontraktów. Nawet jeśli jest to sama strzecha potrzebujemy kilku miesięcy! Ale co ja będę Ci tłumaczył - Ty wiesz lepiej, bo Ty zjadłeś wszystkie rozumy i pomagałeś na kilku budowach nosić cegły, a gdybyś miał swoją firmę, to budowałbyś od ręki każdemu, kto zgłosiłby się do Ciebie... na szczęście nie masz! icon_rolleyes.gif Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Wiesz co Mhtyl'u -


Inteligencie wioskowy z pod budki z piwem!!!!! mój nick pisze się z małej litery, ile razy mam ci do tej pustej makówki przypominać?


Cytat

Zapytaj Leszka dlaczego mu odmówiłem.


Oczywiście każdy pretekst jest dobry aby się nie zbłaźnić.
Wisz co, jak to mówią która krowa głośno ryczy mało mleka daje. W Trzebnicy jest prężna, dobra firma strzecharska, i jakoś jej właściciele się nie panoszą po necie i się nie chwalą bo nie nie mają na to czasu.
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Inteligencie wioskowy z pod budki z piwem!!!!! mój nick pisze się z małej litery, ile razy mam ci do tej pustej makówki przypominać?

Myślę, że na temat ortografii czy gramatyki, a może tylko grzeczności traktowania rozmówcy... z Tobą nie będę dyskutował - w każdym z tych trzech przypadków musiałbyś chyba beczkę soli zjeść, zanim bez wstydu coś napiszesz. Mieć przy tym tyle arogancji i buty co Ty, to naprawdę ewenement! Może wystartuj na prezydenta za pięć lat?
W zamian za dobrą radę, proszę przestań zaniżać poziom tego wątku swoimi wypocinami!

Cytat

Oczywiście każdy pretekst jest dobry aby się nie zbłaźnić.
Wisz co, jak to mówią która krowa głośno ryczy mało mleka daje. W Trzebnicy jest prężna, dobra firma strzecharska, i jakoś jej właściciele się nie panoszą po necie i się nie chwalą bo nie nie mają na to czasu.


Nie ten wątek, ale skoro wywołujesz temat - pomyliłeś kolego skalę i poziom, ale jak już tak mocno kolegów chwalisz, to nie żałuj im reklamy i puść kilka zdjęć - będziemy wszyscy wiedzieli co masz na myśli icon_mrgreen.gif ale jeśli można prosić to w wątku o temacie np. Strzecharze z Trzebnicy - osiągnięcia! Edytowano przez Strawman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Myślę, że na temat ortografii czy gramatyki, a może tylko grzeczności traktowania rozmówcy... z Tobą nie będę dyskutował - w każdym z tych trzech przypadków musiałbyś chyba beczkę soli zjeść, zanim bez wstydu coś napiszesz. Mieć przy tym tyle arogancji i buty co Ty, to naprawdę ewenement! Może wystartuj na prezydenta za pięć lat?
W zamian za dobrą radę, proszę przestań zaniżać poziom tego wątku swoimi wypocinami!


Czy z błędami czy nie i tak nie rozumiesz co się do ciebie pisze icon_biggrin.gif
Cytat

Nie ten wątek, ale skoro wywołujesz temat - pomyliłeś kolego skalę i poziom, ale jak już tak mocno kolegów chwalisz, to nie żałuj im reklamy i puść kilka zdjęć - będziemy wszyscy wiedzieli co masz na myśli icon_mrgreen.gif ale jeśli można prosić to w wątku o temacie np. Strzecharze z Trzebnicy - osiągnięcia!


Nikogo nie chwalę i nie zamierzam reklamować, ale jak chcesz to zapytamy się o zdanie strzecharzy z Trzebnicy co myślą o twojej firmie.
Jak ktoś będzie chciał to bez trudu znajdzie owe firmy z Trzebnicy.

Cytat

Mieć przy tym tyle arogancji i buty co Ty, to naprawdę ewenement! Może wystartuj na prezydenta za pięć lat?


Tyle co ty masz arogancji i buty to nikt tu nie ma i raczej nie będzie miał.
A na prezydenta to ty wystartuj, a w ramach zachęty za głosy każdemu choinkę daj, wygraną masz murowaną icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Czy z błędami czy nie i tak nie rozumiesz co się do ciebie pisze icon_biggrin.gif


Bez błędów jeszcze nie próbowałeś icon_mrgreen.gif

Cóż - chyba nie ma sensu "ścierać tu kopii" w obliczu zaangażowania Redakcji po stronie użytkowników którzy za cel sobie wzięli sprowadzenie dyskusji do poziomu magla.

Podziwiam PeZet'a, który jako jedyny miał odwagę napisać kilka słów prawdy.
Niestety dziś już tych słów na tym forum nie znajdziecie....
Link do komentarza
Cytat

Podziwiam PeZet'a, który jako jedyny miał odwagę napisać kilka słów prawdy.
Niestety dziś już tych słów na tym forum nie znajdziecie....


Tak, wpis wyleciał, bo stanowił część dyskusji nie na temat. Ale to fakt: co dziewiąta wypowiedź Stacha jest plusowana, co jedenasta Bajbagi , Janiego_63 - co piętnasta i Strawmana - co piętnasta. Oznacza to, że statystycznie, patrząc po ilości plusowanych wypowiedzi osobami bezkonkurencyjnie najbardziej pomocnymi dla społeczności forum są Stach, Bajbaga, Jani_63 i Strawman.

edit: korekta rankingu. Edytowano przez PeZet (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Ale to fakt: co jedenasta wypowiedź Bajbagi jest plusowana, Janiego_63 - co piętnasta i Strawmana - co piętnasta. Oznacza to, że statystycznie, patrząc po ilości plusowanych wypowiedzi osobami bezkonkurencyjnie najbardziej pomocnymi dla społeczności forum są Bajbaga, Jani_63 i Strawman.



No, a ja???

Ja mam co dziewiątą...

Link do komentarza
Cytat

co dziewiąta wypowiedź Stacha jest plusowana, co jedenasta Bajbagi , Janiego_63 - co piętnasta i Strawmana - co piętnasta.


No i wyszło mi bokiem "namiętne" pisanie w Hyde Parku i udzielanie parad we wszelkiej maści dziennikach. icon_rolleyes.gif
Najniższy stopień na skrzyni... i .. d o .. t e g o .. ex aequo...
Ehh, ja gupi..., oj gupi icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Ty Stachu rządzisz.



No, nie, są lepsi - gdzieś był taki user, który miał 2 posty, w tym jeden z plusem, więc on ma 50% plusowalności - nie chce mi się go szukać...

A haydparkowe też się licznilkują ? icon_eek.gif

Cytat

i .. d o .. t e g o .. ex aequo...



Ale w jakim towarzystwie !!!
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Ale w jakim towarzystwie !!!


Stachu, Ty się nie nabijaj z Jani_63, bo też trafiłeś nieźle - ex aequo z autorem niniejszego wątku icon_mrgreen.gif
Można się obruszać na wliczanie statystyk z Hyde Parku, a można też podnieść, że tam nawiązują się sympatie wyrażane niejednokrotnie plusowaniem wypowiedzi...
Ale ja nie o tym chciałem - mniejsza o statystykę, bardziej celne były wnioski z niej wyciągnięte i aktualne dla każdego niemal wątku!

Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Podziwiam PeZet'a, który jako jedyny miał odwagę napisać kilka słów prawdy.


Napisał ale to nie do końca jest to prawdą. Ponieważ zliczył wszystkie napisane posty i wyliczył średnią plusowanych odpowiedzi, a wiadomo że większość pisze dużo w hyde parku lub w działach gdzie wypowiedzi nie są plusowane.




Cytat

Niestety dziś już tych słów na tym forum nie znajdziecie....


Aż dziwię się, że skana nie zrobiłeś owych słów. Przecież ty wszystko archiwizujesz.
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

ex aequo z autorem niniejszego wątku Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="icon_mrgreen.gif" border="0">



Nie ex aequo, bo tak liczona średnia "Twojego patrona" to 9,23, a moja 9,10 , a gdyby nie wasze rozdwojenie jaźni, to wam/tobie wychodzi 10,40, więc spośród tu wymienionych czuję się samotny na pudle .

W którąś bezsenną noc, jak nie będziesz miał komu odpowiadać i znajdować błędy, nieścisłości - przeleć tematy i pewnie znajdziesz kogoś, żeby mnie z tego miejsca zdjąć.

Ta, zastosowana przeze mnie emotka nie wyraża oburzenia, tylko zdziwienie, że haydparkowe posty się "licznikuje", bo nie liczyłem ich i nie zwracałem na ro uwagi, a o co tu chodzi:
" a można też podnieść, że tam nawiązują się sympatie wyrażane niejednokrotnie plusowaniem wypowiedzi..." chyba, że o to jak Stokrotka plusowała twoje wypowiedzi...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...