Skocz do zawartości

Dotacje i kolektory słoneczne


Recommended Posts

Mam pytanie ponieważ bardzo mnie to zaczęło interesować. Otóż mam dom jednorodzinny i chciałbym się dowiedzieć gdize można znaleźć dokładne informacje odnośnie dopłat na obecny 2013rok do kolektorów słonecznych? Ktoś przebrnął przez to może i może się wypowiedzieć? Słyszałem, że są jakieś firmy, które w tym pomagają - jak to działa im trzeba coś zapłacić? A druga sprawa bo od razu szukałem jakiejś firmy, która to produkuje, znalazłem: hewalex bodajże
Czy ktoś może zna ów firmę i może coś się wypowiedzieć ? Bo tam nei ma żadnych opinii ani nic.
Link do komentarza
Cytat

Mam pytanie ponieważ bardzo mnie to zaczęło interesować. Otóż mam dom jednorodzinny i chciałbym się dowiedzieć gdize można znaleźć dokładne informacje odnośnie dopłat na obecny 2013rok do kolektorów słonecznych? Ktoś przebrnął przez to może i może się wypowiedzieć? Słyszałem, że są jakieś firmy, które w tym pomagają - jak to działa im trzeba coś zapłacić? A druga sprawa bo od razu szukałem jakiejś firmy, która to produkuje, znalazłem: hewalex bodajże
Czy ktoś może zna ów firmę i może coś się wypowiedzieć ? Bo tam nei ma żadnych opinii ani nic.



Witam,

NFOŚiGW udziela dopłaty na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na zakup i montaż kolektorów słonecznych dla osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych.
Dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych udzielane są na zasadach określonych w Programie Priorytetowym
[attachment=16182:pp_19.12.2012.pdf]

Szczegółowych informacji o zasadach, warunkach i procedurze ubiegania się o dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych udziela Zespół ds. Banków:
tel: (22) 45 90 964, fax: (22) 45 90 776, e-mail: oze3@nfosigw.gov.pl

Pozdrawiam.

pp_19.12.2012.pdf

pp_19.12.2012.pdf

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...