Skocz do zawartości

Ogrodzenie z prefabrykowanych paneli betonowych


Recommended Posts

Jesteśmy zadowoleni z ogrodzenia. Nie przejmujemy się porównywaniem go do cmentarzy. Nawet po zbudowaniu domów nikt z sąsiadów nie ma chęci zmienienia go, choć nie każdemu z gości przypada ono do gustu - mówi Renata, Członkini Klubu Budujących Dom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/a/16469-ogrodzenie-z-prefabrykowanych-paneli-betonowych

Link do komentarza
Gość jack strong
Nie rozumiem czym sie kieruja ludzie stawiajac takie ploty. Jest to obrzydliwe ogrodzenie i szczerze mówiąc wolałbym mieć już zwykłą siatkę niż takie coś.
Co ciekawe - na Dolnym Śląsku gdzie mieszkam prawie nie ma takich ogrodzeń. Natomiast jak odwiedzam znajomych pod Łodzią i Warszawą to dosłownie co drugi dom ma to obrzydlistwo
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Cytat

Podoba mi się funkcjonalnośc i cena, a stukające elementy można uszczelnić białym silikonem, lub pianka w areozolu do montazu okien.


Takie płoty to mi się kop jarzą z erą komuny i PGR-ami bo u mnie właśnie PGR był ogrodzony takim betonowym pełnym panelem jak to teraz ładnie nazywają icon_smile.gif
Jak dla mnie to ani one funkcjonalne a cena to już całkiem,taniej albo w tej cenie można kupić ładniejsze panele czy przęsła na ogrodzenie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...