Skocz do zawartości

warunki zabudowy z płaskim dachem


dafit999

Recommended Posts

Witam,
Przymierzam się do zakupu działki, w okolicy w której chcę dokonać zakupu większość działek ma wydane warunki zabudowy. Generalnie chce postawić dom z płaskim dachem a w warunkach jest zapis o spadku między 35 a 45 stopni czy jest problem ze zmianą tego i czy mogą mi odmówić takiej akcji?? kilka domów stoi w pobliżu wszystkie ze spadkami 35-40 stopni.
Link do komentarza
Cytat

ale to są warunki wydawane z automatu dla wszystkich działek 6 m od granicy działki, 8,5 m wysokość. A moje pytanie czy można wnioskować o zmianę takich warunków. Okolicą jestem niestety dość ograniczony i za daleko nie mogę szukać.



a nie pomyślałeś, że warunki są takie, żeby okolica wyglądała ładnie i spójnie? albo inaczej; jak będzie się prezentować twój dom, z płaskim dachem, na tle całej reszty?

tak, możesz wnioskować o zmianę warunków zabudowy, ale nikt nie zagwarantuje Ci, że rozstrzygnięcie będzie dla Ciebie pozytywne. poza tym musisz się uzbroić w cierpliwość. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś gotów kupić działkę i finalnie i tak postawić dom ze skośnym dachem, bo nie dostaniesz zgody na inny. Edytowano przez solange63 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...